Publicitate
Jonathan Lindseth joacă la Manisa. Post: Mijlocaș, Naționalitate: Norvegia, Vârstă: 30, Înălțime: 182 cm, Valoare de piață: 1,2 mil. EUR. 2026-2027: 5 meciuri, 2 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Manisa - Batman Petrolspor (31 octombrie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Maximă: 2,7 mil. € (2 iun. 2024)
Manisa FK: 5 meciuri, 2 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Manisa FK în sezonul 2026/27, Jonathan Lindseth a jucat 360 de minute și a fost titular în 4 meciuri.
Manisa FK: 41 meciuri, 3 goluri, 7 pase decisive
CSKA Sofia: 28 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Sarpsborg 08: 93 meciuri, 18 goluri, 13 pase decisive
Odd Grenland: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Mjondalen: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Manisa, Rezultate live fotbal
Jonathan Lindseth are 30 de ani. Data nașterii: 25 februarie 1996.
Post: Mijlocaș.
Jonathan Lindseth – Club: Manisa.
Jonathan Lindseth – Înălțime: 182 cm.
Picior preferat: Drept.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Manisa | 30 de ani | 1,2 mil. € | |
| Manisa | 30 de ani | 1,3 mil. € | |
| Manisa | 29 de ani | 1,5 mil. € | |
| Manisa | 29 de ani | 1,7 mil. € | |
| CSKA Sofia | 29 de ani | 2 mil. € | |
| CSKA Sofia | 28 de ani | 2,2 mil. € | |
| CSKA Sofia | 28 de ani | 2,5 mil. € | |
| CSKA Sofia | 28 de ani | 2,7 mil. € | |
| CSKA Sofia | 28 de ani | 2,5 mil. € | |
| CSKA Sofia | 27 de ani | 2,2 mil. € | |
| CSKA Sofia | 27 de ani | 1,7 mil. € | |
| CSKA Sofia | 27 de ani | 1,5 mil. € | |
| CSKA Sofia | 27 de ani | 1 mil. € | |
| CSKA Sofia | 26 de ani | 900 K € | |
| CSKA Sofia | 26 de ani | 800 K € | |
| Sarpsborg 08 | 25 de ani | 700 K € | |
| Sarpsborg 08 | 24 de ani | 400 K € | |
| Sarpsborg 08 | 24 de ani | 400 K € | |
| Sarpsborg 08 | 24 de ani | 325 K € | |
| Sarpsborg 08 | 23 de ani | 400 K € | |
| Mjondalen | 22 de ani | 400 K € | |
| Mjondalen | 21 de ani | 200 K € | |
| Mjondalen | 20 de ani | 150 K € | |
| Odds | 19 ani | 100 K € | |
| Odds | 18 ani | 100 K € |
Naționalitate: Norvegia.
Valoare de piață: 1,2 mil. EUR.
Jonathan Lindseth în sezonul 2026-2027: 5 meciuri, 2 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Jonathan Lindseth în sezonul 2026-2027: 5 meciuri, 2 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 360. Nota medie: 6,7.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | TFF 1. Lig | Manisa FK | 5 | 360 | 2 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | TFF 1. Lig | Manisa FK | 36 | 2.990 | 1 | 7 | 6,5 |
| 2023-2024 | Prima Ligă din Bulgaria | CSKA Sofia | 6 | 380 | 0 | 0 | 7,6 |
| Europa Conference League | CSKA Sofia | 1 | 82 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Prima Ligă din Bulgaria | CSKA Sofia | 14 | 786 | 0 | 0 | – |
| Europa Conference League | CSKA Sofia | 5 | 354 | 0 | 0 | 6,2 | |
| CSKA Sofia |
| 2 |
| 156 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 15 | 1.283 | 2 | 5 | 6,8 |
|---|
| 2021 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 24 | 1.752 | 9 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 3 | 270 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 21 | 1.735 | 3 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Odd Grenland | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 3 | 169 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 18 | 1.528 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 9 | 710 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. divisjon (Norvegia) | Mjondalen | 1 | 94 | 0 | 0 | – |