
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 20 mil. € (7 iun. 2021)
Actualizat:
Mason Holgate joacă la Al Gharafa. Post: Fundaș, Naționalitate: Jamaica, Vârstă: 29, Înălțime: 187 cm, Valoare de piață: 2 mil. EUR. Mason Holgate în sezonul 2026-2027: 2 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Mason Holgate a fost Al-Gharafa Sports Club - Esteghlal Tehran, cu 15 minute pe teren. Data meciului: 12 octombrie 2026.
Al-Gharafa Sports Club: 9 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Al-Gharafa B: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Al-Sailiya Sports Club: 5 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
West Bromwich Albion: 50 meciuri, 2 goluri, 5 pase decisive
Everton: 147 meciuri, 5 goluri, 5 pase decisive
Sheffield United: 10 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Al Gharafa, Rezultate live fotbal
Mason Holgate are 29 de ani. Data nașterii: 22 octombrie 1996.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Al-Sailiya | 29 de ani | 2 mil. € | |
| Al Gharafa | 29 de ani | 3 mil. € | |
| West Brom | 28 de ani | 4 mil. € | |
| West Brom | 28 de ani | 4,5 mil. € | |
| Sheffield United | 27 de ani | 5 mil. € | |
| Southampton | 27 de ani | 5 mil. € | |
| Southampton | 27 de ani | 7 mil. € | |
| Everton | 26 de ani | 9 mil. € | |
| Everton | 26 de ani | 12 mil. € | |
| Everton | 26 de ani | 16 mil. € | |
| Everton | 25 de ani | 18 mil. € | |
| Everton | 25 de ani | 18 mil. € | |
| Everton | 24 de ani | 20 mil. € | |
| Everton | 24 de ani | 18 mil. € | |
| Everton | 23 de ani | 18 mil. € | |
| Everton | 23 de ani | 18 mil. € | |
| Everton | 23 de ani | 13,5 mil. € | |
| Everton | 23 de ani | 17 mil. € | |
| Everton | 23 de ani | 7 mil. € | |
| Everton | 22 de ani | 7 mil. € | |
| Everton | 22 de ani | 7 mil. € | |
| Everton | 21 de ani | 7 mil. € | |
| Everton | 21 de ani | 7 mil. € | |
| Everton | 20 de ani | 5 mil. € | |
| Everton | 20 de ani | 2,5 mil. € | |
| Everton | 20 de ani | 1 mil. € | |
| Everton | 18 ani | 1 mil. € | |
| Barnsley | 18 ani | 75 K € |
Mason Holgate – Club: Al Gharafa.
Mason Holgate – Înălțime: 187 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Jamaica.
Valoare de piață: 2 mil. EUR.
Mason Holgate în sezonul 2026-2027: 2 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Mason Holgate în sezonul 2026-2027: 2 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 23. Nota medie: 6,1.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | AFC Champions League Elite | Al-Gharafa Sports Club | 2 | 23 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2026 | Qatar League 2 | Al-Gharafa B | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| World Championship qualification (CONCACAF) | JamaicaEchipa națională | 5 | 260 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Qatar Stars League | Al-Sailiya Sports Club | 5 | 224 | 0 | 0 | 6,3 |
| AFC Champions League Elite | Al-Gharafa Sports Club | 5 | 325 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Qatar Stars League | Al-Gharafa Sports Club |
| 2 |
| 93 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| 2024-2025 | Championship | West Bromwich Albion | 26 | 1.981 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | West Bromwich Albion | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 | |
| Premier League | Everton | 1 | 5 | 0 | 0 | 5,9 | |
| CONCACAF Nations League | JamaicaEchipa națională | 3 | 191 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023-2024 | Premier League | Sheffield United | 10 | 713 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Southampton | 5 | 290 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA Cup | Southampton | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Premier League | Everton | 8 | 508 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Everton | 2 | 114 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Everton | 1 | 51 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | Premier League | Everton | 25 | 2.133 | 2 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Everton | 2 | 58 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA Cup | Everton | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Cup | Everton | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Premier League | Everton | 28 | 2.289 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Everton | 3 | 190 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Everton | 2 | 105 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Premier League | Everton | 27 | 2.054 | 0 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Everton | 4 | 360 | 1 | 0 | 7,3 | |
| FA Cup | Everton | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2018-2019 | Championship | West Bromwich Albion | 21 | 1.869 | 1 | 4 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | West Bromwich Albion | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Premier League | Everton | 5 | 407 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Cup | Everton | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,8 |
| 2017-2018 | Premier League | Everton | 15 | 1.183 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Premier League | Everton | 18 | 1.371 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|