Maximă: 400 K € (7 aug. 2018)
Actualizat:
Post: Atacant, Naționalitate: Anglia, Vârstă: 34, Înălțime: 188 cm. Ryan Bowman în sezonul 2024-2025: 21 de meciuri, 3 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Ryan Bowman a fost Port Vale - Cheltenham Town, cu 66 de minute pe teren. Data meciului: 1 ianuarie 2025.
Cheltenham Town: 21 meciuri, 3 goluri, 1 pase decisive
Shrewsbury Town: 135 meciuri, 22 goluri, 5 pase decisive
Exeter City: 101 meciuri, 29 goluri, 4 pase decisive
Motherwell: 28 meciuri, 3 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Rezultate live fotbal
Ryan Bowman are 34 de ani. Data nașterii: 30 noiembrie 1991.
Post: Atacant.
Ryan Bowman – Înălțime: 188 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Anglia.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Cheltenham Town | 33 de ani | 75 K € | |
| Cheltenham Town | 33 de ani | 75 K € | |
| Shrewsbury Town | 32 de ani | 100 K € | |
| Shrewsbury Town | 32 de ani | 150 K € | |
| Shrewsbury Town | 31 de ani | 225 K € | |
| Shrewsbury Town | 31 de ani | 350 K € | |
| Shrewsbury Town | 30 de ani | 400 K € | |
| Exeter City | 28 de ani | 325 K € | |
| Motherwell | 26 de ani | 400 K € | |
| Motherwell | 26 de ani | 275 K € | |
| Motherwell | 25 de ani | 125 K € | |
| Carlisle United | 18 ani | 50 K € |
Ryan Bowman în sezonul 2024-2025: 21 de meciuri, 3 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Ryan Bowman în sezonul 2024-2025: 21 de meciuri, 3 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 972. Nota medie: 6,4.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | League Two | Cheltenham Town | 17 | 836 | 3 | 1 | 6,5 |
| English Football League Trophy | Cheltenham Town | 3 | 125 | 0 | 0 | 6,2 | |
| FA Cup | Cheltenham Town | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2023-2024 | League One | Shrewsbury Town | 37 | 1.671 | 1 | 0 | 6,4 |
| FA Cup | Shrewsbury Town | 3 | 186 | 3 | 0 | 7,6 | |
| English Football League Trophy | Shrewsbury Town | 3 | 128 | 1 | 1 | 7,1 | |
| English Football League Cup |
| Shrewsbury Town |
| 1 |
| 60 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2022-2023 | League One | Shrewsbury Town | 38 | 1.596 | 4 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Shrewsbury Town | 2 | 35 | 0 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Trophy | Shrewsbury Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup | Shrewsbury Town | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | League One | Shrewsbury Town | 42 | 3.091 | 10 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Shrewsbury Town | 3 | 259 | 3 | 0 | 7,8 | |
| English Football League Trophy | Shrewsbury Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Shrewsbury Town | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | League Two | Exeter City | 42 | 3.473 | 14 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Exeter City | 3 | 218 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Exeter City | 1 | 70 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Exeter City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2019-2020 | League Two | Exeter City | 40 | 3.539 | 14 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Exeter City | 3 | 116 | 0 | 1 | 6,8 | |
| FA Cup | Exeter City | 3 | 248 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2018-2019 | League Two | Exeter City | 8 | 406 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | Motherwell | 6 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Scottish Premiership | Motherwell | 15 | 1.011 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Motherwell | 3 | 204 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2016-2017 | Scottish Premiership | Motherwell | 4 | 89 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|