Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Maximă: 1,2 mil. € (12 dec. 2023)
Actualizat:
Leandro Garate joacă la Colon de Santa Fe. Post: Atacant, Naționalitate: Argentina, Vârstă: 33, Înălțime: 190 cm, Valoare de piață: 225 K EUR. Leandro Garate în sezonul 2026: 10 meciuri, 1 gol și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Leandro Garate a fost Atletico Mitre de Santiago del Estero - Colon de Santa Fe, cu 12 minute pe teren. Data meciului: 11 octombrie 2026.
Colon de Santa Fe: 11 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Colon de Santa Fe în sezonul 2026, Leandro Garate a jucat 570 de minute și a fost titular în 6 meciuri.
Colon de Santa Fe: 10 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
AEL Larisa: 31 meciuri, 4 goluri, 1 pase decisive
Banfield: 13 meciuri, 2 goluri, 0 pase decisive
Huracan: 15 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Union Espanola: 70 meciuri, 32 goluri, 10 pase decisive
Coquimbo Unido: 9 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Colon de Santa Fe, Rezultate live fotbal
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| AEL Larisa | 32 de ani | 225 K € | |
| AEL Larisa | 32 de ani | 250 K € | |
| Huracan | 31 de ani | 250 K € | |
| Huracan | 31 de ani | 350 K € | |
| Banfield | 31 de ani | 650 K € | |
| Huracan | 30 de ani | 750 K € | |
| Huracan | 30 de ani | 1 mil. € | |
| Union Espanola | 30 de ani | 1,2 mil. € | |
| Union Espanola | 29 de ani | 1 mil. € | |
| Union Espanola | 29 de ani | 600 K € | |
| Union Espanola | 29 de ani | 600 K € | |
| Union Espanola | 28 de ani | 450 K € | |
| Union Espanola | 28 de ani | 400 K € | |
| Coquimbo Unido | 28 de ani | 350 K € | |
| Coquimbo Unido | 27 de ani | 250 K € | |
| Barnechea | 26 de ani | 300 K € | |
| Arsenal de Sarandi | 25 de ani | 375 K € | |
| Sandefjord | 23 de ani | 100 K € | |
| Club Atletico Tigre | 22 de ani | 150 K € | |
| Club Atletico Tigre | 22 de ani | 200 K € | |
| Club Atletico Tigre | 21 de ani | 150 K € | |
| Club Atletico Tigre | 20 de ani | 50 K € |
Leandro Garate are 33 de ani. Data nașterii: 2 septembrie 1993.
Post: Atacant.
Leandro Garate – Club: Colon de Santa Fe.
Leandro Garate – Înălțime: 190 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Argentina.
Valoare de piață: 225 K EUR.
Leandro Garate în sezonul 2026: 10 meciuri, 1 gol și 0 pase decisive în toate competițiile.
Leandro Garate în sezonul 2026: 10 meciuri, 1 gol și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 494. Nota medie: 6,5.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera Nacional (Argentina) | Colon de Santa Fe | 10 | 494 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Super League Greciei | AEL Larisa | 29 | 1.064 | 4 | 1 | 6,6 |
| Greek Cup | AEL Larisa | 2 | 116 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Primera División din Argentina | Banfield | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,1 |
| 2024 | Primera División din Argentina | Banfield | 12 | 528 | 1 | 0 | 6,5 |
| Primera División din Argentina | Huracan | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Copa de la Liga Profesional | Huracan | 10 | 534 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera División din Argentina | Huracan | 3 | 26 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa Argentina | Huracan | 1 | 29 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Liga de Primera din Chile | Union Espanola | 2 | 179 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2023 | Liga de Primera din Chile | Union Espanola | 23 | 2.018 | 10 | 5 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Union Espanola | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Liga de Primera din Chile | Union Espanola | 5 | 379 | 4 | 2 | 7,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Union Espanola | 1 | 78 | 1 | 0 | – |
| 2022 | Liga de Primera din Chile | Union Espanola | 27 | 1.796 | 10 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Union Espanola | 8 | 497 | 3 | 0 | 7,0 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Union Espanola | 2 | 156 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Chilean Cup | Union Espanola | 1 | 90 | 3 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Ascenso din Chile | Coquimbo Unido | 4 | 291 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga de Ascenso din Chile | Coquimbo Unido | 5 | 292 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Ascenso din Chile | Barnechea | 7 | 478 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Copa Argentina | Independiente | 1 | 75 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Independiente | 1 | 80 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2015-2016 | Primera División din Argentina | Club Atletico Tigre | 2 | 33 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015 | Primera División din Argentina | Club Atletico Tigre | 3 | 107 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2014-2015 | Primera División din Argentina | Club Atletico Tigre | 2 | 38 | 0 | 0 | – |
|---|