Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Maximă: 14 mil. € (22 mai 2012)
Actualizat:
Nenê joacă la Juventude - RS. Post: Mijlocaș, Naționalitate: Brazilia, Vârstă: 45, Înălțime: 181 cm. Nenê în sezonul 2025-2026: 3 meciuri, 0 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Nenê a fost Corinthians - SP - Juventude, cu 45 de minute pe teren. Data meciului: 7 decembrie 2025.
Juventude: 92 meciuri, 13 goluri, 17 pase decisive
Vasco da Gama Saf - RJ: 120 meciuri, 30 goluri, 24 pase decisive
Fluminense - RJ: 112 meciuri, 22 goluri, 16 pase decisive
São Paulo - SP: 68 meciuri, 10 goluri, 10 pase decisive
West Ham United: 8 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Paris Saint Germain: 27 meciuri, 2 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Juventude - RS, Rezultate live fotbal
Nenê are 45 de ani. Data nașterii: 19 iulie 1981.
Post: Mijlocaș.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Juventude - RS | 44 de ani | 100 K € | |
| Juventude - RS | 43 de ani | 150 K € | |
| Juventude - RS | 43 de ani | 150 K € | |
| Juventude - RS | 42 de ani | 200 K € | |
| Juventude - RS | 42 de ani | 200 K € | |
| Juventude - RS | 42 de ani | 200 K € | |
| Juventude - RS | 41 de ani | 200 K € | |
| Vasco da Gama Saf | 41 de ani | 200 K € | |
| Vasco da Gama Saf | 41 de ani | 200 K € | |
| Vasco da Gama Saf | 41 de ani | 250 K € | |
| Vasco da Gama Saf | 40 de ani | 600 K € | |
| Fluminense | 39 de ani | 750 K € | |
| Fluminense | 39 de ani | 750 K € | |
| Fluminense | 39 de ani | 750 K € | |
| Fluminense | 38 de ani | 600 K € | |
| Fluminense | 38 de ani | 750 K € | |
| Fluminense | 38 de ani | 1 mil. € | |
| São Paulo | 37 de ani | 1,3 mil. € | |
| São Paulo | 36 de ani | 1,5 mil. € | |
| Vasco da Gama Saf | 36 de ani | 2 mil. € | |
| Vasco da Gama Saf | 35 de ani | 2,5 mil. € | |
| Vasco da Gama Saf | 35 de ani | 2,5 mil. € | |
| Vasco da Gama Saf | 34 de ani | 2,5 mil. € | |
| Vasco da Gama Saf | 34 de ani | 2 mil. € | |
| West Ham | 33 de ani | 1 mil. € | |
| Al Gharafa | 32 de ani | 1,5 mil. € | |
| Al Gharafa | 31 de ani | 3 mil. € | |
| Al Gharafa | 31 de ani | 5 mil. € | |
| PSG | 31 de ani | 7,5 mil. € | |
| PSG | 31 de ani | 10 mil. € | |
| PSG | 30 de ani | 14 mil. € | |
| PSG | 30 de ani | 12 mil. € | |
| PSG | 30 de ani | 12,3 mil. € | |
| PSG | 29 de ani | 12,5 mil. € | |
| PSG | 29 de ani | 12,5 mil. € | |
| Monaco | 28 de ani | 10 mil. € | |
| Monaco | 28 de ani | 9,3 mil. € | |
| Monaco | 28 de ani | 8,5 mil. € | |
| Espanyol | 27 de ani | 6 mil. € | |
| Espanyol | 27 de ani | 7 mil. € | |
| Monaco | 26 de ani | 7 mil. € | |
| Monaco | 26 de ani | 7,5 mil. € | |
| Celta | 25 de ani | 4 mil. € | |
| Alavés | 24 de ani | 600 K € |
Nenê – Club: Juventude - RS.
Nenê – Înălțime: 181 cm.
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Brazilia.
