Publicitate
James Pantemis joacă la Portland Timbers. Post: Portar, Naționalitate: Canada, Vârstă: 29, Înălțime: 191 cm, Valoare de piață: 1 mil. EUR. 2026: 26 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Austin - Portland Timbers (8 noiembrie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 1 mil. € (10 dec. 2025)
Portland Timbers: 34 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Portland Timbers în sezonul 2026, James Pantemis a jucat 3060 de minute și a fost titular în 34 de meciuri.
Portland Timbers: 75 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Montreal Impact: 42 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Valour: 7 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Portland Timbers, Rezultate live fotbal
James Pantemis are 29 de ani. Data nașterii: 21 februarie 1997.
Post: Portar.
James Pantemis – Club: Portland Timbers.
James Pantemis – Înălțime: 191 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Canada.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Portland Timbers | 29 de ani | 1 mil. € | |
| Portland Timbers | 28 de ani | 1 mil. € | |
| Portland Timbers | 28 de ani | 800 K € | |
| Portland Timbers | 27 de ani | 400 K € | |
| Portland Timbers | 27 de ani | 400 K € | |
| Montreal Impact | 26 de ani | 400 K € | |
| Montreal Impact | 26 de ani | 400 K € | |
| Montreal Impact | 25 de ani | 400 K € | |
| Montreal Impact | 25 de ani | 400 K € | |
| Montreal Impact | 24 de ani | 400 K € | |
| Montreal Impact | 24 de ani | 200 K € | |
| Montreal Impact | 23 de ani | 200 K € | |
| Montreal Impact | 22 de ani | 100 K € | |
| Montreal Impact | 22 de ani | 100 K € | |
| Montreal Impact | 21 de ani | 50 K € | |
| Montreal Impact | 21 de ani | 50 K € | |
| Montreal Impact | 21 de ani | 50 K € |
James Pantemis în sezonul 2026: 26 de meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
James Pantemis în sezonul 2026: 26 de meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 2.340. Nota medie: 6,9.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Portland Timbers | 26 | 2.340 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Portland Timbers | 19 | 1.710 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2025 | Major League Soccer | Portland Timbers | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,5 |
| Leagues Cup | Portland Timbers | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Portland Timbers | 13 | 1.170 | 0 | 0 | 7,3 |
| Leagues Cup | Portland Timbers | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,8 | |
| 2024 |
|---|
| Major League Soccer |
| Portland Timbers |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Portland Timbers | 11 | 940 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023 | Major League Soccer | Montreal Impact | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | Major League Soccer | Montreal Impact | 8 | 713 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022 | Major League Soccer | Montreal Impact | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Canadian Championship | Montreal Impact | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Montreal Impact | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021 | Major League Soccer | Montreal Impact | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Preliminariile olimpice (CONCACAF) | CanadaEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Montreal Impact | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Preliminariile olimpice (CONCACAF) | Montreal Impact | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Premier League din Canada | Valour | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Major League Soccer | Montreal Impact | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League din Canada | Valour | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Canadian Championship | Montreal Impact | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|