
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 28 mil. € (27 mai 2025)
Actualizat:
Kenneth Taylor joacă la Lazio. Post: Mijlocaș, Naționalitate: Țările de Jos, Vârstă: 24, Înălțime: 182 cm, Valoare de piață: 25 mil. EUR. Kenneth Taylor în sezonul 2026-2027: 8 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Kenneth Taylor a fost Lazio - Monza, cu 90 de minute pe teren. Data meciului: 11 octombrie 2026.
Lazio: 6 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Lazio în sezonul 2026/27, Kenneth Taylor a jucat 511 minute și a fost titular în 6 meciuri.
Lazio: 28 meciuri, 3 goluri, 2 pase decisive
Ajax: 209 meciuri, 39 goluri, 30 pase decisive
Ajax Amsterdam U21: 62 meciuri, 13 goluri, 8 pase decisive
Ajax U19: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Lyon U19: 3 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Lazio, Rezultate live fotbal
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Lazio | 24 de ani | 25 mil. € | |
| Lazio | 23 de ani | 20 mil. € | |
| Ajax | 23 de ani | 23 mil. € | |
| Ajax | 23 de ani | 28 mil. € | |
| Ajax | 22 de ani | 23 mil. € | |
| Ajax | 22 de ani | 16 mil. € | |
| Ajax | 22 de ani | 15 mil. € | |
| Ajax | 21 de ani | 10 mil. € | |
| Ajax | 21 de ani | 10 mil. € | |
| Ajax | 21 de ani | 12 mil. € | |
| Ajax | 20 de ani | 14 mil. € | |
| Ajax | 20 de ani | 12 mil. € | |
| Ajax | 20 de ani | 4,5 mil. € | |
| Ajax | 19 ani | 3 mil. € | |
| Ajax | 19 ani | 3 mil. € | |
| Ajax | 19 ani | 3 mil. € | |
| Ajax | 18 ani | 3 mil. € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 18 ani | 3 mil. € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 18 ani | 2,2 mil. € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 17 ani | 1,8 mil. € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 17 ani | 2 mil. € | |
| Ajax Amsterdam U21 | 17 ani | 750 K € |
Post: Mijlocaș.
Kenneth Taylor – Club: Lazio.
Kenneth Taylor – Înălțime: 182 cm.
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Țările de Jos.
Valoare de piață: 25 mil. EUR.
Kenneth Taylor în sezonul 2026-2027: 8 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Kenneth Taylor în sezonul 2026-2027: 8 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 624.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie A | Lazio | 6 | 511 | 0 | 0 | 6,7 |
| Coppa Italia | Lazio | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Nations League | Țările de JosEchipa națională | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025-2026 | Serie A | Lazio | 17 | 1.400 | 3 | 2 | 6,8 |
| Coppa Italia | Lazio | 4 | 383 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Eredivisie | Ajax | 15 | 1.279 | 2 | 4 | 6,7 | |
| UEFA Champions League | Ajax |
| 4 |
| 260 |
| 0 |
| 0 |
| 5,9 |
| 2025 | European U21 Football Championship | Țările de JosEchipa națională | 4 | 359 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2024-2025 | Eredivisie | Ajax | 33 | 2.468 | 9 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Ajax | 17 | 1.199 | 6 | 2 | 7,1 | |
| Netherlands KNVB Cup | Ajax | 2 | 123 | 0 | 0 | 6,4 | |
| UEFA Nations League | Țările de JosEchipa națională | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024 | Campionatul European UEFA | Țările de JosEchipa națională | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2023-2024 | Eredivisie | Ajax | 34 | 2.764 | 5 | 5 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Ajax | 8 | 645 | 2 | 1 | 6,9 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Ajax | 5 | 306 | 1 | 1 | 7,0 | |
| UEFA Europa Conference League | Ajax | 4 | 288 | 1 | 0 | 6,3 | |
| Netherlands KNVB Cup | Ajax | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| European U21 Championship qualification | Țările de JosEchipa națională | 8 | 659 | 2 | 3 | 7,4 |
| 2023 | European U21 Football Championship | Țările de JosEchipa națională | 3 | 245 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | Eredivisie | Ajax | 32 | 2.505 | 8 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Ajax | 6 | 421 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Ajax | 3 | 224 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Netherlands KNVB Cup | Ajax | 3 | 241 | 1 | 0 | 6,9 | |
| UEFA Europa League | Ajax | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Campionatul Mondial | Ajax | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Meciuri amicale internaționale | Țările de JosEchipa națională | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Nations League | Țările de JosEchipa națională | 2 | 60 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Eredivisie | Ajax | 13 | 577 | 1 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Ajax | 5 | 259 | 2 | 2 | 7,6 | |
| Netherlands KNVB Cup | Ajax | 3 | 205 | 1 | 2 | 8,4 | |
| UEFA Champions League | Ajax | 3 | 38 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Netherlands Johan Cruijff Schaal | Ajax | 1 | 85 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Eerste Divisie | Ajax Amsterdam U21 | 11 | 885 | 7 | 1 | 7,3 | |
| European U21 Championship qualification | Țările de JosEchipa națională | 9 | 497 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2020-2021 | Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Ajax | 9 | 413 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Ajax | 3 | 81 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Eerste Divisie | Ajax Amsterdam U21 | 29 | 2.543 | 6 | 4 | 6,9 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Ajax Amsterdam U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2019-2020 | Eerste Divisie | Ajax Amsterdam U21 | 18 | 943 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Youth League | Ajax Amsterdam U21 | 2 | 143 | 0 | 1 | – | |
| U17 World Championship | Ajax Amsterdam U21 | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Youth League | Ajax U19 | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019 | U17 World Championship | Țările de JosEchipa națională | 3 | 252 | 0 | 1 | 7,5 |
|---|
| 2018-2019 | Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Ajax | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U17 Football Championship | Lyon U19 | 2 | 128 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Youth League | Lyon U19 | 1 | 7 | 0 | 0 | – | |
| European U17 Football Championship | Țările de JosEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | – |