Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Maximă: 875 K € (16 apr. 2019)
Actualizat:
José Manzaneda joacă la Cusco. Post: Atacant, Naționalitate: Peru, Vârstă: 32, Înălțime: 182 cm, Valoare de piață: 325 K EUR. José Manzaneda în sezonul 2026: 22 de meciuri, 2 goluri și 3 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat José Manzaneda a fost Cusco - Alianza Lima, cu 45 de minute pe teren. Data meciului: 12 octombrie 2026.
Cusco: 26 meciuri, 3 goluri, 5 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Cusco în sezonul 2026, José Manzaneda a jucat 1293 de minute și a fost titular în 17 meciuri.
Cusco: 31 meciuri, 3 goluri, 5 pase decisive
Los Chankas: 66 meciuri, 15 goluri, 10 pase decisive
Alianza Atletico Sullana: 28 meciuri, 3 goluri, 2 pase decisive
Academia Deportiva Cantolao: 58 meciuri, 12 goluri, 7 pase decisive
Alianza Lima: 24 meciuri, 3 goluri, 0 pase decisive
Univ.Cesar Vallejo: 16 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Cusco, Rezultate live fotbal
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Cusco | 31 de ani | 325 K € | |
| Los Chankas | 31 de ani | 325 K € | |
| Los Chankas | 30 de ani | 325 K € | |
| Los Chankas | 30 de ani | 325 K € | |
| Los Chankas | 29 de ani | 325 K € | |
| Alianza Atletico Sullana | 29 de ani | 350 K € | |
| Alianza Atletico Sullana | 28 de ani | 350 K € | |
| Academia Deportiva Cantolao | 28 de ani | 400 K € | |
| Academia Deportiva Cantolao | 27 de ani | 300 K € | |
| Alianza Lima | 27 de ani | 300 K € | |
| Alianza Lima | 26 de ani | 400 K € | |
| Univ.Cesar Vallejo | 26 de ani | 475 K € | |
| Univ.Cesar Vallejo | 25 de ani | 700 K € | |
| Univ.Cesar Vallejo | 25 de ani | 875 K € | |
| Alianza Lima | 24 de ani | 875 K € | |
| Academia Deportiva Cantolao | 23 de ani | 375 K € | |
| Academia Deportiva Cantolao | 22 de ani | 350 K € | |
| Academia Deportiva Cantolao | 22 de ani | 200 K € | |
| Juan Aurich | 21 de ani | 150 K € | |
| Juan Aurich | 20 de ani | 150 K € |
José Manzaneda are 32 de ani. Data nașterii: 10 septembrie 1994.
Post: Atacant.
José Manzaneda – Club: Cusco.
José Manzaneda – Înălțime: 182 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Peru.
Valoare de piață: 325 K EUR.
José Manzaneda în sezonul 2026: 22 de meciuri, 2 goluri și 3 pase decisive în toate competițiile.
José Manzaneda în sezonul 2026: 22 de meciuri, 2 goluri și 3 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 1.126. Nota medie: 6,7.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1 din Peru | Cusco | 18 | 831 | 2 | 3 | 6,7 |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Cusco | 4 | 295 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Liga 1 din Peru | Cusco | 8 | 462 | 1 | 2 | 6,9 |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Cusco | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Liga 1 din Peru | Los Chankas | 5 | 369 | 2 | 1 | 7,3 | |
| 2025 | Liga 1 din Peru | Los Chankas | 24 | 2.022 | 5 | 6 | 6,6 |
| 2024-2025 |
| Los Chankas |
| 8 |
| 689 |
| 2 |
| 1 |
| 6,9 |
| 2024 | Liga 1 din Peru | Los Chankas | 20 | 1.683 | 4 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2023-2024 | Liga 1 din Peru | Los Chankas | 9 | 548 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 din Peru | Alianza Atletico Sullana | 7 | 347 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Liga 1 din Peru | Alianza Atletico Sullana | 7 | 318 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | Liga 1 din Peru | Alianza Atletico Sullana | 14 | 690 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 din Peru | Academia Deportiva Cantolao | 10 | 530 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Liga 1 din Peru | Academia Deportiva Cantolao | 6 | 431 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Liga 1 din Peru | Academia Deportiva Cantolao | 17 | 1.151 | 3 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2021 | Liga 1 din Peru | Alianza Lima | 5 | 213 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Liga 1 din Peru | Univ.Cesar Vallejo | 7 | 221 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020 | Liga 1 din Peru | Univ.Cesar Vallejo | 4 | 238 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | Liga 1 din Peru | Univ.Cesar Vallejo | 5 | 354 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 din Peru | Alianza Lima | 3 | 46 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019 | Liga 1 din Peru | Alianza Lima | 10 | 402 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Libertadores | Alianza Lima | 4 | 306 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Liga 1 din Peru | Alianza Lima | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 din Peru | Deportivo Municipal | 12 | 801 | 1 | 4 | 6,6 |
| 2018 | Liga 1 din Peru | Deportivo Municipal | 6 | 528 | 1 | 3 | 7,1 |
|---|
| 2017-2018 | Liga 1 din Peru | Deportivo Municipal | 13 | 1.038 | 4 | 4 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 din Peru | Academia Deportiva Cantolao | 14 | 1.079 | 6 | 3 | 7,3 |
| 2017 | Liga 1 din Peru | Academia Deportiva Cantolao | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Liga 1 din Peru | Academia Deportiva Cantolao | 10 | 810 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|