
Snittbetyg per månad
Tryck på diagrammet för att byta värden
Skadad
Ingen data tillgänglig
Högsta: 40 mn € (6 okt. 2026)
Uppdaterad:
Ferdi Kadıoğlu spelar för Brighton. Position: Försvarare, Nationalitet: Turkiet, Ålder: 27, Längd: 174 cm, Marknadsvärde: 40 mn €. Ferdi Kadıoğlu under 2026-2027: 11 matcher, 0 mål och 0 assister i alla turneringar.
Den senaste matchen i de tillgängliga uppgifterna där Ferdi Kadıoğlu spelade var Sunderland - Brighton Hove Albion, med 90 minuter på planen. Matchdatum: 10 oktober 2026.
Brighton & Hove Albion: 5 matcher, 0 mål, 0 assist
I de tillgängliga uppgifterna för Brighton & Hove Albion under säsongen 2026/27 spelade Ferdi Kadıoğlu 424 minuter och var med i startelvan i 5 matcher.
Brighton & Hove Albion: 59 matcher, 3 mål, 0 assist
Fenerbahçe: 221 matcher, 16 mål, 18 assist
NEC Nijmegen: 2 matcher, 0 mål, 0 assist
Relaterade sidor: Brighton, Livescore fotboll
Ferdi Kadıoğlu är 27 år gammal. Födelsedatum: 7 oktober 1999.
Position: Försvarare.
| Datum | Lag | Ålder | Värde |
|---|---|---|---|
| Brighton | 27 år | 40 mn € | |
| Brighton | 26 år | 35 mn € | |
| Brighton | 26 år | 30 mn € | |
| Brighton | 26 år | 28 mn € | |
| Brighton | 25 år | 25 mn € | |
| Brighton | 25 år | 30 mn € | |
| Fenerbahçe | 24 år | 30 mn € | |
| Fenerbahçe | 24 år | 21 mn € | |
| Fenerbahçe | 24 år | 20 mn € | |
| Fenerbahçe | 24 år | 20 mn € | |
| Fenerbahçe | 23 år | 17 mn € | |
| Fenerbahçe | 23 år | 17 mn € | |
| Fenerbahçe | 23 år | 15 mn € | |
| Fenerbahçe | 23 år | 12 mn € | |
| Fenerbahçe | 22 år | 10,5 mn € | |
| Fenerbahçe | 22 år | 9,5 mn € | |
| Fenerbahçe | 22 år | 8 mn € | |
| Fenerbahçe | 22 år | 6,5 mn € | |
| Fenerbahçe | 21 år | 4,2 mn € | |
| Fenerbahçe | 21 år | 4,8 mn € | |
| Fenerbahçe | 21 år | 5,5 mn € | |
| Fenerbahçe | 20 år | 4 mn € | |
| Fenerbahçe | 20 år | 2,5 mn € | |
| Fenerbahçe | 20 år | 2,8 mn € | |
| Fenerbahçe | 19 år | 1,5 mn € | |
| Fenerbahçe | 19 år | 900 tn € | |
| Fenerbahçe | 19 år | 1,1 mn € | |
| NEC Nijmegen | 18 år | 1,5 mn € | |
| NEC Nijmegen | 18 år | 1,5 mn € | |
| NEC Nijmegen | 17 år | 1,3 mn € | |
| NEC Nijmegen | 17 år | 600 tn € | |
| NEC Nijmegen | 17 år | 150 tn € | |
| NEC Nijmegen | 16 år | 50 tn € |
Ferdi Kadıoğlu spelar i Brighton.
Ferdi Kadıoğlu är 174 cm lång.
Föredragen fot: Höger.
Nationalitet: Turkiet.
Marknadsvärde: 40 mn €.
Ferdi Kadıoğlu under 2026-2027: 11 matcher, 0 mål och 0 assister i alla turneringar.
