Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 800 K € (29 iun. 2021)
Actualizat:
Post: Mijlocaș, Naționalitate: Anglia, Vârstă: 34, Înălțime: 177 cm, Valoare de piață: 150 K EUR. Luke Berry în sezonul 2025-2026: 17 meciuri, 2 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Luke Berry a fost Swansea City - Charlton Athletic, cu 15 minute pe teren. Data meciului: 2 mai 2026.
Charlton Athletic: 65 meciuri, 10 goluri, 5 pase decisive
Luton Town: 136 meciuri, 16 goluri, 9 pase decisive
Pagini similare: Rezultate live fotbal
Luke Berry are 34 de ani. Data nașterii: 12 iulie 1992.
Post: Mijlocaș.
Luke Berry – Înălțime: 177 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Anglia.
Valoare de piață: 150 K EUR.
Luke Berry în sezonul 2025-2026: 17 meciuri, 2 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Free Player | 34 de ani | 150 K € | |
| Charlton Athletic | 33 de ani | 200 K € | |
| Charlton Athletic | 33 de ani | 250 K € | |
| Charlton Athletic | 32 de ani | 300 K € | |
| Charlton Athletic | 32 de ani | 350 K € | |
| Luton Town | 31 de ani | 400 K € | |
| Luton Town | 31 de ani | 400 K € | |
| Luton Town | 30 de ani | 400 K € | |
| Luton Town | 30 de ani | 600 K € | |
| Luton Town | 29 de ani | 700 K € | |
| Luton Town | 29 de ani | 800 K € | |
| Luton Town | 28 de ani | 800 K € | |
| Luton Town | 28 de ani | 700 K € | |
| Luton Town | 28 de ani | 700 K € | |
| Luton Town | 27 de ani | 300 K € | |
| Luton Town | 27 de ani | 350 K € | |
| Luton Town | 27 de ani | 200 K € | |
| Cambridge United | 24 de ani | 150 K € | |
| Barnsley | 22 de ani | 150 K € | |
| Barnsley | 22 de ani | 100 K € |
Luke Berry în sezonul 2025-2026: 17 meciuri, 2 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 528. Nota medie: 6,3.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Championship | Charlton Athletic | 16 | 483 | 1 | 0 | 6,3 |
| English Football League Cup | Charlton Athletic | 1 | 45 | 1 | 0 | 7,5 | |
| 2024-2025 | League One | Charlton Athletic | 42 | 2.508 | 7 | 5 | 6,8 |
| FA Cup | Charlton Athletic | 3 | 226 | 1 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Trophy | Charlton Athletic | 2 | 138 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Charlton Athletic | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2023-2024 |
|---|
| Premier League |
| Luton Town |
| 17 |
| 311 |
| 2 |
| 1 |
| 6,3 |
| English Football League Cup | Luton Town | 2 | 150 | 0 | 2 | 7,3 |
| FA Cup | Luton Town | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Championship | Luton Town | 23 | 692 | 3 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Luton Town | 3 | 143 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup | Luton Town | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Championship | Luton Town | 13 | 714 | 6 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Luton Town | 2 | 93 | 1 | 1 | 7,4 |
| 2020-2021 | Championship | Luton Town | 31 | 1.873 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Luton Town | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Cup | Luton Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Championship | Luton Town | 20 | 1.365 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Luton Town | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,1 | |
| FA Cup | Luton Town | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | League One | Luton Town | 14 | 638 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Luton Town | 2 | 151 | 0 | 0 | 6,4 |