Nota medie lunară
Atinge graficul pentru a schimba valorile
Nu există date
Maximă: 500 K € (11 mai 2026)
Actualizat:
Will Evans joacă la Plymouth Argyle. Post: Atacant, Naționalitate: Țara Galilor, Vârstă: 29, Valoare de piață: 500 K EUR. Will Evans în sezonul 2026-2027: 12 meciuri, 3 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Cel mai recent meci din datele disponibile în care a jucat Will Evans a fost Plymouth Argyle - Wimbledon, cu 90 de minute pe teren. Data meciului: 10 octombrie 2026.
Plymouth Argyle: 10 meciuri, 3 goluri, 0 pase decisive
Conform datelor disponibile pentru Plymouth Argyle în sezonul 2026/27, Will Evans a jucat 832 de minute și a fost titular în 10 meciuri.
Plymouth Argyle: 12 meciuri, 3 goluri, 0 pase decisive
Mansfield Town: 98 meciuri, 25 goluri, 4 pase decisive
Newport County: 107 meciuri, 29 goluri, 7 pase decisive
Cardiff Metropolitan University: 9 meciuri, 0 goluri, 0 pase decisive
Pagini similare: Plymouth Argyle, Rezultate live fotbal
Will Evans are 29 de ani. Data nașterii: 1 iulie 1997.
| Dată | Echipă | Vârstă | Valoare |
|---|---|---|---|
| Mansfield Town | 28 de ani | 500 K € | |
| Mansfield Town | 28 de ani | 450 K € | |
| Mansfield Town | 27 de ani | 350 K € | |
| Mansfield Town | 27 de ani | 350 K € | |
| Newport County | 26 de ani | 300 K € | |
| Newport County | 26 de ani | 225 K € | |
| Newport County | 25 de ani | 175 K € | |
| Newport County | 25 de ani | 125 K € | |
| Bala Town | 24 de ani | 100 K € | |
| Bala Town | 24 de ani | 75 K € | |
| Bala Town | 23 de ani | 125 K € | |
| Bala Town | 23 de ani | 175 K € |
Post: Atacant.
Will Evans – Club: Plymouth Argyle.
Picior preferat: Stâng.
Naționalitate: Țara Galilor.
Valoare de piață: 500 K EUR.
Will Evans în sezonul 2026-2027: 12 meciuri, 3 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile.
Will Evans în sezonul 2026-2027: 12 meciuri, 3 goluri și 0 pase decisive în toate competițiile. Minute jucate: 981. Nota medie: 6,6.
| Sezon | Competiție | Echipă | Meciuri | Minute jucate | Goluri | Pase decisive | Notă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Plymouth Argyle | 10 | 832 | 3 | 0 | 6,6 |
| English Football League Cup | Plymouth Argyle | 2 | 149 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | League One | Mansfield Town | 45 | 3.281 | 8 | 2 | 6,6 |
| FA Cup | Mansfield Town | 4 | 288 | 2 | 0 | 7,1 | |
| English Football League Cup | Mansfield Town | 2 | 130 | 1 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Trophy | Mansfield Town | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 |
| League One |
| Mansfield Town |
| 40 |
| 3.058 |
| 14 |
| 2 |
| 6,8 |
| FA Cup | Mansfield Town | 3 | 112 | 0 | 0 | 6,4 |
| English Football League Trophy | Mansfield Town | 2 | 69 | 0 | 0 | 6,4 |
| English Football League Cup | Mansfield Town | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | League Two | Newport County | 46 | 3.830 | 21 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Newport County | 5 | 450 | 2 | 1 | 7,2 | |
| English Football League Trophy | Newport County | 3 | 176 | 1 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Cup | Newport County | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2022-2023 | League Two | Newport County | 45 | 2.589 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Newport County | 3 | 189 | 1 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Newport County | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Newport County | 2 | 111 | 1 | 1 | 7,5 |
| 2018-2019 | UEFA Europa League | Cardiff Metropolitan University | 2 | 175 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League din Țara Galilor | Cardiff Metropolitan University | 1 | 61 | 0 | 0 | – |