Publicitate
Nicklas Helenius joacă la Aalborg. Post: Atacant, Naționalitate: Danemarca, Vârstă: 35, Înălțime: 196 cm, Valoare de piață: 50 K EUR. 2026-2027: 2 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Aalborg - Herfolge Boldklub Koge (29 august 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 2 mil. € (17 sept. 2013)
Aalborg: 2 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Aalborg în sezonul 2026/27, Nicklas Helenius a jucat 18 minute și a fost titular în 0 meciuri.
Aalborg: 124 meciuri, 25 goluri, 7 pase decisive
Silkeborg: 87 meciuri, 30 goluri, 10 pase decisive
Aarhus AGF: 44 meciuri, 5 goluri, 2 pase decisive
Odense: 63 meciuri, 13 goluri, 3 pase decisive
Paderborn 07: 14 meciuri, 4 goluri, 0 pase decisive
Aston Villa: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Aalborg, Rezultate live fotbal
Nicklas Helenius are 35 de ani. Data nașterii: 8 mai 1991.
Post: Atacant.
Nicklas Helenius – Club: Aalborg.
Nicklas Helenius – Înălțime: 196 cm.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Aalborg | 35 de ani | 50 K € | |
| Aalborg | 35 de ani | 75 K € | |
| Aalborg | 34 de ani | 125 K € | |
| Aalborg | 34 de ani | 150 K € | |
| Aalborg | 33 de ani | 250 K € | |
| Aalborg | 33 de ani | 400 K € | |
| Aalborg | 32 de ani | 500 K € | |
| Aalborg | 32 de ani | 400 K € | |
| Silkeborg | 31 de ani | 500 K € | |
| Silkeborg | 31 de ani | 500 K € | |
| Silkeborg | 31 de ani | 400 K € | |
| Silkeborg | 30 de ani | 400 K € | |
| Silkeborg | 30 de ani | 350 K € | |
| Aarhus AGF | 29 de ani | 350 K € | |
| Aarhus AGF | 29 de ani | 350 K € | |
| Aarhus AGF | 28 de ani | 325 K € | |
| Aarhus AGF | 28 de ani | 400 K € | |
| Odense | 28 de ani | 600 K € | |
| Odense | 27 de ani | 600 K € | |
| Odense | 27 de ani | 600 K € | |
| Odense | 26 de ani | 600 K € | |
| Silkeborg | 26 de ani | 600 K € | |
| Silkeborg | 25 de ani | 600 K € | |
| Silkeborg | 25 de ani | 700 K € | |
| Aalborg | 24 de ani | 800 K € | |
| Aalborg | 24 de ani | 1,3 mil. € | |
| Aalborg | 23 de ani | 1,3 mil. € | |
| Aalborg | 23 de ani | 1,3 mil. € | |
| Aston Villa | 22 de ani | 1,5 mil. € | |
| Aston Villa | 22 de ani | 2 mil. € | |
| Aalborg | 22 de ani | 1,5 mil. € | |
| Aalborg | 21 de ani | 1,3 mil. € | |
| Aalborg | 20 de ani | 700 K € | |
| Aalborg | 20 de ani | 500 K € | |
| Aalborg | 19 ani | 500 K € | |
| Aalborg | 19 ani | 250 K € | |
| Aalborg | 19 ani | 100 K € |
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Danemarca.
Valoare de piață: 50 K EUR.
Nicklas Helenius în sezonul 2026-2027: 2 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Nicklas Helenius în sezonul 2026-2027: 2 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 18. Nota medie: 6,3.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Prima Divizie Daneză | Aalborg | 2 | 18 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Prima Divizie Daneză | Aalborg | 22 | 1.227 | 10 | 2 | 7,0 |
| Cupa Danemarcei | Aalborg | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | Superliga Daneză | Aalborg | 16 | 565 | 3 | 3 | 6,7 |
| Cupa Danemarcei | Aalborg | 2 | 140 | 3 | 0 | 7,7 | |
| 2023-2024 | Prima Divizie Daneză | Aalborg | 22 | 1.017 | 7 | 1 | 6,9 |
| Cupa Danemarcei |
| Aalborg |
| 2 |
| 160 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022-2023 | Superliga Daneză | Aalborg | 15 | 1.015 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Danemarcei | Aalborg | 5 | 380 | 1 | 1 | 6,9 | |
| Superliga Daneză | Silkeborg | 16 | 1.115 | 3 | 2 | 6,8 | |
| Europa Conference League | Silkeborg | 6 | 430 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Cupa Danemarcei | Silkeborg | 2 | 154 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Europa League | Silkeborg | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2021-2022 | Superliga Daneză | Silkeborg | 30 | 2.617 | 19 | 2 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Danemarcei | Silkeborg | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2020-2021 | Prima Divizie Daneză | Silkeborg | 3 | 263 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga Daneză | Aarhus AGF | 11 | 108 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Europa League | Aarhus AGF | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Superliga Daneză | Aarhus AGF | 30 | 803 | 3 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Superliga Daneză | Odense | 26 | 1.417 | 5 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Danemarcei | Odense | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Superliga Daneză | Odense | 28 | 1.749 | 8 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Superliga Daneză | Odense | 2 | 94 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga Daneză | Silkeborg | 24 | 1.899 | 5 | 4 | 6,5 | |
| Superliga Daneză | Aarhus AGF | 1 | 89 | 2 | 0 | 8,9 |
| 2015-2016 | Superliga Daneză | Aalborg | 2 | 80 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Paderborn 07 | 14 | 822 | 4 | 0 | 6,5 | |
| Superliga Daneză | Odense | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
| 2014-2015 | Superliga Daneză | Aalborg | 3 | 167 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga Daneză | Odense | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Premier League | Aston Villa | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Aalborg | 2 | 37 | 0 | 0 | – |
| 2012-2013 | Superliga Daneză | Aalborg | 1 | 87 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Superliga Daneză | Aalborg | 11 | 769 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga Daneză | Odense | 1 | 40 | 0 | 0 | – |
| 2010-2011 | Superliga Daneză | Aarhus AGF | 1 | 88 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga Daneză | Aalborg | 16 | 626 | 0 | 0 | – | |
| Superliga Daneză | Silkeborg | 3 | 43 | 0 | 0 | – | |
| Superliga Daneză | Odense | 3 | 235 | 0 | 0 | – |
| 2009-2010 | Superliga Daneză | Aalborg | 2 | 13 | 0 | 0 | – |
|---|