
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 1 mil. € (16 ian. 2013)
Actualizat:
Jesper Hansen joacă la Aarhus AGF. Post: Portar, Naționalitate: Danemarca, Vârstă: 41, Înălțime: 188 cm, Valoare de piață: 50 K EUR. Jesper Hansen în sezonul 2026-2027: 6 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Jesper Hansen a fost Aarhus AGF - Sonderjyske, cu 90 de minute pe teren. Data meciului: 12 octombrie 2026.
Aarhus AGF: 3 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Aarhus AGF în sezonul 2026/27, Jesper Hansen a jucat 270 de minute și a fost titular în 3 meciuri.
Aarhus AGF: 162 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Midtjylland: 110 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Lyngby: 22 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Aarhus AGF, Rezultate live fotbal
Jesper Hansen are 41 de ani. Data nașterii: 31 martie 1985.
Post: Portar.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Aarhus AGF | 41 de ani | 50 K € | |
| Aarhus AGF | 40 de ani | 50 K € | |
| Aarhus AGF | 40 de ani | 100 K € | |
| Aarhus AGF | 39 de ani | 100 K € | |
| Aarhus AGF | 39 de ani | 100 K € | |
| Aarhus AGF | 38 de ani | 150 K € | |
| Aarhus AGF | 38 de ani | 200 K € | |
| Aarhus AGF | 37 de ani | 200 K € | |
| Aarhus AGF | 37 de ani | 200 K € | |
| Aarhus AGF | 36 de ani | 250 K € | |
| Midtjylland | 36 de ani | 250 K € | |
| Midtjylland | 35 de ani | 350 K € | |
| Midtjylland | 35 de ani | 350 K € | |
| Midtjylland | 35 de ani | 400 K € | |
| Midtjylland | 34 de ani | 500 K € | |
| Midtjylland | 34 de ani | 500 K € | |
| Midtjylland | 33 de ani | 500 K € | |
| Midtjylland | 33 de ani | 500 K € | |
| Midtjylland | 32 de ani | 500 K € | |
| Lyngby | 32 de ani | 500 K € | |
| Lyngby | 31 de ani | 500 K € | |
| Lyngby | 31 de ani | 400 K € | |
| Lyngby | 31 de ani | 500 K € | |
| Bastia | 30 de ani | 1 mil. € | |
| Bastia | 30 de ani | 1 mil. € | |
| Thonon Evian | 30 de ani | 800 K € | |
| Thonon Evian | 29 de ani | 1 mil. € | |
| Thonon Evian | 29 de ani | 1 mil. € | |
| Thonon Evian | 28 de ani | 1 mil. € | |
| Nordsjaelland | 28 de ani | 1 mil. € | |
| Nordsjaelland | 27 de ani | 1 mil. € | |
| Nordsjaelland | 27 de ani | 850 K € | |
| Nordsjaelland | 26 de ani | 850 K € | |
| Nordsjaelland | 26 de ani | 500 K € | |
| Nordsjaelland | 25 de ani | 400 K € | |
| Nordsjaelland | 25 de ani | 500 K € | |
| Nordsjaelland | 24 de ani | 350 K € | |
| Nordsjaelland | 23 de ani | 400 K € | |
| Nordsjaelland | 23 de ani | 300 K € | |
| Nordsjaelland | 22 de ani | 100 K € | |
| Nordsjaelland | 21 de ani | 125 K € |
Jesper Hansen în sezonul 2026-2027: 6 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Jesper Hansen – Club: Aarhus AGF.
Jesper Hansen – Înălțime: 188 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Danemarca.
Valoare de piață: 50 K EUR.
Jesper Hansen în sezonul 2026-2027: 6 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 397. Nota medie: 6,1.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Superliga Daneză | Aarhus AGF | 4 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
| Danish Cup | Aarhus AGF | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| UEFA Champions League | Aarhus AGF | 1 | 37 | 0 | 0 | 4,6 | |
| 2025-2026 | Superliga Daneză | Aarhus AGF | 29 | 2.610 | 0 | 0 | 7,0 |
| Danish Cup | Aarhus AGF | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2024-2025 | Superliga Daneză | Aarhus AGF | 29 | 2.610 | 0 | 0 | 6,7 |
| Danish Cup |
| Aarhus AGF |
| 3 |
| 254 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2023-2024 | Superliga Daneză | Aarhus AGF | 13 | 1.089 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Cup | Aarhus AGF | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| UEFA Europa Conference League | Aarhus AGF | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022-2023 | Superliga Daneză | Aarhus AGF | 32 | 2.880 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Cup | Aarhus AGF | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Superliga Daneză | Aarhus AGF | 31 | 2.790 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Cup | Aarhus AGF | 2 | 210 | 0 | 0 | 8,0 | |
| UEFA Europa Conference League | Aarhus AGF | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Superliga Daneză | Midtjylland | 18 | 1.590 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Midtjylland | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2019-2020 | Superliga Daneză | Midtjylland | 31 | 2.725 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Midtjylland | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Superliga Daneză | Midtjylland | 31 | 2.790 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Superliga Daneză | Midtjylland | 18 | 1.620 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Superliga Daneză | Midtjylland | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga Daneză | Lyngby | 22 | 1.922 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2015-2016 | Ligue 1 | Aarhus AGF | 4 | 310 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2011-2012 | Superliga Daneză | Aarhus AGF | 1 | 43 | 0 | 0 | – |
|---|