Publicitate
James Sands joacă la New York City. Post: Mijlocaș, Naționalitate: Statele Unite ale Americii, Vârstă: 26, Înălțime: 186 cm, Valoare de piață: 5 mil. EUR. 2026: 21 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: New York City - Montreal Impact (31 octombrie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 5 mil. € (19 mar. 2026)
New York City: 18 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru New York City în sezonul 2026, James Sands a jucat 1586 de minute și a fost titular în 18 meciuri.
New York City: 164 meciuri, 2 goluri, 3 pase decisive
St. Pauli: 35 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Rangers: 42 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: New York City, Rezultate live fotbal
James Sands are 26 de ani. Data nașterii: 6 iulie 2000.
Post: Mijlocaș.
James Sands – Club: New York City.
James Sands – Înălțime: 186 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Statele Unite ale Americii.
Valoare de piață: 5 mil. EUR.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| St. Pauli | 25 de ani | 5 mil. € | |
| St. Pauli | 25 de ani | 5 mil. € | |
| St. Pauli | 25 de ani | 4 mil. € | |
| St. Pauli | 25 de ani | 4 mil. € | |
| St. Pauli | 24 de ani | 3 mil. € | |
| New York City | 24 de ani | 3 mil. € | |
| New York City | 23 de ani | 3 mil. € | |
| New York City | 23 de ani | 2,5 mil. € | |
| New York City | 23 de ani | 2,5 mil. € | |
| Rangers | 22 de ani | 2,5 mil. € | |
| Rangers | 21 de ani | 3 mil. € | |
| New York City | 21 de ani | 4 mil. € | |
| New York City | 21 de ani | 4 mil. € | |
| New York City | 20 de ani | 2,5 mil. € | |
| New York City | 20 de ani | 2,5 mil. € | |
| New York City | 20 de ani | 2 mil. € | |
| New York City | 19 ani | 1 mil. € | |
| New York City | 19 ani | 1,2 mil. € | |
| New York City | 18 ani | 800 K € | |
| New York City | 18 ani | 200 K € | |
| New York City | 17 ani | 100 K € | |
| New York City | 17 ani | 100 K € |
James Sands în sezonul 2026: 21 de meciuri, 1 gol și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
James Sands în sezonul 2026: 21 de meciuri, 1 gol și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 1.842. Nota medie: 6,8.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | New York City | 18 | 1.586 | 1 | 1 | 6,7 |
| Leagues Cup | New York City | 3 | 256 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Bundesliga | St. Pauli | 24 | 1.941 | 1 | 0 | 6,2 |
| Cupa Germaniei | St. Pauli | 4 | 388 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024-2025 | Bundesliga | St. Pauli | 7 | 451 | 0 | 0 | 6,5 |
| Major League Soccer |
| New York City |
| 3 |
| 270 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Leagues Cup | New York City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Major League Soccer | New York City | 28 | 2.473 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | New York City | 2 | 149 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | New York City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | New York City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2023 | Major League Soccer | New York City | 25 | 2.078 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | New York City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| U.S. Open Cup | New York City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| CONCACAF Gold Cup | Statele UniteEchipa națională | 5 | 476 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | New York City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | Rangers | 16 | 895 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Liga Campionilor | Rangers | 8 | 674 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Cupa Scoției | Rangers | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Cupa Ligii din Scoția | Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Meciuri amicale internaționale | Statele UniteEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Preliminariile CM (CONCACAF) | Statele UniteEchipa națională | 1 | 73 | 0 | 0 | 5,1 |
|---|
| 2021-2022 | Scottish Premiership | Rangers | 8 | 483 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Rangers | 5 | 86 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Cupa Scoției | Rangers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Rangers | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | New York City | 1 | 29 | 0 | 0 | – | |
| Leagues Cup | New York City | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| CONCACAF Gold Cup | Statele UniteEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Major League Soccer | New York City | 29 | 2.554 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | New York City | 2 | 177 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Gold Cup | Statele UniteEchipa națională | 5 | 374 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Major League Soccer | New York City | 17 | 1.502 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Campionilor CONCACAF | New York City | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Major League Soccer | New York City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|
| 2019 | Major League Soccer | New York City | 16 | 1.218 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Major League Soccer | New York City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018 | Major League Soccer | New York City | 3 | 223 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2017 | Major League Soccer | New York City | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|