Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 450 K € (10 sept. 2019)
Actualizat:
Ryan Kitto joacă la Adelaide United. Post: Fundaș, Naționalitate: Australia, Vârstă: 32, Înălțime: 179 cm, Valoare de piață: 350 K EUR. Ryan Kitto în sezonul 2025-2026: 25 de meciuri, 3 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Ryan Kitto a fost Adelaide United - Auckland, cu 70 de minute pe teren. Data meciului: 15 mai 2026.
Adelaide United: 247 meciuri, 18 goluri, 24 pase decisive
Newcastle Jets: 14 meciuri, 1 goluri, 4 pase decisive
Pagini similare: Adelaide United, Rezultate live fotbal
Ryan Kitto are 32 de ani. Data nașterii: 9 august 1994.
Post: Fundaș.
Ryan Kitto – Club: Adelaide United.
Ryan Kitto – Înălțime: 179 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Australia.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Adelaide United | 31 de ani | 350 K € | |
| Adelaide United | 31 de ani | 400 K € | |
| Adelaide United | 30 de ani | 400 K € | |
| Adelaide United | 30 de ani | 450 K € | |
| Adelaide United | 29 de ani | 450 K € | |
| Adelaide United | 29 de ani | 450 K € | |
| Adelaide United | 28 de ani | 400 K € | |
| Adelaide United | 27 de ani | 300 K € | |
| Adelaide United | 26 de ani | 300 K € | |
| Adelaide United | 26 de ani | 350 K € | |
| Adelaide United | 25 de ani | 350 K € | |
| Adelaide United | 25 de ani | 450 K € | |
| Adelaide United | 24 de ani | 400 K € | |
| Adelaide United | 23 de ani | 350 K € | |
| Adelaide United | 22 de ani | 100 K € | |
| Adelaide United | 22 de ani | 100 K € |
Valoare de piață: 350 K EUR.
Ryan Kitto în sezonul 2025-2026: 25 de meciuri, 3 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Ryan Kitto în sezonul 2025-2026: 25 de meciuri, 3 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 2.142. Nota medie: 6,5.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | A-League | Adelaide United | 25 | 2.142 | 3 | 1 | 6,5 |
| 2024-2025 | A-League | Adelaide United | 20 | 1.757 | 1 | 1 | 6,5 |
| Australia FFA Cup | Adelaide United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024 | Australia FFA Cup | Adelaide United | 2 | 146 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | A-League | Adelaide United | 26 | 2.151 | 0 | 6 | 6,4 |
| Australia FFA Cup | Adelaide United | 3 | 300 | 0 | 1 | 6,7 | |
| 2022-2023 |
|---|
| A-League |
| Adelaide United |
| 28 |
| 2.516 |
| 6 |
| 3 |
| 6,5 |
| Australia FFA Cup | Adelaide United | 2 | 210 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2021-2022 | A-League | Adelaide United | 27 | 1.979 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Australia FFA Cup | Adelaide United | 4 | 322 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | A-League | Adelaide United | 15 | 682 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | A-League | Adelaide United | 21 | 1.046 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Australia FFA Cup | Adelaide United | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | A-League | Adelaide United | 25 | 1.462 | 1 | 3 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | A-League | Adelaide United | 25 | 1.304 | 5 | 4 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | A-League | Adelaide United | 16 | 899 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | A-League | Newcastle Jets | 14 | 765 | 1 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-League | Adelaide United | 4 | 215 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2013-2014 | A-League | Adelaide United | 2 | 24 | 0 | 0 | – |
|---|