
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Maximă: 20 mil. € (17 dec. 2018)
Actualizat:
Nabil Bentaleb joacă la LOSC. Post: Mijlocaș, Naționalitate: Algeria, Vârstă: 31, Înălțime: 189 cm, Valoare de piață: 4,5 mil. EUR. Nabil Bentaleb în sezonul 2026-2027: 8 meciuri, 0 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Nabil Bentaleb a fost Arsenal - LOSC Lille, cu 72 de minute pe teren. Data meciului: 13 octombrie 2026.
LOSC Lille: 6 meciuri, 0 goluri, 1 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru LOSC Lille în sezonul 2026/27, Nabil Bentaleb a jucat 508 minute și a fost titular în 6 meciuri.
LOSC Lille: 89 meciuri, 3 goluri, 6 pase decisive
Angers SCO: 51 meciuri, 5 goluri, 4 pase decisive
Schalke 04: 93 meciuri, 17 goluri, 8 pase decisive
Newcastle United: 15 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Tottenham Hotspur: 23 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: LOSC, Rezultate live fotbal
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| LOSC | 31 de ani | 4,5 mil. € | |
| LOSC | 31 de ani | 5 mil. € | |
| LOSC | 30 de ani | 6 mil. € | |
| LOSC | 30 de ani | 8 mil. € | |
| LOSC | 29 de ani | 10 mil. € | |
| LOSC | 29 de ani | 8 mil. € | |
| Angers | 28 de ani | 7 mil. € | |
| Angers | 28 de ani | 7 mil. € | |
| Angers | 27 de ani | 5 mil. € | |
| Angers | 27 de ani | 3,5 mil. € | |
| Angers | 27 de ani | 3 mil. € | |
| Free Player | 26 de ani | 1,8 mil. € | |
| Schalke 04 | 26 de ani | 2 mil. € | |
| Schalke 04 | 26 de ani | 2 mil. € | |
| Newcastle | 25 de ani | 4 mil. € | |
| Schalke 04 | 25 de ani | 5 mil. € | |
| Schalke 04 | 24 de ani | 10 mil. € | |
| Schalke 04 | 24 de ani | 13 mil. € | |
| Schalke 04 | 24 de ani | 20 mil. € | |
| Schalke 04 | 23 de ani | 18 mil. € | |
| Schalke 04 | 23 de ani | 16 mil. € | |
| Schalke 04 | 23 de ani | 18 mil. € | |
| Schalke 04 | 22 de ani | 18 mil. € | |
| Schalke 04 | 22 de ani | 18 mil. € | |
| Schalke 04 | 22 de ani | 12 mil. € | |
| Spurs | 21 de ani | 9 mil. € | |
| Spurs | 21 de ani | 10 mil. € | |
| Spurs | 20 de ani | 10 mil. € | |
| Spurs | 20 de ani | 6 mil. € | |
| Spurs | 19 ani | 3 mil. € | |
| Spurs | 19 ani | 500 K € |
Nabil Bentaleb are 31 de ani. Data nașterii: 24 noiembrie 1994.
Post: Mijlocaș.
Nabil Bentaleb – Club: LOSC.
Nabil Bentaleb – Înălțime: 189 cm.
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Algeria.
Valoare de piață: 4,5 mil. EUR.
Nabil Bentaleb în sezonul 2026-2027: 8 meciuri, 0 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Nabil Bentaleb în sezonul 2026-2027: 8 meciuri, 0 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 625. Nota medie: 6,9.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ligue 1 | LOSC Lille | 6 | 508 | 0 | 1 | 7,0 |
| UEFA Champions League | LOSC Lille | 2 | 117 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2026 | World Championship qualification (CAF) | AlgeriaEchipa națională | 6 | 342 | 0 | 0 | 6,5 |
| Campionatul Mondial | AlgeriaEchipa națională | 4 | 288 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Meciuri amicale internaționale | AlgeriaEchipa națională | 2 | 136 | 0 | 1 | 7,7 | |
| 2025-2026 | Ligue 1 | LOSC Lille | 26 | 1.278 | 2 |
| 2 |
| 6,8 |
| UEFA Europa League | LOSC Lille | 9 | 548 | 0 | 0 | 6,7 |
| Coupe de France | LOSC Lille | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2024-2025 | Ligue 1 | LOSC Lille | 10 | 323 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2023-2024 | Ligue 1 | LOSC Lille | 26 | 1.968 | 0 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | LOSC Lille | 7 | 497 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Coupe de France | LOSC Lille | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Meciuri amicale internaționale | AlgeriaEchipa națională | 3 | 193 | 0 | 0 | 6,4 | |
| World Championship qualification (CAF) | AlgeriaEchipa națională | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | AlgeriaEchipa națională | 6 | 309 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Ligue 1 | Angers SCO | 30 | 2.491 | 4 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Angers SCO | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Meciuri amicale internaționale | AlgeriaEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Meciuri amicale internaționale | AlgeriaEchipa națională | 3 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Ligue 1 | Angers SCO | 18 | 1.521 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | Bundesliga | Schalke 04 | 9 | 546 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Schalke 04 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2019-2020 | Premier League | Newcastle United | 12 | 749 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Newcastle United | 3 | 273 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | Bundesliga | Schalke 04 | 25 | 1.792 | 3 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Schalke 04 | 6 | 422 | 3 | 0 | 6,7 | |
| DFB Pokal | Schalke 04 | 3 | 166 | 2 | 0 | 7,2 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Schalke 04 | 16 | 1.009 | 4 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Schalke 04 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2016-2017 | Bundesliga | Schalke 04 | 32 | 2.551 | 5 | 5 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Premier League | Tottenham Hotspur | 5 | 168 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Premier League | Tottenham Hotspur | 10 | 696 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2014 | Campionatul Mondial | AlgeriaEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2013-2014 | Premier League | Tottenham Hotspur | 8 | 438 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campionatul Mondial | AlgeriaEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |