Publicitate
Joe Rafferty joacă la Rotherham United. Post: Fundaș, Naționalitate: Irlanda, Vârstă: 33, Înălțime: 180 cm, Valoare de piață: 200 K EUR. 2026-2027: 10 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Swindon Town - Rotherham United (31 octombrie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 700 K € (14 oct. 2020)
Rotherham United: 7 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Rotherham United în sezonul 2026/27, Joe Rafferty a jucat 391 de minute și a fost titular în 4 meciuri.
Rotherham United: 102 meciuri, 4 goluri, 3 pase decisive
Portsmouth: 68 meciuri, 0 goluri, 7 pase decisive
Preston North End: 73 meciuri, 2 goluri, 3 pase decisive
Rochdale: 43 meciuri, 2 goluri, 3 pase decisive
Pagini similare: Rotherham United, Rezultate live fotbal
Joe Rafferty are 33 de ani. Data nașterii: 6 octombrie 1993.
Post: Fundaș.
Joe Rafferty – Club: Rotherham United.
Joe Rafferty – Înălțime: 180 cm.
Picior preferat: Drept.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Rotherham United | 32 de ani | 200 K € | |
| Rotherham United | 32 de ani | 250 K € | |
| Rotherham United | 31 de ani | 275 K € | |
| Rotherham United | 31 de ani | 275 K € | |
| Portsmouth | 30 de ani | 350 K € | |
| Portsmouth | 30 de ani | 350 K € | |
| Portsmouth | 29 de ani | 300 K € | |
| Portsmouth | 29 de ani | 400 K € | |
| Preston North End | 28 de ani | 300 K € | |
| Preston North End | 28 de ani | 500 K € | |
| Preston North End | 27 de ani | 700 K € | |
| Preston North End | 27 de ani | 700 K € | |
| Preston North End | 27 de ani | 700 K € | |
| Preston North End | 26 de ani | 475 K € | |
| Preston North End | 26 de ani | 600 K € | |
| Preston North End | 26 de ani | 500 K € | |
| Preston North End | 25 de ani | 250 K € | |
| Preston North End | 25 de ani | 200 K € | |
| Rochdale | 22 de ani | 125 K € | |
| Rochdale | 21 de ani | 125 K € | |
| Rochdale | 21 de ani | 75 K € |
Valoare de piață: 200 K EUR.
Joe Rafferty în sezonul 2026-2027: 10 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Joe Rafferty în sezonul 2026-2027: 10 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 585. Nota medie: 6,3.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Rotherham United | 7 | 391 | 0 | 0 | 6,3 |
| EFL Trophy | Rotherham United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Cupa Ligii Angliei | Rotherham United | 1 | 14 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2025-2026 | League One | Rotherham United | 42 | 3.320 | 3 | 2 | 6,2 |
| EFL Trophy | Rotherham United | 4 | 205 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Cupa Ligii Angliei | Rotherham United | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | League One |
| Rotherham United |
| 39 |
| 3.384 |
| 1 |
| 1 |
| 6,4 |
| EFL Trophy | Rotherham United | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,5 |
| FA Cup | Rotherham United | 1 | 70 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | League One | Portsmouth | 39 | 3.281 | 0 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Portsmouth | 2 | 84 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA Cup | Portsmouth | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2022-2023 | League One | Portsmouth | 25 | 2.227 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Ligii Angliei | Portsmouth | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2021-2022 | Championship | Preston North End | 5 | 218 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Ligii Angliei | Preston North End | 3 | 255 | 1 | 1 | 6,6 |
| 2020-2021 | Championship | Preston North End | 22 | 1.333 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Ligii Angliei | Preston North End | 3 | 200 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Preston North End | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA Cup | Preston North End | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | Championship | Preston North End | 29 | 2.477 | 1 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Ligii Angliei | Preston North End | 3 | 191 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Preston North End | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Championship | Preston North End | 5 | 427 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Rochdale | 21 | 1.859 | 0 | 2 | 6,4 | |
| EFL Trophy | Rochdale | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,5 | |
| FA Cup | Rochdale | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | League One | Rochdale | 12 | 975 | 1 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2016-2017 | League One | Rochdale | 8 | 517 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|