Nenê în sezonul 2025-2026: 3 meciuri, 0 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Nenê în sezonul 2025-2026: 3 meciuri, 0 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 169. Nota medie: 7,0.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Serie A din Brazilia | Juventude | 3 | 169 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2025 | Serie A din Brazilia | Juventude | 19 | 761 | 3 | 3 | 6,5 |
| Campeonato Gaúcho (Brazilia) | Juventude | 5 | 119 | 0 | 2 | 6,9 | |
| 2024-2025 | Serie A din Brazilia | Juventude | 6 | 288 | 0 | 1 | 6,7 |
| Campeonato Gaúcho (Brazilia) | Juventude | 1 | 19 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Serie A din Brazilia | Juventude | 19 | 963 | 3 | 2 | 6,6 |
| Campeonato Gaúcho (Brazilia) |
| Juventude |
| 3 |
| 67 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| Brazilian Cup | Juventude | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Serie B din Brazilia | Juventude | 7 | 474 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A din Brazilia | Juventude | 6 | 341 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Campeonato Gaúcho (Brazilia) | Juventude | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Serie B din Brazilia | Juventude | 12 | 948 | 3 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Brazilia) | Vasco da Gama Saf - RJ | 4 | 94 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022 | Serie B din Brazilia | Vasco da Gama Saf - RJ | 32 | 2.347 | 7 | 7 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Brazilia) | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 170 | 1 | 1 | – | |
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 90 | 0 | 1 | – |
| 2020-2021 | Serie A din Brazilia | Fluminense - RJ | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Fluminense - RJ | 1 | 73 | 1 | 0 | 8,4 | |
| Campeonato Carioca A (Brazilia) | Fluminense - RJ | 1 | 83 | 0 | 1 | – |
| 2020 | Serie A din Brazilia | Fluminense - RJ | 29 | 2.071 | 8 | 5 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 6 | 502 | 6 | 1 | 8,4 |
| 2019-2020 | Campeonato Carioca A (Brazilia) | Fluminense - RJ | 9 | 683 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A din Brazilia | Fluminense - RJ | 4 | 312 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2019 | Serie A din Brazilia | Fluminense - RJ | 21 | 1.312 | 2 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 4 | 143 | 0 | 1 | 6,3 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | São Paulo - SP | 2 | 93 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | Serie A din Brazilia | São Paulo - SP | 17 | 1.068 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 7 | 299 | 0 | 3 | 7,0 | |
| Brazilian Cup | São Paulo - SP | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,7 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | São Paulo - SP | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Serie A din Brazilia | São Paulo - SP | 10 | 779 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 4 | 351 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2017-2018 | Serie A din Brazilia | São Paulo - SP | 10 | 670 | 6 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | São Paulo - SP | 7 | 392 | 1 | 1 | 6,8 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Serie A din Brazilia | Vasco da Gama Saf - RJ | 12 | 972 | 1 | 2 | 6,7 |
| 2017 | Serie A din Brazilia | Vasco da Gama Saf - RJ | 11 | 781 | 3 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | Serie A din Brazilia | Vasco da Gama Saf - RJ | 8 | 632 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Serie A din Brazilia | Vasco da Gama Saf - RJ | 13 | 1.138 | 6 | 3 | 7,4 |
|---|
| 2015 | Serie A din Brazilia | Vasco da Gama Saf - RJ | 7 | 617 | 3 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Premier League | West Ham United | 8 | 127 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2012-2013 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 6 | 235 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 12 | 979 | 2 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Ligue 1 | Paris Saint Germain | 9 | 755 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Ligue 1 | Monaco | 5 | 385 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2008-2009 | LaLiga | Espanyol de Barcelona | 13 | 942 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2007-2008 | Ligue 1 | Monaco | 9 | 507 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2006-2007 | LaLiga | Celta | 18 | 1.242 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2005-2006 | LaLiga | Deportivo Alavés | 9 | 668 | 0 | 0 | – |
|---|