Publicitate
Leandro Barreiro joacă la Benfica. Post: Mijlocaș, Naționalitate: Luxemburg, Vârstă: 26, Înălțime: 174 cm, Valoare de piață: 20 mil. EUR. 2026-2027: 16 meciuri, 4 goluri, 2 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Benfica - Vitoria Guimaraes (11 octombrie 2026).
Actualizat:

Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 20 mil. € (28 sept. 2026)
Benfica: 8 meciuri, 2 goluri, 1 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Benfica în sezonul 2026/27, Leandro Barreiro a jucat 547 de minute și a fost titular în 7 meciuri.
Benfica: 113 meciuri, 14 goluri, 12 pase decisive
Mainz 05: 153 meciuri, 11 goluri, 10 pase decisive
Pagini similare: Benfica, Rezultate live fotbal
Leandro Barreiro are 26 de ani. Data nașterii: 3 ianuarie 2000.
Post: Mijlocaș.
Leandro Barreiro – Club: Benfica.
Leandro Barreiro – Înălțime: 174 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Luxemburg.
Valoare de piață: 20 mil. EUR.
Leandro Barreiro în sezonul 2026-2027: 16 meciuri, 4 goluri și 2 pase decisive în toate competițiile.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Benfica | 26 de ani | 20 mil. € | |
| Benfica | 26 de ani | 18 mil. € | |
| Benfica | 25 de ani | 15 mil. € | |
| Benfica | 25 de ani | 15 mil. € | |
| Benfica | 24 de ani | 15 mil. € | |
| Mainz | 24 de ani | 17 mil. € | |
| Mainz | 23 de ani | 14 mil. € | |
| Mainz | 23 de ani | 14 mil. € | |
| Mainz | 23 de ani | 10 mil. € | |
| Mainz | 22 de ani | 8 mil. € | |
| Mainz | 22 de ani | 8 mil. € | |
| Mainz | 22 de ani | 9 mil. € | |
| Mainz | 21 de ani | 11 mil. € | |
| Mainz | 21 de ani | 11 mil. € | |
| Mainz | 21 de ani | 7,5 mil. € | |
| Mainz | 20 de ani | 4 mil. € | |
| Mainz | 20 de ani | 3,2 mil. € | |
| Mainz | 20 de ani | 3,5 mil. € | |
| Mainz | 20 de ani | 1,8 mil. € | |
| Mainz | 19 ani | 500 K € | |
| Mainz | 19 ani | 500 K € | |
| Mainz | 18 ani | 400 K € | |
| Mainz | 18 ani | 200 K € |
Leandro Barreiro în sezonul 2026-2027: 16 meciuri, 4 goluri și 2 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 1.085.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Primeira Liga | Benfica | 8 | 547 | 2 | 1 | 6,9 |
| Europa League | Benfica | 6 | 358 | 1 | 1 | 6,8 | |
| Liga Națiunilor | LuxemburgEchipa națională | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,0 | |
| 2026 | Preliminariile CM (Europa) | LuxemburgEchipa națională | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Primeira Liga | Benfica | 31 | 1.748 | 3 | 5 | 6,7 |
| Liga Campionilor | Benfica | 13 | 779 | 2 | 1 | 6,7 | |
| Cupa Portugaliei |
| Benfica |
| 3 |
| 149 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| Cupa Ligii din Portugalia | Benfica | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2025 | Campionatul Mondial al Cluburilor | Benfica | 4 | 301 | 2 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2024-2025 | Primeira Liga | Benfica | 27 | 1.204 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Campionilor | Benfica | 9 | 261 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Cupa Portugaliei | Benfica | 6 | 335 | 1 | 2 | 7,4 | |
| Supercupa Portugaliei | Benfica | 1 | 89 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Cupa Ligii din Portugalia | Benfica | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga Națiunilor | LuxemburgEchipa națională | 7 | 564 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2024 | Campionatul European | LuxemburgEchipa națională | 10 | 900 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|
| 2023-2024 | Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Benfica | 2 | 161 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Mainz 05 | 31 | 2.606 | 4 | 1 | 6,4 | |
| Cupa Germaniei | Mainz 05 | 2 | 165 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Bundesliga | Mainz 05 | 31 | 2.143 | 4 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Germaniei | Mainz 05 | 3 | 149 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga Națiunilor | LuxemburgEchipa națională | 6 | 540 | 1 | 1 | 6,9 | |
| Preliminariile Campionatului European | LuxemburgEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Preliminariile CM (Europa) | LuxemburgEchipa națională | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale | LuxemburgEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Bundesliga | Mainz 05 | 31 | 1.788 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Germaniei | Mainz 05 | 3 | 189 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Mainz 05 | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Meciuri amicale internaționale | LuxemburgEchipa națională | 3 | 203 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Bundesliga | Mainz 05 | 29 | 2.318 | 2 | 2 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Germaniei | Mainz 05 | 2 | 87 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Mainz 05 | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga Națiunilor | LuxemburgEchipa națională | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Meciuri amicale internaționale | LuxemburgEchipa națională | 1 | 46 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2019-2020 | Bundesliga | Mainz 05 | 18 | 936 | 0 | 2 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campionatul European | LuxemburgEchipa națională | 3 | 254 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Meciuri amicale internaționale | LuxemburgEchipa națională | 2 | 163 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Bundesliga | Mainz 05 | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campionatul European | LuxemburgEchipa națională | 4 | 337 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Liga Națiunilor | LuxemburgEchipa națională | 2 | 113 | 0 | 0 | – |