
Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Accidentat
Nu există date
Maximă: 17 mil. € (26 mar. 2025)
Actualizat:
Tim Kleindienst joacă la Borussia M’gladbach. Post: Atacant, Naționalitate: Germania, Vârstă: 31, Înălțime: 194 cm, Valoare de piață: 8 mil. EUR. Tim Kleindienst în sezonul 2026-2027: 3 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Tim Kleindienst a fost Freiburg - Borussia Monchengladbach, cu 52 de minute pe teren. Data meciului: 12 septembrie 2026.
Borussia Monchengladbach: 3 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Borussia Monchengladbach în sezonul 2026/27, Tim Kleindienst a jucat 219 minute și a fost titular în 3 meciuri.
Borussia Monchengladbach: 40 meciuri, 16 goluri, 8 pase decisive
Heidenheim 1846: 171 meciuri, 81 goluri, 18 pase decisive
KAA Gent: 23 meciuri, 3 goluri, 1 pase decisive
Freiburg: 35 meciuri, 2 goluri, 4 pase decisive
Paderborn 07: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Fortuna Dusseldorf: 1 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Borussia M’gladbach,
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Borussia M’gladbach | 30 de ani | 8 mil. € | |
| Borussia M’gladbach | 30 de ani | 10 mil. € | |
| Borussia M’gladbach | 30 de ani | 12 mil. € | |
| Borussia M’gladbach | 29 de ani | 17 mil. € | |
| Borussia M’gladbach | 29 de ani | 17 mil. € | |
| Borussia M’gladbach | 29 de ani | 12 mil. € | |
| Borussia M’gladbach | 29 de ani | 8 mil. € | |
| Heidenheim | 28 de ani | 6 mil. € | |
| Heidenheim | 28 de ani | 5 mil. € | |
| Heidenheim | 28 de ani | 5 mil. € | |
| Heidenheim | 27 de ani | 4 mil. € | |
| Heidenheim | 27 de ani | 3 mil. € | |
| Heidenheim | 27 de ani | 2,5 mil. € | |
| Heidenheim | 26 de ani | 2 mil. € | |
| Heidenheim | 26 de ani | 2,5 mil. € | |
| Heidenheim | 25 de ani | 3 mil. € | |
| Heidenheim | 25 de ani | 3 mil. € | |
| KAA Gent | 25 de ani | 2,3 mil. € | |
| KAA Gent | 25 de ani | 2,7 mil. € | |
| Heidenheim | 24 de ani | 2,2 mil. € | |
| Heidenheim | 24 de ani | 2,7 mil. € | |
| Heidenheim | 24 de ani | 1,5 mil. € | |
| Freiburg | 23 de ani | 1,5 mil. € | |
| Freiburg | 23 de ani | 2 mil. € | |
| Freiburg | 22 de ani | 2 mil. € | |
| Freiburg | 22 de ani | 1,3 mil. € | |
| Heidenheim | 21 de ani | 800 K € | |
| Heidenheim | 21 de ani | 650 K € | |
| Heidenheim | 20 de ani | 400 K € | |
| Freiburg | 20 de ani | 500 K € | |
| Freiburg | 19 ani | 650 K € | |
| Energie Cottbus | 19 ani | 400 K € | |
| Energie Cottbus | 19 ani | 300 K € | |
| Energie Cottbus U19 | 18 ani | 150 K € | |
| Energie Cottbus U19 | 18 ani | 150 K € | |
| Energie Cottbus U19 | 17 ani | 100 K € |
Tim Kleindienst are 31 de ani. Data nașterii: 31 august 1995.
Post: Atacant.
Tim Kleindienst – Club: Borussia M’gladbach.
Tim Kleindienst – Înălțime: 194 cm.
Picior preferat: Drept.
Naționalitate: Germania.
Valoare de piață: 8 mil. EUR.
Tim Kleindienst în sezonul 2026-2027: 3 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Tim Kleindienst în sezonul 2026-2027: 3 meciuri, 0 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 219. Nota medie: 6,1.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 3 | 219 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 3 | 6 | 0 | 0 | 6,4 |
| DFB Pokal | Borussia Monchengladbach | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | Bundesliga | Borussia Monchengladbach | 31 | 2.748 | 16 | 7 | 7,2 |
| DFB Pokal | Borussia Monchengladbach | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,6 | |
| UEFA Nations League | GermaniaEchipa națională | 6 | 407 | 4 | 0 | 7,2 |
| 2023-2024 | Bundesliga | Heidenheim 1846 | 33 | 2.880 | 12 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Heidenheim 1846 | 2 | 106 | 2 | 0 | 7,7 |
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 32 | 2.835 | 25 | 6 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Heidenheim 1846 | 2 | 141 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 29 | 2.362 | 10 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Heidenheim 1846 | 1 | 120 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 16 | 1.355 | 11 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pro League din Belgia | KAA Gent | 15 | 565 | 1 | 1 | 6,2 | |
| UEFA Europa League | KAA Gent | 5 | 231 | 1 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Champions League | KAA Gent | 3 | 156 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 29 | 2.478 | 14 | 4 | 6,1 |
|---|
| 2018-2019 | Bundesliga | Freiburg | 4 | 199 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Freiburg | 2 | 40 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Freiburg | 22 | 1.134 | 2 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | 2. Bundesliga | Heidenheim 1846 | 27 | 2.137 | 7 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | 2. Bundesliga | Freiburg | 6 | 68 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | 2. Bundesliga | Freiburg | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2013-2014 | 2. Bundesliga | Paderborn 07 | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 1 | 12 | 0 | 0 | – |