Publicitate
James Tilley joacă la Wimbledon. Post: Atacant, Naționalitate: Anglia, Vârstă: 28, Înălțime: 174 cm, Valoare de piață: 350 K EUR. 2026-2027: 12 meciuri, 0 goluri, 2 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Stockport County - Wimbledon (31 octombrie 2026).
Actualizat:

Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Maximă: 350 K € (26 iun. 2024)
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|
Wimbledon: 9 meciuri, 0 goluri, 2 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Wimbledon în sezonul 2026/27, James Tilley a jucat 624 de minute și a fost titular în 7 meciuri.
Wimbledon: 127 meciuri, 19 goluri, 16 pase decisive
Wycombe Wanderers: 13 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
Crawley Town: 89 meciuri, 11 goluri, 2 pase decisive
Grimsby Town: 24 meciuri, 2 goluri, 0 pase decisive
Sligo Rovers: 12 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Wimbledon, Rezultate live fotbal
James Tilley are 28 de ani. Data nașterii: 13 iunie 1998.
Post: Atacant.
James Tilley – Club: Wimbledon.
James Tilley – Înălțime: 174 cm.
Picior preferat: Stâng.
| Wimbledon | 27 de ani | 350 K € | |
| Wycombe Wanderers | 27 de ani | 300 K € | |
| Wimbledon | 27 de ani | 325 K € | |
| Wimbledon | 26 de ani | 300 K € | |
| Wimbledon | 26 de ani | 350 K € | |
| Wimbledon | 25 de ani | 300 K € | |
| Crawley Town | 25 de ani | 250 K € | |
| Crawley Town | 24 de ani | 250 K € |
Naționalitate: Anglia.
Valoare de piață: 350 K EUR.
James Tilley în sezonul 2026-2027: 12 meciuri, 0 goluri și 2 pase decisive în toate competițiile.
James Tilley în sezonul 2026-2027: 12 meciuri, 0 goluri și 2 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 884. Nota medie: 6,6.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Wimbledon | 9 | 624 | 0 | 2 | 6,7 |
| Cupa Ligii Angliei | Wimbledon | 2 | 170 | 0 | 0 | 6,2 | |
| EFL Trophy | Wimbledon | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025-2026 | League One | Wimbledon | 13 | 1.004 | 2 | 2 | 6,6 |
| EFL Trophy | Wimbledon | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,5 | |
| League One | Wycombe Wanderers | 6 | 158 | 1 | 0 | 6,8 | |
| EFL Trophy | Wycombe Wanderers | 3 |
| 165 |
| 0 |
| 1 |
| 6,7 |
| Cupa Ligii Angliei | Wycombe Wanderers | 3 | 227 | 0 | 0 | 6,8 |
| FA Cup | Wycombe Wanderers | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | League Two | Wimbledon | 44 | 3.479 | 4 | 7 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Wimbledon | 4 | 216 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Cupa Ligii Angliei | Wimbledon | 3 | 267 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA Cup | Wimbledon | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | League Two | Wimbledon | 39 | 2.863 | 7 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Wimbledon | 5 | 325 | 2 | 1 | 7,3 | |
| FA Cup | Wimbledon | 2 | 109 | 2 | 0 | 8,0 | |
| Cupa Ligii Angliei | Wimbledon | 2 | 173 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | League Two | Crawley Town | 35 | 2.279 | 5 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Crawley Town | 3 | 200 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | League Two | Crawley Town | 30 | 2.080 | 3 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Crawley Town | 2 | 150 | 0 | 0 | – | |
| Cupa Ligii Angliei | Crawley Town | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | League Two | Crawley Town | 18 | 915 | 3 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League Two | Grimsby Town | 14 | 576 | 2 | 0 | 6,5 | |
| Cupa Ligii Angliei | Grimsby Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | League Two | Grimsby Town | 9 | 306 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| National League (Anglia) | Sligo Rovers | 4 | 140 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Sligo Rovers | 1 | 30 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2018-2019 | Premier Division (Irlanda) | Sligo Rovers | 7 | 389 | 0 | 0 | – |
|---|