Ferdi Kadıoğlu under 2026-2027: 11 matcher, 0 mål och 0 assister i alla turneringar. Spelade minuter: 794.
| Säsong | Tävling | Lag | Matcher | Spelade minuter | Mål | Assist | Betyg |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier League | Brighton & Hove Albion | 5 | 424 | 0 | 0 | 6,8 |
| English Football League Cup | Brighton & Hove Albion | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,2 | |
| UEFA Conference League | Brighton & Hove Albion | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,4 | |
| UEFA Nations League | TurkietLandslag | 4 | 267 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2026 | Träningsmatcher för klubblag | Brighton & Hove Albion | 2 | 138 | 0 | 0 | 6,9 |
| VM-kval (UEFA) | TurkietLandslag | 8 | 454 | 1 | 0 | 6,8 | |
| VM i fotboll |
| TurkietLandslag |
| 2 |
| 160 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2025-2026 | Premier League | Brighton & Hove Albion | 37 | 3 134 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Brighton & Hove Albion | 3 | 200 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Brighton & Hove Albion | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Premier League | Brighton & Hove Albion | 6 | 388 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Brighton & Hove Albion | 2 | 53 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Süper Lig | Fenerbahçe | 2 | 104 | 0 | 0 | 6,8 | |
| UEFA Champions League | Fenerbahçe | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| UEFA Nations League | TurkietLandslag | 2 | 168 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2024 | EM i fotboll | TurkietLandslag | 11 | 911 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2023-2024 | Süper Lig | Fenerbahçe | 37 | 3 327 | 1 | 4 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Fenerbahçe | 11 | 833 | 1 | 1 | 7,4 | |
| UEFA Champions League | Fenerbahçe | 2 | 104 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Turkish Cup | Fenerbahçe | 2 | 72 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Träningslandskamper | TurkietLandslag | 1 | 63 | 1 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2022-2023 | Süper Lig | Fenerbahçe | 32 | 2 865 | 3 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Fenerbahçe | 8 | 635 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Turkish Cup | Fenerbahçe | 6 | 475 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Träningsmatcher för klubblag | Fenerbahçe | 3 | 134 | 1 | 1 | 7,4 | |
| UEFA Champions League | Fenerbahçe | 2 | 210 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Conference League | Fenerbahçe | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,5 | |
| UEFA Nations League | TurkietLandslag | 6 | 480 | 0 | 0 | 7,1 | |
| European Championship qualification | TurkietLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Träningsmatcher för klubblag | Fenerbahçe | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Süper Lig | Fenerbahçe | 28 | 2 254 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Fenerbahçe | 7 | 438 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Träningsmatcher för klubblag | Fenerbahçe | 5 | 362 | 0 | 0 | 7,0 | |
| UEFA Conference League | Fenerbahçe | 2 | 118 | 1 | 1 | 7,6 | |
| Turkish Cup | Fenerbahçe | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | European U21 Football Championship | NederländernaLandslag | 3 | 228 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Süper Lig | Fenerbahçe | 26 | 719 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Träningsmatcher för klubblag | Fenerbahçe | 5 | 238 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Turkish Cup | Fenerbahçe | 4 | 237 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | NederländernaLandslag | 1 | 78 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Süper Lig | Fenerbahçe | 23 | 943 | 3 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Cup | Fenerbahçe | 7 | 570 | 0 | 0 | – | |
| Träningsmatcher för klubblag | Fenerbahçe | 1 | 14 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | NederländernaLandslag | 6 | 368 | 0 | 1 | 7,5 |
| 2018-2019 | German Audi Cup | Fenerbahçe | 1 | 19 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Träningsmatcher för klubblag | Fenerbahçe | 1 | 20 | 0 | 0 | – | |
| Turkish Cup | Fenerbahçe | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Eerste Divisie | NEC Nijmegen | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Championship qualification | NederländernaLandslag | 1 | 10 | 0 | 0 | 7,0 |