Publicitate
Mohammed Usman joacă la Maccabi Bnei Reineh. Post: Mijlocaș, Naționalitate: Nigeria, Vârstă: 32, Înălțime: 184 cm, Valoare de piață: 200 K EUR. 2025-2026: 21 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Hapoel Jerusalem - Ironi Tiberias (18 mai 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 400 K € (10 dec. 2020)
Ironi Tiberias: 21 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Maccabi Bnei Reineh: 62 meciuri, 3 goluri, 3 pase decisive
Sekzia Ness Ziona: 15 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Beitar Jerusalem: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Lokomotiv Moscow: 2 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Sarpsborg 08: 8 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Maccabi Bnei Reineh, Rezultate live fotbal
Mohammed Usman are 32 de ani. Data nașterii: 2 martie 1994.
Post: Mijlocaș.
Mohammed Usman – Club: Maccabi Bnei Reineh.
Mohammed Usman – Înălțime: 184 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Nigeria.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Ironi Tiberias | 32 de ani | 200 K € | |
| Ironi Tiberias | 31 de ani | 300 K € | |
| Maccabi Bnei Reineh | 31 de ani | 300 K € | |
| Maccabi Bnei Reineh | 30 de ani | 350 K € | |
| Maccabi Bnei Reineh | 30 de ani | 350 K € | |
| Maccabi Bnei Reineh | 30 de ani | 300 K € | |
| Maccabi Bnei Reineh | 29 de ani | 250 K € | |
| Sekzia Ness Ziona | 29 de ani | 250 K € | |
| Sekzia Ness Ziona | 28 de ani | 250 K € | |
| Hapoel Hadera | 28 de ani | 250 K € | |
| Hapoel Hadera | 27 de ani | 250 K € | |
| Hapoel Hadera | 27 de ani | 300 K € | |
| Shakhter Karagandy | 26 de ani | 400 K € | |
| Shakhter Karagandy | 26 de ani | 250 K € | |
| Tambov M | 25 de ani | 100 K € | |
| Pyunik | 25 de ani | 150 K € | |
| Pyunik | 25 de ani | 125 K € | |
| Sarpsborg 08 | 24 de ani | 100 K € | |
| Sarpsborg 08 | 24 de ani | 100 K € | |
| Uniao Madeira | 23 de ani | 25 K € | |
| Uniao Madeira | 22 de ani | 25 K € |
Valoare de piață: 200 K EUR.
Mohammed Usman în sezonul 2025-2026: 21 de meciuri, 1 gol și 0 pase decisive în toate competițiile.
Mohammed Usman în sezonul 2025-2026: 21 de meciuri, 1 gol și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 1.230. Nota medie: 6,4.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Premier League din Israel | Ironi Tiberias | 21 | 1.230 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Premier League din Israel | Maccabi Bnei Reineh | 31 | 2.147 | 0 | 2 | 6,5 |
| 2023-2024 | Premier League din Israel | Maccabi Bnei Reineh | 31 | 2.338 | 3 | 1 | 6,6 |
| 2022-2023 | Premier League din Israel | Sekzia Ness Ziona | 15 | 884 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Premier League din Israel | Beitar Jerusalem | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| Cupa Ligat Ha'Al (Israel) |
| 1 |
| 58 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2018-2019 | Premier League din Rusia | Lokomotiv Moscow | 1 | 25 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Sarpsborg 08 | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 3 | 74 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | Europa League | Sarpsborg 08 | 2 | 95 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Sarpsborg 08 | 2 | 10 | 0 | 0 | 6,5 |