Publicitate
Shindo Ryosuke joacă la V-Varen Nagasaki. Post: Fundaș, Naționalitate: Japonia, Vârstă: 30, Înălțime: 181 cm, Valoare de piață: 500 K EUR. 2026-2027: 12 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: V-Varen Nagasaki - Tokyo Verdy (1 noiembrie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 1,9 mil. € (27 dec. 2019)
V-Varen Nagasaki: 12 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru V-Varen Nagasaki în sezonul 2026/27, Shindo Ryosuke a jucat 710 minute și a fost titular în 8 meciuri.
V-Varen Nagasaki: 20 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Cerezo Osaka: 81 meciuri, 7 goluri, 0 pase decisive
Hokkaido Consadole Sapporo: 99 meciuri, 10 goluri, 3 pase decisive
Pagini similare: V-Varen Nagasaki, Rezultate live fotbal
Shindo Ryosuke are 30 de ani. Data nașterii: 7 iunie 1996.
Post: Fundaș.
Shindo Ryosuke – Club: V-Varen Nagasaki.
Shindo Ryosuke – Înălțime: 181 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Japonia.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| V-Varen Nagasaki | 29 de ani | 500 K € | |
| Cerezo Osaka | 29 de ani | 550 K € | |
| Cerezo Osaka | 28 de ani | 650 K € | |
| Cerezo Osaka | 28 de ani | 450 K € | |
| Cerezo Osaka | 28 de ani | 500 K € | |
| Cerezo Osaka | 27 de ani | 600 K € | |
| Cerezo Osaka | 27 de ani | 600 K € | |
| Cerezo Osaka | 26 de ani | 600 K € | |
| Cerezo Osaka | 26 de ani | 800 K € | |
| Cerezo Osaka | 25 de ani | 1 mil. € | |
| Cerezo Osaka | 25 de ani | 1,3 mil. € | |
| Consadole Sapporo | 23 de ani | 1,5 mil. € | |
| Consadole Sapporo | 23 de ani | 1,9 mil. € | |
| Consadole Sapporo | 23 de ani | 1,7 mil. € | |
| Consadole Sapporo | 22 de ani | 1,4 mil. € | |
| Consadole Sapporo | 21 de ani | 275 K € | |
| Consadole Sapporo | 20 de ani | 250 K € | |
| Consadole Sapporo | 20 de ani | 150 K € |
Valoare de piață: 500 K EUR.
Shindo Ryosuke în sezonul 2026-2027: 12 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Shindo Ryosuke în sezonul 2026-2027: 12 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 710. Nota medie: 6,4.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | J1 League | V-Varen Nagasaki | 12 | 710 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2026 | J1 League | V-Varen Nagasaki | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | J1 League | V-Varen Nagasaki | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2025 | J1 League | Cerezo Osaka | 21 | 1.715 | 2 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | J1 League | Cerezo Osaka | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2024 | J1 League | Cerezo Osaka | 9 | 744 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | J1 League | Cerezo Osaka | 6 | 495 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Cerezo Osaka | 1 | 53 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | J1 League | Cerezo Osaka | 14 | 859 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | J1 League | Cerezo Osaka | 9 | 551 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Cerezo Osaka | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| J.League Cup | Cerezo Osaka | 1 | 8 | 0 | 0 | – |
| 2022 | J1 League | Cerezo Osaka | 4 | 170 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2021-2022 | J.League Cup | Cerezo Osaka | 3 | 60 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 League | Cerezo Osaka | 2 | 104 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2021 | J1 League | Cerezo Osaka | 5 | 314 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | J1 League | Cerezo Osaka | 4 | 360 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Cup | Hokkaido Consadole Sapporo | 3 | 132 | 0 | 0 | – | |
| J1 League | Hokkaido Consadole Sapporo | 1 | 59 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020 | J1 League | Hokkaido Consadole Sapporo | 19 | 1.342 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | J1 League | Hokkaido Consadole Sapporo | 14 | 1.267 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2018-2019 | J1 League | Hokkaido Consadole Sapporo | 37 | 3.240 | 5 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | J1 League | Hokkaido Consadole Sapporo | 21 | 1.767 | 3 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | J1 League | Hokkaido Consadole Sapporo | 4 | 143 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|