Publicitate
Tom James joacă la Bristol Rovers. Post: Fundaș, Naționalitate: Țara Galilor, Vârstă: 30, Înălțime: 180 cm, Valoare de piață: 300 K EUR. 2026-2027: 13 meciuri, 2 goluri, 1 pase decisive. Ultima apariție înregistrată: Fleetwood Town - Bristol Rovers (31 octombrie 2026).
Actualizat:
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Maximă: 350 K € (17 iun. 2025)
Bristol Rovers: 13 meciuri, 2 goluri, 1 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Bristol Rovers în sezonul 2026/27, Tom James a jucat 1165 de minute și a fost titular în 13 meciuri.
Bristol Rovers: 13 meciuri, 2 goluri, 1 pase decisive
Leyton Orient: 192 meciuri, 11 goluri, 17 pase decisive
Salford City: 4 meciuri, 0 goluri, 1 pase decisive
Wigan Athletic: 24 meciuri, 4 goluri, 0 pase decisive
Hibernian: 10 meciuri, 1 goluri, 1 pase decisive
Yeovil Town: 5 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Bristol Rovers, Rezultate live fotbal
Tom James are 30 de ani. Data nașterii: 15 aprilie 1996.
Post: Fundaș.
Tom James – Club: Bristol Rovers.
Tom James – Înălțime: 180 cm.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Leyton Orient | 30 de ani | 300 K € | |
| Leyton Orient | 29 de ani | 325 K € | |
| Leyton Orient | 29 de ani | 350 K € | |
| Leyton Orient | 28 de ani | 300 K € | |
| Leyton Orient | 28 de ani | 325 K € | |
| Leyton Orient | 27 de ani | 300 K € | |
| Leyton Orient | 27 de ani | 250 K € | |
| Leyton Orient | 26 de ani | 200 K € | |
| Hibernian | 25 de ani | 200 K € | |
| Hibernian | 24 de ani | 200 K € | |
| Hibernian | 23 de ani | 200 K € | |
| Hibernian | 23 de ani | 100 K € |
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Țara Galilor.
Valoare de piață: 300 K EUR.
Tom James în sezonul 2026-2027: 13 meciuri, 2 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile.
Tom James în sezonul 2026-2027: 13 meciuri, 2 goluri și 1 pasă decisivă în toate competițiile. Minute jucate: 1.165. Nota medie: 6,4.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Bristol Rovers | 13 | 1.165 | 2 | 1 | 6,4 |
| 2025-2026 | League One | Leyton Orient | 35 | 2.183 | 0 | 0 | 6,3 |
| FA Cup | Leyton Orient | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| EFL Trophy | Leyton Orient | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | League One | Leyton Orient | 25 | 1.553 | 2 | 4 | 6,6 |
| FA Cup | Leyton Orient | 3 | 259 | 0 | 1 | 6,8 | |
| EFL Trophy | Leyton Orient |
| 3 |
| 243 |
| 0 |
| 1 |
| 7,1 |
| Cupa Ligii Angliei | Leyton Orient | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2023-2024 | League One | Leyton Orient | 44 | 3.150 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Leyton Orient | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,9 | |
| EFL Trophy | Leyton Orient | 2 | 111 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Cupa Ligii Angliei | Leyton Orient | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2022-2023 | League Two | Leyton Orient | 41 | 3.165 | 4 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Leyton Orient | 3 | 86 | 1 | 0 | 6,4 | |
| FA Cup | Leyton Orient | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Cupa Ligii Angliei | Leyton Orient | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | League Two | Leyton Orient | 21 | 1.791 | 4 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Leyton Orient | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Leyton Orient | 2 | 103 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Cupa Ligii Angliei | Leyton Orient | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2020-2021 | League Two | Salford City | 4 | 191 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Wigan Athletic | 20 | 1.800 | 3 | 0 | 6,5 | |
| EFL Trophy | Wigan Athletic | 3 | 205 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Wigan Athletic | 1 | 120 | 1 | 0 | 8,3 |
| 2019-2020 | Scottish Premiership | Hibernian | 5 | 405 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Ligii din Scoția | Hibernian | 4 | 390 | 1 | 1 | – | |
| Cupa Scoției | Hibernian | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | League Two | Yeovil Town | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cupa Ligii Angliei | Yeovil Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| League Two | Lincoln City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |