
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 8 mil. € (26 mar. 2023)
Actualizat:
Mama Baldé joacă la Brest. Post: Atacant, Naționalitate: Guineea-Bissau, Vârstă: 30, Înălțime: 176 cm, Valoare de piață: 3 mil. EUR. Mama Baldé în sezonul 2026-2027: 5 meciuri, 1 gol și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Mama Baldé a fost Stade Brestois 29 - Angers SCO, cu 61 de minute pe teren. Data meciului: 10 octombrie 2026.
Stade Brestois 29: 5 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Stade Brestois 29 în sezonul 2026/27, Mama Baldé a jucat 192 de minute și a fost titular în 2 meciuri.
Stade Brestois 29: 64 meciuri, 5 goluri, 7 pase decisive
Lyon: 26 meciuri, 2 goluri, 3 pase decisive
Troyes: 65 meciuri, 15 goluri, 5 pase decisive
Dijon: 56 meciuri, 13 goluri, 2 pase decisive
Aves: 41 meciuri, 11 goluri, 2 pase decisive
Pagini similare: Brest, Rezultate live fotbal
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Brest | 30 de ani | 3 mil. € | |
| Brest | 30 de ani | 3,5 mil. € | |
| Brest | 29 de ani | 4 mil. € | |
| Brest | 29 de ani | 4,5 mil. € | |
| OL | 28 de ani | 4 mil. € | |
| OL | 28 de ani | 4 mil. € | |
| OL | 28 de ani | 6 mil. € | |
| Troyes | 27 de ani | 8 mil. € | |
| Troyes | 27 de ani | 8 mil. € | |
| Troyes | 26 de ani | 6 mil. € | |
| Troyes | 26 de ani | 5 mil. € | |
| Troyes | 26 de ani | 4,5 mil. € | |
| Troyes | 26 de ani | 5 mil. € | |
| Troyes | 25 de ani | 4 mil. € | |
| Dijon | 25 de ani | 4,5 mil. € | |
| Dijon | 25 de ani | 6 mil. € | |
| Dijon | 24 de ani | 3,5 mil. € | |
| Dijon | 24 de ani | 3,2 mil. € | |
| Dijon | 24 de ani | 4 mil. € | |
| Dijon | 24 de ani | 2,5 mil. € | |
| Sporting B | 21 de ani | 400 K € | |
| Sporting B | 20 de ani | 400 K € | |
| Sporting B | 20 de ani | 350 K € | |
| Sporting B | 19 ani | 50 K € |
Mama Baldé are 30 de ani. Data nașterii: 6 noiembrie 1995.
Post: Atacant.
Mama Baldé – Club: Brest.
Mama Baldé – Înălțime: 176 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Guineea-Bissau.
Valoare de piață: 3 mil. EUR.
Mama Baldé în sezonul 2026-2027: 5 meciuri, 1 gol și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Mama Baldé în sezonul 2026-2027: 5 meciuri, 1 gol și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 192. Nota medie: 7,0.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | Guineea-BissauEchipa națională | 2 | 140 | 2 | 0 | 8,1 |
| 2026-2027 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 5 | 192 | 1 | 1 | 7,0 |
| 2026 | World Championship qualification (CAF) | Guineea-BissauEchipa națională | 3 | 229 | 1 | 1 | 8,1 |
| 2025-2026 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 18 | 711 | 2 | 2 | 6,6 |
| Coupe de France | Stade Brestois 29 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| World Championship qualification (CAF) | Guineea-Bissau |
| 1 |
| 90 |
| 1 |
| 0 |
| – |
| 2025 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | Guineea-BissauEchipa națională | 6 | 504 | 1 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2024-2025 | Ligue 1 | Stade Brestois 29 | 27 | 1.147 | 2 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Stade Brestois 29 | 9 | 452 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Coupe de France | Stade Brestois 29 | 4 | 116 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Ligue 1 | Lyon | 2 | 31 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | European Emirates Stadium Cup | Lyon | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | Ligue 1 | Lyon | 20 | 543 | 2 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Lyon | 3 | 15 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Cupa Africii pe Națiuni CAF | Guineea-BissauEchipa națională | 2 | 148 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | Guineea-BissauEchipa națională | 2 | 159 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|
| 2022-2023 | Ligue 1 | Troyes | 34 | 2.671 | 12 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Troyes | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Cupa Africii pe Națiuni CAF | Guineea-BissauEchipa națională | 1 | 76 | 1 | 0 | 7,7 |
| 2021-2022 | Ligue 1 | Troyes | 30 | 1.723 | 3 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (CAF) | Guineea-BissauEchipa națională | 3 | 179 | 0 | 0 | – | |
| Cupa Africii pe Națiuni CAF | Guineea-BissauEchipa națională | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | Guineea-BissauEchipa națională | 3 | 251 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Ligue 1 | Dijon | 29 | 2.169 | 7 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Ligue 1 | Dijon | 24 | 1.681 | 6 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Dijon | 2 | 116 | 0 | 0 | 6,4 | |
| French Ligue Coupe | Dijon | 1 | 36 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | Guineea-BissauEchipa națională | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2018-2019 | Primeira Liga | Aves | 28 | 2.275 | 8 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Africii pe Națiuni CAF | Guineea-BissauEchipa națională | 2 | 176 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Primeira Liga | Aves | 13 | 725 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|