Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Maximă: 6,5 mil. € (12 dec. 2019)
Actualizat:
Post: Atacant, Naționalitate: Jamaica, Vârstă: 33, Înălțime: 178 cm, Valoare de piață: 225 K EUR. Kemar Roofe în sezonul 2025-2026: 4 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Kemar Roofe a fost Gateshead - Walsall, cu 17 minute pe teren. Data meciului: 7 decembrie 2025.
Walsall: 4 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Derby County: 3 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Rangers: 102 meciuri, 37 goluri, 6 pase decisive
Anderlecht: 14 meciuri, 7 goluri, 3 pase decisive
Leeds United: 112 meciuri, 29 goluri, 12 pase decisive
Pagini similare: Rezultate live fotbal
Kemar Roofe are 33 de ani. Data nașterii: 6 ianuarie 1993.
Post: Atacant.
Kemar Roofe – Înălțime: 178 cm.
Picior preferat: Drept.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Free Player | 33 de ani | 225 K € | |
| Walsall | 32 de ani | 275 K € | |
| Free Player | 32 de ani | 400 K € | |
| Derby County | 32 de ani | 500 K € | |
| Free Player | 31 de ani | 800 K € | |
| Rangers | 31 de ani | 1 mil. € | |
| Rangers | 31 de ani | 2 mil. € | |
| Rangers | 30 de ani | 2,3 mil. € | |
| Rangers | 30 de ani | 2,8 mil. € | |
| Rangers | 30 de ani | 4 mil. € | |
| Rangers | 29 de ani | 5,5 mil. € | |
| Rangers | 29 de ani | 5,5 mil. € | |
| Rangers | 28 de ani | 4 mil. € | |
| Rangers | 28 de ani | 5 mil. € | |
| Rangers | 28 de ani | 6 mil. € | |
| Anderlecht | 27 de ani | 4,5 mil. € | |
| Anderlecht | 27 de ani | 5,5 mil. € | |
| Anderlecht | 26 de ani | 6,5 mil. € | |
| Leeds United | 26 de ani | 5 mil. € | |
| Leeds United | 26 de ani | 5 mil. € | |
| Leeds United | 25 de ani | 3,5 mil. € | |
| Leeds United | 25 de ani | 3,5 mil. € | |
| Leeds United | 24 de ani | 3 mil. € | |
| Leeds United | 24 de ani | 3 mil. € | |
| Leeds United | 23 de ani | 3 mil. € |
Naționalitate: Jamaica.
Valoare de piață: 225 K EUR.
Kemar Roofe în sezonul 2025-2026: 4 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Kemar Roofe în sezonul 2025-2026: 4 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 95. Nota medie: 6,5.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | League Two | Walsall | 2 | 16 | 0 | 0 | 6,4 |
| FA Cup | Walsall | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English Football League Trophy | Walsall | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Championship | Derby County | 3 | 10 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Scottish Premiership | Rangers | 15 | 456 | 1 | 0 | 6,6 |
| UEFA Europa League | Rangers | 5 | 163 | 1 | 1 | 6,9 | |
| Scottish League Cup |
| Rangers |
| 2 |
| 55 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| Scottish Cup | Rangers | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Scottish Premiership | Rangers | 3 | 42 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Rangers | 2 | 61 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Scottish Cup | Rangers | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | World Championship qualification (CONCACAF) | JamaicaEchipa națională | 5 | 341 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | Scottish Premiership | Rangers | 21 | 996 | 10 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Rangers | 9 | 417 | 2 | 0 | 6,6 | |
| Scottish Cup | Rangers | 4 | 267 | 1 | 1 | 6,9 | |
| Scottish League Cup | Rangers | 2 | 167 | 2 | 0 | – |
| 2020-2021 | Scottish Premiership | Rangers | 24 | 1.564 | 14 | 3 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Rangers | 8 | 360 | 2 | 0 | 6,8 | |
| Scottish Cup | Rangers | 3 | 112 | 2 | 0 | – | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Rangers | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Scottish League Cup | Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Pro League din Belgia | Anderlecht | 12 | 1.071 | 6 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Cup | Anderlecht | 2 | 180 | 1 | 1 | 7,4 |
| 2018-2019 | Championship | Leeds United | 33 | 2.509 | 15 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Leeds United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Championship | Leeds United | 36 | 2.427 | 11 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Leeds United | 42 | 2.489 | 3 | 7 | 6,6 |
|---|