Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 275 K € (15 feb. 2024)
Actualizat:
Mike Ott joacă la Kaya. Post: Mijlocaș, Naționalitate: Filipine, Vârstă: 31, Înălțime: 167 cm, Valoare de piață: 200 K EUR. Mike Ott în sezonul 2025-2026: 6 meciuri, 1 gol și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Mike Ott a fost Kaya FC-Iloilo - Pohang Steelers, cu 90 de minute pe teren. Data meciului: 11 decembrie 2025.
Kaya FC-Iloilo: 6 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
Barito Putera: 53 meciuri, 9 goluri, 7 pase decisive
United City: 15 meciuri, 0 goluri, 1 pase decisive
Pagini similare: Kaya, Rezultate live fotbal
Mike Ott are 31 de ani. Data nașterii: 2 martie 1995.
Post: Mijlocaș.
Mike Ott – Club: Kaya.
Mike Ott – Înălțime: 167 cm.
Picior preferat: Ambele.
Naționalitate: Filipine.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Kaya | 31 de ani | 200 K € | |
| Kaya | 30 de ani | 200 K € | |
| Barito Putera | 28 de ani | 275 K € | |
| Barito Putera | 28 de ani | 250 K € | |
| Barito Putera | 28 de ani | 250 K € | |
| Barito Putera | 27 de ani | 225 K € | |
| United City | 26 de ani | 250 K € | |
| Nurnberg II | 21 de ani | 125 K € | |
| Nurnberg II | 20 de ani | 150 K € | |
| Nürnberg | 19 ani | 150 K € | |
| Nürnberg | 19 ani | 150 K € | |
| 1860 München II | 19 ani | 150 K € | |
| 1860 München II | 18 ani | 100 K € | |
| 1860 Munchen U19 | 18 ani | 50 K € |
Valoare de piață: 200 K EUR.
Mike Ott în sezonul 2025-2026: 6 meciuri, 1 gol și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Mike Ott în sezonul 2025-2026: 6 meciuri, 1 gol și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 540. Nota medie: 6,5.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | World Championship qualification (AFC) | FilipineEchipa națională | 3 | 150 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | AFC Champions League Two | Kaya FC-Iloilo | 6 | 540 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2023-2024 | Super League din Indonezia | Barito Putera | 26 | 2.005 | 5 | 4 | 6,6 |
| 2022-2023 | Super League din Indonezia | Barito Putera | 27 | 2.162 | 4 | 3 | 6,2 |
| 2022 | AFC Champions League | United City | 5 | 359 | 0 | 0 | 6,4 |
| World Championship qualification (AFC) |
| FilipineEchipa națională |
| 3 |
| 181 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| 2021-2022 | AFC Champions League | United City | 1 | 83 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ASEAN Championship | FilipineEchipa națională | 4 | 63 | 0 | 0 | – | |
| Cupa Asiei AFC | FilipineEchipa națională | 2 | 126 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | AFC Champions League | United City | 4 | 294 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2020 | AFC Champions League | United City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2019-2020 | AFC Champions League | United City | 1 | 80 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (AFC) | FilipineEchipa națională | 3 | 53 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | AFC Cup | United City | 3 | 257 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale | FilipineEchipa națională | 1 | 68 | 0 | 0 | – |