Publicitate
Post: Fundaș, Naționalitate: Spania, Vârstă: 41, Înălțime: 166 cm. 2022-2023: 15 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Arnedo - Atlético Baleares (13 noiembrie 2022).
Actualizat:
Maximă: 2 mil. € (7 aug. 2012)
Atlético Baleares: 15 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Alcorcon: 175 meciuri, 1 goluri, 9 pase decisive
Deportivo: 45 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Rezultate live fotbal
Laure are 41 de ani. Data nașterii: 22 martie 1985.
Post: Fundaș.
Laure – Înălțime: 166 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Spania.
Laure în sezonul 2022-2023: 15 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Atlético Baleares | 38 de ani | 100 K € | |
| Atlético Baleares | 37 de ani | 100 K € | |
| Alcorcon | 37 de ani | 100 K € | |
| Alcorcon | 36 de ani | 100 K € | |
| Alcorcon | 36 de ani | 100 K € | |
| Alcorcon | 35 de ani | 100 K € | |
| Alcorcon | 35 de ani | 200 K € | |
| Alcorcon | 35 de ani | 200 K € | |
| Alcorcon | 34 de ani | 300 K € | |
| Alcorcon | 34 de ani | 300 K € | |
| Alcorcon | 33 de ani | 300 K € | |
| Alcorcon | 33 de ani | 300 K € | |
| Alcorcon | 32 de ani | 300 K € | |
| Alcorcon | 32 de ani | 400 K € | |
| Deportivo | 32 de ani | 500 K € | |
| Deportivo | 31 de ani | 1,5 mil. € | |
| Deportivo | 31 de ani | 2 mil. € | |
| Deportivo | 30 de ani | 2 mil. € | |
| Deportivo | 30 de ani | 2 mil. € | |
| Deportivo | 29 de ani | 2 mil. € | |
| Deportivo | 29 de ani | 2 mil. € | |
| Deportivo | 28 de ani | 1 mil. € | |
| Deportivo | 28 de ani | 800 K € | |
| Deportivo | 28 de ani | 1 mil. € | |
| Deportivo | 27 de ani | 1,8 mil. € | |
| Deportivo | 27 de ani | 2 mil. € | |
| Deportivo | 26 de ani | 1,2 mil. € | |
| Deportivo | 26 de ani | 900 K € | |
| Deportivo | 25 de ani | 900 K € | |
| Deportivo | 25 de ani | 900 K € | |
| Deportivo | 25 de ani | 1 mil. € | |
| Deportivo | 25 de ani | 1 mil. € | |
| Deportivo | 24 de ani | 600 K € | |
| Deportivo | 24 de ani | 600 K € | |
| Deportivo | 23 de ani | 500 K € | |
| Deportivo | 23 de ani | 800 K € | |
| Deportivo | 23 de ani | 200 K € |
Laure în sezonul 2022-2023: 15 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 1.080.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | Primera División RFEF | Atlético Baleares | 14 | 1.025 | 0 | 0 | – |
| Copa del Rey | Atlético Baleares | 1 | 55 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | Segunda División | Alcorcon | 30 | 2.425 | 0 | 2 | 6,4 |
| 2020-2021 | Segunda División | Alcorcon | 35 | 2.953 | 0 | 2 | 6,5 |
| Copa del Rey | Alcorcon | 2 | 6 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2019-2020 | Segunda División | Alcorcon | 31 | 2.176 | 0 | 1 | 6,2 |
| 2018-2019 |
| Segunda División |
| Alcorcon |
| 34 |
| 2.881 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Copa del Rey | Alcorcon | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2017-2018 | Segunda División | Alcorcon | 42 | 3.510 | 1 | 4 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | LaLiga | Deportivo | 7 | 425 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2015-2016 | LaLiga | Deportivo | 23 | 1.545 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | LaLiga | Deportivo | 7 | 277 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2013-2014 | Segunda División | Deportivo | 1 | 80 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | LaLiga | Deportivo | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | LaLiga | Deportivo | 2 | 91 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | LaLiga | Deportivo | 2 | 97 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2008-2009 | LaLiga | Deportivo | 2 | 98 | 0 | 0 | – |
|---|