Publicitate
Nathaniel Atkinson joacă la Melbourne City. Post: Fundaș, Naționalitate: Australia, Vârstă: 27, Înălțime: 181 cm, Valoare de piață: 700 K EUR. 2026-2027: 3 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Melbourne City - Sydney (31 octombrie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 1 mil. € (26 iun. 2022)
Melbourne City: 3 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Melbourne City în sezonul 2026/27, Nathaniel Atkinson a jucat 270 de minute și a fost titular în 3 meciuri.
Melbourne City: 135 meciuri, 5 goluri, 9 pase decisive
Heart of Midlothian: 72 meciuri, 3 goluri, 4 pase decisive
Sydney: 6 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Melbourne City, Rezultate live fotbal
Nathaniel Atkinson are 27 de ani. Data nașterii: 13 iunie 1999.
Post: Fundaș.
Nathaniel Atkinson – Club: Melbourne City.
Nathaniel Atkinson – Înălțime: 181 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Australia.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Melbourne City | 26 de ani | 700 K € | |
| Melbourne City | 26 de ani | 700 K € | |
| Melbourne City | 25 de ani | 700 K € | |
| Melbourne City | 25 de ani | 700 K € | |
| Heart of Midlothian | 24 de ani | 800 K € | |
| Heart of Midlothian | 24 de ani | 950 K € | |
| Heart of Midlothian | 24 de ani | 850 K € | |
| Heart of Midlothian | 23 de ani | 850 K € | |
| Heart of Midlothian | 23 de ani | 1 mil. € | |
| Heart of Midlothian | 23 de ani | 1 mil. € | |
| Melbourne City | 22 de ani | 900 K € | |
| Melbourne City | 21 de ani | 750 K € | |
| Melbourne City | 21 de ani | 500 K € | |
| Melbourne City | 20 de ani | 350 K € | |
| Melbourne City | 20 de ani | 400 K € | |
| Melbourne City | 19 ani | 400 K € | |
| Melbourne City | 19 ani | 400 K € | |
| Melbourne City | 18 ani | 250 K € |
Valoare de piață: 700 K EUR.
Nathaniel Atkinson în sezonul 2026-2027: 3 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Nathaniel Atkinson în sezonul 2026-2027: 3 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 270. Nota medie: 6,5.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | A-League | Melbourne City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2026 | FFA Cup (Australia) | Melbourne City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| Preliminariile CM (AFC) | AustraliaEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | A-League | Melbourne City | 22 | 1.804 | 0 | 2 | 6,6 |
| Liga Campionilor Asiei Elite | Melbourne City | 8 | 658 | 0 | 1 | 6,3 | |
| 2024-2025 | A-League | Melbourne City | 28 | 2.344 | 1 | 1 | 6,9 |
| 2023-2024 | Scottish Premiership | Heart of Midlothian | 19 | 1.229 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| Europa Conference League | Heart of Midlothian | 4 | 351 | 0 | 0 | 6,7 |
| Cupa Scoției | Heart of Midlothian | 3 | 107 | 0 | 0 | 6,3 |
| Meciuri amicale internaționale | AustraliaEchipa națională | 2 | 102 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Cupa Asiei AFC | AustraliaEchipa națională | 3 | 183 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2022-2023 | Scottish Premiership | Heart of Midlothian | 17 | 1.053 | 1 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa Conference League | Heart of Midlothian | 4 | 226 | 1 | 0 | 5,7 | |
| Cupa Scoției | Heart of Midlothian | 3 | 43 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Europa League | Heart of Midlothian | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Meciuri amicale internaționale | AustraliaEchipa națională | 3 | 156 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | Preliminariile CM (AFC) | AustraliaEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Mondială | AustraliaEchipa națională | 1 | 85 | 0 | 0 | 5,2 | |
| Cupa Mondială (Play-off intercontinental) | AustraliaEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Scottish Premiership | Heart of Midlothian | 16 | 1.186 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Scoției | Heart of Midlothian | 5 | 439 | 0 | 1 | 6,4 | |
| A-League | Melbourne City | 4 | 131 | 1 | 0 | 7,1 | |
| FFA Cup (Australia) | Melbourne City | 1 | 90 | 0 | 3 | – |
| 2021 | Turneul olimpic de fotbal masculin | AustraliaEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | A-League | Melbourne City | 14 | 1.033 | 2 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Sydney | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| Meciuri amicale internaționale | Sydney | 1 | 63 | 0 | 0 | – | |
| A-League | Sydney | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | A-League | Melbourne City | 21 | 1.220 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-League | Sydney | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2018-2019 | A-League | Melbourne City | 16 | 1.128 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-League | Sydney | 1 | 26 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2017-2018 | A-League | Melbourne City | 16 | 1.187 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-League | Sydney | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,0 |