Publicitate
Matěj Hybš joacă la Ml. Boleslav. Post: Fundaș, Naționalitate: Cehia, Vârstă: 33, Înălțime: 180 cm, Valoare de piață: 100 K EUR. 2026-2027: 13 meciuri, 0 goluri, 1 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Mladá Boleslav - Hradec Králové (1 noiembrie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 700 K € (20 dec. 2017)
Mladá Boleslav: 13 meciuri, 0 goluri, 1 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Mladá Boleslav în sezonul 2026/27, Matěj Hybš a jucat 1149 de minute și a fost titular în 13 meciuri.
Mladá Boleslav: 28 meciuri, 0 goluri, 3 pase decisive
Bohemians Praha 1905: 52 meciuri, 0 goluri, 2 pase decisive
Teplice: 31 meciuri, 4 goluri, 0 pase decisive
Bruk Bet Termalica: 13 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Viktoria Plzeň: 21 meciuri, 0 goluri, 1 pase decisive
Slovan Liberec: 7 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Ml. Boleslav, Rezultate live fotbal
Matěj Hybš are 33 de ani. Data nașterii: 3 ianuarie 1993.
Post: Fundaș.
Matěj Hybš – Club: Ml. Boleslav.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Ml. Boleslav | 33 de ani | 100 K € | |
| Bohemians | 32 de ani | 125 K € | |
| Bohemians | 32 de ani | 150 K € | |
| Bohemians | 31 de ani | 225 K € | |
| Bohemians | 30 de ani | 250 K € | |
| Teplice | 30 de ani | 275 K € | |
| Teplice | 29 de ani | 250 K € | |
| Nieciecza | 29 de ani | 300 K € | |
| Plzeň | 28 de ani | 300 K € | |
| Plzeň | 28 de ani | 300 K € | |
| Plzeň | 27 de ani | 400 K € | |
| Liberec | 27 de ani | 400 K € | |
| Liberec | 27 de ani | 400 K € | |
| Liberec | 26 de ani | 500 K € | |
| Liberec | 26 de ani | 500 K € | |
| Liberec | 25 de ani | 500 K € | |
| Liberec | 25 de ani | 500 K € | |
| Liberec | 24 de ani | 700 K € | |
| Sparta | 24 de ani | 600 K € | |
| Sparta | 24 de ani | 600 K € | |
| Jablonec | 23 de ani | 600 K € | |
| Jablonec | 23 de ani | 600 K € | |
| Sparta | 22 de ani | 600 K € | |
| Sparta | 20 de ani | 500 K € | |
| Sparta | 20 de ani | 400 K € | |
| Sparta | 19 ani | 200 K € | |
| Sparta | 19 ani | 100 K € | |
| Sparta | 19 ani | 100 K € |
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Cehia.
Valoare de piață: 100 K EUR.
Matěj Hybš în sezonul 2026-2027: 13 meciuri, 0 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Matěj Hybš în sezonul 2026-2027: 13 meciuri, 0 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 1.149. Nota medie: 6,7.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Prima Ligă din Cehia | Mladá Boleslav | 13 | 1.149 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2025-2026 | Prima Ligă din Cehia | Mladá Boleslav | 15 | 1.350 | 0 | 2 | 6,6 |
| Prima Ligă din Cehia | Bohemians Praha 1905 | 6 | 227 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Prima Ligă din Cehia | Bohemians Praha 1905 | 10 | 779 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2023-2024 | Prima Ligă din Cehia | Bohemians Praha 1905 | 34 | 2.935 | 0 | 1 | 6,3 |
| Europa Conference League | Bohemians Praha 1905 | 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022-2023 | Prima Ligă din Cehia | Teplice | 30 | 2.617 | 4 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Cehiei | Teplice | 1 | 51 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Ekstraklasa | Bruk Bet Termalica | 13 | 1.040 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prima Ligă din Cehia | Viktoria Plzeň | 8 | 456 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Europa Conference League | Viktoria Plzeň | 6 | 360 | 0 | 0 | – | |
| Cupa Cehiei | Viktoria Plzeň | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Prima Ligă din Cehia | Viktoria Plzeň | 6 | 450 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2019-2020 | Prima Ligă din Cehia | Slovan Liberec | 5 | 432 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Prima Ligă din Cehia | Slovan Liberec | 2 | 96 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|