Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 600 K € (10 mar. 2019)
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| HSK Zrinjski Mostar | 30 de ani | 250 K € | |
| HSK Zrinjski Mostar | 29 de ani | 250 K € | |
| HSK Zrinjski Mostar | 29 de ani | 250 K € | |
| HSK Zrinjski Mostar | 28 de ani | 200 K € | |
| CFR Cluj | 28 de ani | 350 K € | |
| Zalgiris Vilnius | 27 de ani | 500 K € | |
| Zalgiris Vilnius | 27 de ani | 500 K € | |
Actualizat:
Petar Mamić joacă la HSK Zrinjski Mostar. Post: Fundaș, Naționalitate: Croația, Vârstă: 30, Înălțime: 183 cm, Valoare de piață: 250 K EUR. Petar Mamić în sezonul 2026-2027: 1 meci, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Petar Mamić a fost HSK Zrinjski Mostar - Valur Reykjavik, cu 45 de minute pe teren. Data meciului: 30 iulie 2026.
HSK Zrinjski Mostar: 8 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru HSK Zrinjski Mostar în sezonul 2026/27, Petar Mamić a jucat 643 de minute și a fost titular în 8 meciuri.
HSK Zrinjski Mostar: 17 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
CFR Cluj: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Rijeka: 5 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Zalgiris Vilnius: 26 meciuri, 0 goluri, 1 pase decisive
Hrvatski Dragovoljac: 11 meciuri, 0 goluri, 1 pase decisive
Podbeskidzie Bielsko-Biala: 12 meciuri, 0 goluri, 2 pase decisive
Pagini similare: HSK Zrinjski Mostar, Rezultate live fotbal
| Zalgiris Vilnius |
| 26 de ani |
| 475 K € |
| Zalgiris Vilnius | 26 de ani | 425 K € |
| Hrvatski Dragovoljac | 25 de ani | 300 K € |
| Podbeskidzie Bielsko Biala | 25 de ani | 200 K € |
| Podbeskidzie Bielsko Biala | 24 de ani | 200 K € |
| Varazdin | 24 de ani | 550 K € |
| Varazdin | 24 de ani | 325 K € |
| Rijeka | 23 de ani | 400 K € |
| Rijeka | 23 de ani | 600 K € |
| Rijeka | 23 de ani | 600 K € |
| Rijeka | 22 de ani | 400 K € |
| Zapresic | 22 de ani | 300 K € |
| Zapresic | 21 de ani | 300 K € |
| Frosinone | 21 de ani | 250 K € |
| Frosinone | 20 de ani | 250 K € |
| Lokomotiva Zagreb | 19 ani | 300 K € |
| Dinamo Zagreb | 18 ani | 250 K € |
Petar Mamić are 30 de ani. Data nașterii: 6 martie 1996.
Post: Fundaș.
Petar Mamić – Club: HSK Zrinjski Mostar.
Petar Mamić – Înălțime: 183 cm.
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Croația.
Valoare de piață: 250 K EUR.
Petar Mamić în sezonul 2026-2027: 1 meci, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Petar Mamić în sezonul 2026-2027: 1 meci, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 45. Nota medie: 6,1.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | UEFA Europa Conference League | HSK Zrinjski Mostar | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | UEFA Europa Conference League | HSK Zrinjski Mostar | 7 | 626 | 0 | 0 | 6,3 |
| UEFA Champions League | HSK Zrinjski Mostar | 4 | 269 | 1 | 1 | 6,3 | |
| UEFA Europa League | HSK Zrinjski Mostar | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,6 | |
| 2024-2025 | UEFA Europa Conference League | HSK Zrinjski Mostar | 2 | 106 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | SuperLiga României | CFR Cluj |
| 1 |
| 64 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| SuperLiga României | Rijeka | 2 | 164 | 0 | 0 | 6,4 |
| A Lyga (Lituania) | Zalgiris Vilnius | 3 | 211 | 0 | 0 | – |
| UEFA Europa Conference League | Zalgiris Vilnius | 2 | 156 | 0 | 0 | 6,6 |
| UEFA Champions League | Zalgiris Vilnius | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | A Lyga (Lituania) | Zalgiris Vilnius | 6 | 301 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | Zalgiris Vilnius | 6 | 422 | 0 | 0 | 6,3 | |
| UEFA Champions League | Zalgiris Vilnius | 4 | 327 | 0 | 1 | 6,8 | |
| UEFA Europa League | Zalgiris Vilnius | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | UEFA Champions League | Zalgiris Vilnius | 2 | 210 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Lyga (Lituania) | Zalgiris Vilnius | 1 | 84 | 0 | 0 | – | |
| Liga de fotbal a Croației | Hrvatski Dragovoljac | 11 | 746 | 0 | 1 | 6,2 |
| 2020-2021 | Ekstraklasa | Podbeskidzie Bielsko-Biala | 12 | 961 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Liga de fotbal a Croației | Rijeka | 1 | 72 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Liga de fotbal a Croației | Rijeka | 2 | 19 | 0 | 0 | – |
|---|