
Snittbetyg per månad
Tryck på diagrammet för att byta värden
Högsta: 1,3 mn € (21 feb. 2017)
Uppdaterad:
André Geraldes spelar för Casa Pia. Position: Försvarare, Nationalitet: Portugal, Ålder: 35, Längd: 181 cm, Marknadsvärde: 100 tn €. André Geraldes under 2026-2027: 8 matcher, 0 mål och 0 assister i alla turneringar.
Den senaste matchen i de tillgängliga uppgifterna där André Geraldes spelade var Casa Pia - Santa Clara, med 90 minuter på planen. Matchdatum: 10 oktober 2026.
Casa Pia: 8 matcher, 0 mål, 0 assist
I de tillgängliga uppgifterna för Casa Pia under säsongen 2026/27 spelade André Geraldes 720 minuter och var med i startelvan i 8 matcher.
Casa Pia: 82 matcher, 0 mål, 1 assist
Maccabi Tel Aviv: 47 matcher, 1 mål, 2 assist
Belenenses SAD: 54 matcher, 0 mål, 1 assist
APOEL Nicosia: 2 matcher, 0 mål, 0 assist
Sporting Gijon: 35 matcher, 0 mål, 1 assist
Vitoria Setubal: 14 matcher, 0 mål, 0 assist
Relaterade sidor: Casa Pia, Livescore fotboll
| Datum | Lag | Ålder | Värde |
|---|---|---|---|
| Casa Pia | 35 år | 100 tn € | |
| Casa Pia | 35 år | 150 tn € | |
| Casa Pia | 34 år | 200 tn € | |
| Casa Pia | 34 år | 200 tn € | |
| Casa Pia | 33 år | 200 tn € | |
| Casa Pia | 33 år | 200 tn € | |
| Casa Pia | 32 år | 300 tn € | |
| Maccabi Tel Aviv | 32 år | 300 tn € | |
| Maccabi Tel Aviv | 31 år | 350 tn € | |
| Maccabi Tel Aviv | 31 år | 400 tn € | |
| Maccabi Tel Aviv | 30 år | 400 tn € | |
| Maccabi Tel Aviv | 30 år | 700 tn € | |
| APOEL Nicosia | 29 år | 900 tn € | |
| Maccabi Tel Aviv | 29 år | 900 tn € | |
| Maccabi Tel Aviv | 28 år | 650 tn € | |
| Maccabi Tel Aviv | 28 år | 800 tn € | |
| Sporting Gijon | 28 år | 1 mn € | |
| Sporting Gijon | 27 år | 600 tn € | |
| Os Belenenses | 27 år | 600 tn € | |
| Os Belenenses | 26 år | 800 tn € | |
| Sporting B | 26 år | 750 tn € | |
| Sporting B | 25 år | 1,3 mn € | |
| Vitoria Setubal | 25 år | 1 mn € | |
| Os Belenenses | 24 år | 1 mn € | |
| Sporting B | 23 år | 800 tn € | |
| Başakşehir | 22 år | 500 tn € | |
| Başakşehir | 22 år | 1 mn € | |
| Başakşehir | 21 år | 1 mn € | |
| Chaves | 19 år | 100 tn € |
André Geraldes är 35 år gammal. Födelsedatum: 2 maj 1991.
Position: Försvarare.
André Geraldes spelar i Casa Pia.
André Geraldes är 181 cm lång.
Föredragen fot: Höger.
Nationalitet: Portugal.
Marknadsvärde: 100 tn €.
André Geraldes under 2026-2027: 8 matcher, 0 mål och 0 assister i alla turneringar.
André Geraldes under 2026-2027: 8 matcher, 0 mål och 0 assister i alla turneringar. Spelade minuter: 720. Snittbetyg: 6,2.
| Säsong | Tävling | Lag | Matcher | Spelade minuter | Mål | Assist | Betyg |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Primeira Liga | Casa Pia | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Primeira Liga | Casa Pia | 28 | 2 097 | 0 | 0 | 6,3 |
| Portuguese Cup | Casa Pia | 1 | 6 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Primeira Liga | Casa Pia | 26 | 1 332 | 0 | 1 | 6,5 |
| Portuguese Cup | Casa Pia | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2023-2024 | Primeira Liga | Casa Pia | 16 | 598 | 0 | 0 | 6,3 |
| Portuguese League Cup |
| Casa Pia |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2022-2023 | Israeliska Premier League | Maccabi Tel Aviv | 10 | 505 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Maccabi Tel Aviv | 4 | 374 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | UEFA Conference League | Maccabi Tel Aviv | 13 | 1 099 | 0 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Israeliska Premier League | Maccabi Tel Aviv | 3 | 87 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Israeliska Premier League | Maccabi Tel Aviv | 5 | 343 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Maccabi Tel Aviv | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | UEFA Champions League | Maccabi Tel Aviv | 1 | 31 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Segunda División | Sporting Gijon | 33 | 2 674 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Copa del Rey | Sporting Gijon | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Primeira Liga | Belenenses SAD | 23 | 1 453 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Primeira Liga | Vitoria Setubal | 14 | 1 260 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2015-2016 | Primeira Liga | Belenenses SAD | 28 | 2 520 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Primeira Liga | Belenenses SAD | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Süper Lig | Başakşehir | 4 | 282 | 0 | 0 | – |
|---|