Publicitate
Sam Walker joacă la Watford. Post: Portar, Naționalitate: Anglia, Vârstă: 35, Înălțime: 199 cm, Valoare de piață: 50 K EUR. 2025-2026: 53 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Bradford City - Bolton Wanderers (14 mai 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 400 K € (21 mar. 2023)
Bradford City: 125 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Shrewsbury Town: 3 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Charlton Athletic: 2 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Kilmarnock: 43 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Wimbledon: 14 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Reading: 13 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Watford, Rezultate live fotbal
Sam Walker are 35 de ani. Data nașterii: 2 octombrie 1991.
Post: Portar.
Sam Walker – Club: Watford.
Sam Walker – Înălțime: 199 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Anglia.
Valoare de piață: 50 K EUR.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Bradford City | 34 de ani | 50 K € | |
| Bradford City | 34 de ani | 75 K € | |
| Bradford City | 33 de ani | 75 K € | |
| Bradford City | 33 de ani | 100 K € | |
| Bradford City | 32 de ani | 125 K € | |
| Charlton Athletic | 32 de ani | 200 K € | |
| Kilmarnock | 31 de ani | 350 K € | |
| Kilmarnock | 31 de ani | 400 K € | |
| Kilmarnock | 31 de ani | 250 K € | |
| Kilmarnock | 30 de ani | 200 K € | |
| Kilmarnock | 30 de ani | 200 K € | |
| Reading | 29 de ani | 200 K € | |
| Reading | 29 de ani | 150 K € | |
| Reading | 28 de ani | 150 K € | |
| Reading | 27 de ani | 150 K € | |
| Reading | 26 de ani | 100 K € | |
| Colchester United | 24 de ani | 75 K € | |
| Colchester United | 24 de ani | 75 K € | |
| Colchester United | 24 de ani | 75 K € | |
| Colchester United | 23 de ani | 75 K € | |
| Colchester United | 22 de ani | 50 K € |
Sam Walker în sezonul 2025-2026: 53 de meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Sam Walker în sezonul 2025-2026: 53 de meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 4.770. Nota medie: 6,4.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | League One | Bradford City | 48 | 4.320 | 0 | 0 | 6,4 |
| Cupa Ligii Angliei | Bradford City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 | |
| EFL Trophy | Bradford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 | |
| FA Cup | Bradford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | League Two | Bradford City | 46 | 4.140 | 0 | 0 | 6,6 |
| EFL Trophy | Bradford City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 | |
| FA Cup | Bradford City |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Cupa Ligii Angliei | Bradford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | League Two | Bradford City | 20 | 1.800 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Shrewsbury Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,0 | |
| FA Cup | Charlton Athletic | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Scottish Premiership | Kilmarnock | 28 | 2.520 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Ligii din Scoția | Kilmarnock | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Cupa Scoției | Kilmarnock | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Cupa Challenge a Scoției | Kilmarnock | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Ligii din Scoția | Kilmarnock | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| Scottish Championship | Kilmarnock | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Cupa Scoției | Kilmarnock | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | League One | Wimbledon | 12 | 1.080 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Wimbledon | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| League One | Shrewsbury Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2019-2020 | FA Cup | Reading | 4 | 390 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Ligii Angliei | Reading | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Championship | Reading | 7 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Ligii Angliei | Reading | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |