
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 10 mil. € (19 mar. 2026)
Actualizat:
Robin Hranáč joacă la Hoffenheim. Post: Fundaș, Naționalitate: Cehia, Vârstă: 26, Înălțime: 190 cm, Valoare de piață: 10 mil. EUR. Robin Hranáč în sezonul 2026-2027: 6 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Robin Hranáč a fost Hoffenheim - Hamburger, cu 16 minute pe teren. Data meciului: 10 octombrie 2026.
Hoffenheim: 3 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Hoffenheim în sezonul 2026/27, Robin Hranáč a jucat 64 de minute și a fost titular în 0 meciuri.
Hoffenheim: 41 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Viktoria Plzeň: 56 meciuri, 3 goluri, 1 pase decisive
Pardubice: 41 meciuri, 2 goluri, 0 pase decisive
Tatran LM: 18 meciuri, 1 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Hoffenheim, Rezultate live fotbal
Robin Hranáč are 26 de ani. Data nașterii: 29 ianuarie 2000.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Hoffenheim | 26 de ani | 10 mil. € | |
| Hoffenheim | 26 de ani | 10 mil. € | |
| Hoffenheim | 25 de ani | 7 mil. € | |
| Hoffenheim | 25 de ani | 5 mil. € | |
| Hoffenheim | 25 de ani | 3,5 mil. € | |
| Hoffenheim | 25 de ani | 3,5 mil. € | |
| Hoffenheim | 24 de ani | 5,5 mil. € | |
| Hoffenheim | 24 de ani | 8 mil. € | |
| Plzeň | 24 de ani | 5 mil. € | |
| Plzeň | 24 de ani | 3,5 mil. € | |
| Plzeň | 23 de ani | 1,7 mil. € | |
| Plzeň | 23 de ani | 600 K € | |
| Pardubice | 23 de ani | 350 K € | |
| Pardubice | 22 de ani | 250 K € | |
| Pardubice | 22 de ani | 225 K € | |
| Tatran LM | 21 de ani | 175 K € | |
| Tatran LM | 21 de ani | 150 K € |
Post: Fundaș.
Robin Hranáč – Club: Hoffenheim.
Robin Hranáč – Înălțime: 190 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Cehia.
Valoare de piață: 10 mil. EUR.
Robin Hranáč în sezonul 2026-2027: 6 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Robin Hranáč în sezonul 2026-2027: 6 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 334.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Hoffenheim | 3 | 64 | 0 | 0 | 6,1 |
| UEFA Nations League | CehiaEchipa națională | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2026 | Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Hoffenheim | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| Preliminariile CM (UEFA) | CehiaEchipa națională | 4 | 371 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Campionatul Mondial | CehiaEchipa națională | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Meciuri amicale internaționale | CehiaEchipa națională | 1 | 62 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2025-2026 | Bundesliga | Hoffenheim | 29 | 2.251 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Hoffenheim | 2 | 172 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2024-2025 | Bundesliga | Hoffenheim | 4 | 219 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Hoffenheim | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 1. liga | Viktoria Plzeň | 5 | 430 | 0 | 0 | 7,2 | |
| UEFA Europa League | Viktoria Plzeň | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 | |
| UEFA Nations League | CehiaEchipa națională | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Campionatul European UEFA | CehiaEchipa națională | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|
| 2023-2024 | 1. liga | Viktoria Plzeň | 32 | 2.776 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | Viktoria Plzeň | 15 | 1.410 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Meciuri amicale internaționale | CehiaEchipa națională | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023 | European U21 Football Championship | CehiaEchipa națională | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | 1. liga | Pardubice | 31 | 2.744 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Championship qualification | CehiaEchipa națională | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | 1. liga | Pardubice | 10 | 778 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Super liga (Slovacia) | Tatran LM | 18 | 1.594 | 1 | 0 | 5,5 | |
| European U21 Championship qualification | CehiaEchipa națională | 4 | 159 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | 1. liga | Viktoria Plzeň | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
|---|