Publicitate
Nabil Emad Dunga joacă la Al Najma(KSA). Post: Mijlocaș, Naționalitate: Egipt, Vârstă: 30, Înălțime: 179 cm, Valoare de piață: 1 mil. EUR. 2026-2027: 5 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Al-Anwar Club - Al Najma(KSA) (19 septembrie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 1,3 mil. € (13 feb. 2025)
Al Najma(KSA): 5 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Al Najma(KSA) în sezonul 2026/27, Nabil Emad Dunga a jucat 405 minute și a fost titular în 5 meciuri.
Al Najma(KSA): 17 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Zamalek: 114 meciuri, 5 goluri, 6 pase decisive
Pyramids: 98 meciuri, 3 goluri, 1 pase decisive
Pagini similare: Al Najma(KSA), Rezultate live fotbal
Nabil Emad Dunga are 30 de ani. Data nașterii: 6 aprilie 1996.
Post: Mijlocaș.
Nabil Emad Dunga – Club: Al Najma(KSA).
Nabil Emad Dunga – Înălțime: 179 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Egipt.
Valoare de piață: 1 mil. EUR.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Al Najma(KSA) | 30 de ani | 1 mil. € | |
| Zamalek | 29 de ani | 1,2 mil. € | |
| Zamalek | 29 de ani | 1,2 mil. € | |
| Zamalek | 28 de ani | 1,3 mil. € | |
| Zamalek | 28 de ani | 1,2 mil. € | |
| Zamalek | 28 de ani | 1 mil. € | |
| Zamalek | 27 de ani | 1 mil. € | |
| Zamalek | 26 de ani | 1,2 mil. € | |
| Zamalek | 26 de ani | 1,2 mil. € | |
| Pyramids | 25 de ani | 1,2 mil. € | |
| Pyramids | 25 de ani | 1,2 mil. € | |
| Pyramids | 24 de ani | 1 mil. € | |
| Pyramids | 24 de ani | 950 K € | |
| Pyramids | 23 de ani | 1,2 mil. € | |
| Pyramids | 23 de ani | 1 mil. € | |
| Pyramids | 22 de ani | 400 K € | |
| Pyramids | 22 de ani | 150 K € | |
| Pyramids | 21 de ani | 100 K € | |
| Pyramids | 21 de ani | 25 K € | |
| Pyramids | 20 de ani | 25 K € |
Nabil Emad Dunga în sezonul 2026-2027: 5 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Nabil Emad Dunga în sezonul 2026-2027: 5 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 405. Nota medie: 7,3.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Division 1 din Arabia Saudită | Al Najma(KSA) | 5 | 405 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2026 | Preliminariile CM (CAF) | EgiptEchipa națională | 1 | 2 | 0 | 0 | – |
| 2025-2026 | Saudi Pro League | Al Najma(KSA) | 12 | 914 | 0 | 0 | 6,3 |
| Premier League din Egipt | Zamalek | 11 | 764 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Cupa Confederației CAF | Zamalek | 2 | 114 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Meciuri amicale internaționale | EgiptEchipa națională | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | EgiptEchipa națională | 1 | 84 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2024-2025 | Premier League din Egipt | Zamalek | 21 | 1.802 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Confederației CAF | Zamalek | 7 | 604 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Cupa Scores din Egipt | Zamalek | 3 | 153 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Supercupa CAF | Zamalek | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Premier League din Egipt | Zamalek | 24 | 1.868 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Confederației CAF | Zamalek | 10 | 871 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Cupa Scores din Egipt | Zamalek | 2 | 188 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Cupa Cluburilor UAFA | Zamalek | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Cupa Cluburilor UAFA | Zamalek | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | Premier League din Egipt | Zamalek | 24 | 1.564 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Campionilor CAF | Zamalek | 5 | 449 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Cupa Cluburilor UAFA | Zamalek | 1 | 60 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Cupa Scores din Egipt | Zamalek | 1 | 105 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Premier League din Egipt | Pyramids | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Preliminariile CM (CAF) | EgiptEchipa națională | 2 | 51 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Premier League din Egipt | Pyramids | 24 | 1.690 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Confederației CAF | Pyramids | 7 | 580 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Premier League din Egipt | Pyramids | 41 | 3.286 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Confederației CAF | Pyramids | 8 | 686 | 0 | 0 | – | |
| Cupa Scores din Egipt | Pyramids | 1 | 73 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019-2020 | Premier League din Egipt | Pyramids | 9 | 797 | 1 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Confederației CAF | Pyramids | 6 | 540 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Cupa Scores din Egipt | Pyramids | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2019 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | EgiptEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2018-2019 | Cupa Africii pe Națiuni CAF | EgiptEchipa națională | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale | EgiptEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | – |