Publicitate
Post: Mijlocaș, Naționalitate: Anglia, Vârstă: 29, Înălțime: 183 cm, Valoare de piață: 125 K EUR. 2025-2026: 44 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Barnsley - Bradford City (18 aprilie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 250 K € (8 iun. 2023)
Barnsley: 44 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
Charlton Athletic: 61 meciuri, 1 goluri, 5 pase decisive
Charlton Athletic U21: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Milton Keynes Dons: 71 meciuri, 2 goluri, 2 pase decisive
Reading U23: 18 meciuri, 2 goluri, 0 pase decisive
Reading: 5 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Rezultate live fotbal
Tennai Watson are 29 de ani. Data nașterii: 4 martie 1997.
Post: Mijlocaș.
Tennai Watson – Înălțime: 183 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Anglia.
Valoare de piață: 125 K EUR.
Tennai Watson în sezonul 2025-2026: 44 de meciuri, 1 gol și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Free Player | 29 de ani | 125 K € | |
| Barnsley | 29 de ani | 175 K € | |
| Barnsley | 28 de ani | 200 K € | |
| Charlton Athletic | 28 de ani | 150 K € | |
| Charlton Athletic | 27 de ani | 200 K € | |
| Charlton Athletic | 27 de ani | 250 K € | |
| Charlton Athletic | 26 de ani | 250 K € | |
| Milton Keynes Dons | 26 de ani | 250 K € | |
| Milton Keynes Dons | 26 de ani | 200 K € | |
| Milton Keynes Dons | 25 de ani | 150 K € | |
| Reading U23 | 23 de ani | 150 K € | |
| Reading U23 | 22 de ani | 150 K € | |
| Reading U23 | 22 de ani | 150 K € | |
| Reading U23 | 20 de ani | 100 K € | |
| Reading U23 | 19 ani | 50 K € |
Tennai Watson în sezonul 2025-2026: 44 de meciuri, 1 gol și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 2.902. Nota medie: 6,5.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | League One | Barnsley | 36 | 2.408 | 1 | 1 | 6,6 |
| FA Cup | Barnsley | 3 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| EFL Trophy | Barnsley | 3 | 215 | 0 | 0 | 5,8 | |
| EFL Cup | Barnsley | 2 | 99 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024-2025 | League One | Charlton Athletic | 19 | 592 | 0 | 1 | 6,5 |
| EFL Trophy | Charlton Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| EFL Cup | Charlton Athletic | 1 | 76 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2023-2024 | League One | Charlton Athletic | 34 | 2.738 | 1 | 4 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Charlton Athletic | 3 | 245 | 0 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Charlton Athletic | 3 | 78 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Premier League Cup | Charlton Athletic U21 | 1 | 65 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2022-2023 | League One | Milton Keynes Dons | 30 | 2.453 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Milton Keynes Dons | 2 | 106 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Milton Keynes Dons | 2 | 113 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | League One | Milton Keynes Dons | 29 | 1.835 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Milton Keynes Dons | 5 | 449 | 0 | 1 | 6,7 | |
| FA Cup | Milton Keynes Dons | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 | |
| EFL Cup | Milton Keynes Dons | 1 | 75 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2020-2021 | Meciuri amicale internaționale ale cluburilor | Milton Keynes Dons | 1 | 73 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League Sub-23 din Anglia | Reading U23 | 18 | 1.619 | 2 | 0 | 6,4 | |
| Championship | Reading | 1 | 1 | 0 | 0 | – | |
| EFL Cup | Reading | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | EFL Trophy | Coventry City | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Coventry City | 3 | 103 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | League One | Wimbledon | 19 | 1.552 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wimbledon | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2016-2017 | Championship | Reading | 3 | 98 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|