Annons
Tadeu spelar för Goiás - GO. Position: Målvakt, Nationalitet: Brasilien, Ålder: 34, Längd: 184 cm, Marknadsvärde: 900 tn €. 2026: 23 matcher, 2 mål, 0 assist. Senaste registrerade framträdande: Goias - CRB AL (3 november 2026).
Uppdaterad:
Snittbetyg per månad
Tryck på diagrammet för att byta värden
Ingen data tillgänglig
Högsta: 2 mn € (13 nov. 2022)
Goiás: 21 matcher, 2 mål, 0 assist
I de tillgängliga uppgifterna för Goiás under säsongen 2026 spelade Tadeu 1890 minuter och var med i startelvan i 21 matcher.
Goiás: 295 matcher, 8 mål, 3 assist
Ferroviaria SP: 25 matcher, 0 mål, 0 assist
Osasco Sporting: 37 matcher, 0 mål, 0 assist
Relaterade sidor: Goiás - GO, Livescore fotboll
Tadeu är 34 år gammal. Födelsedatum: 4 februari 1992.
Position: Målvakt.
Tadeu spelar i Goiás - GO.
Tadeu är 184 cm lång.
Föredragen fot: Höger.
Nationalitet: Brasilien.
Marknadsvärde: 900 tn €.
| Datum | Lag | Ålder | Värde |
|---|---|---|---|
| Goiás - GO | 34 år | 900 tn € | |
| Goiás - GO | 33 år | 1 mn € | |
| Goiás - GO | 33 år | 1,2 mn € | |
| Goiás - GO | 32 år | 1,5 mn € | |
| Goiás - GO | 32 år | 1,5 mn € | |
| Goiás - GO | 31 år | 1,7 mn € | |
| Goiás - GO | 31 år | 2 mn € | |
| Goiás - GO | 31 år | 2 mn € | |
| Goiás - GO | 30 år | 2 mn € | |
| Goiás - GO | 30 år | 1,5 mn € | |
| Goiás - GO | 30 år | 1,5 mn € | |
| Goiás - GO | 29 år | 1,5 mn € | |
| Goiás - GO | 29 år | 1,2 mn € | |
| Goiás - GO | 29 år | 800 tn € | |
| Goiás - GO | 28 år | 900 tn € | |
| Goiás - GO | 28 år | 800 tn € | |
| Goiás - GO | 27 år | 1 mn € | |
| Goiás - GO | 27 år | 900 tn € | |
| Ceara | 24 år | 50 tn € |
Tadeu under 2026: 23 matcher, 2 mål och 0 assister i alla turneringar. Spelade minuter: 2 070. Snittbetyg: 7,2.
| Säsong | Tävling | Lag | Matcher | Spelade minuter | Mål | Assist | Betyg |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brasilianska Serie B | Goiás | 21 | 1 890 | 2 | 0 | 7,1 |
| Copa do Brasil | Goiás | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,4 | |
| 2025-2026 | Brasilianska Serie B | Goiás | 14 | 1 260 | 0 | 0 | 6,7 |
| Copa do Brasil | Goiás | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025 | Brasilianska Serie B | Goiás | 16 | 1 440 | 2 | 2 | 7,0 |
| 2024-2025 | Brasilianska Serie B | Goiás | 15 | 1 350 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2024 | Brasilianska Serie B |
| Goiás |
| 21 |
| 1 890 |
| 3 |
| 0 |
| 6,8 |
| Copa do Brasil | Goiás | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Brasilianska Serie B | Goiás | 9 | 810 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasilianska Serie A | Goiás | 9 | 810 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Copa Sudamericana | Goiás | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | Brasilianska Serie A | Goiás | 22 | 1 980 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Goiás | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Brasilianska Serie A | Goiás | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Goiás | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Brasilianska Serie A | Goiás | 22 | 1 980 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa do Brasil | Goiás | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Brasilianska Serie A | Goiás | 12 | 1 080 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasilianska Serie B | Goiás | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021 | Brasilianska Serie B | Goiás | 19 | 1 710 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Brasilianska Serie B | Goiás | 11 | 990 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasilianska Serie A | Goiás | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Copa Sudamericana | Goiás | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020 | Brasilianska Serie A | Goiás | 24 | 2 160 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa do Brasil | Goiás | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,0 |
| 2019-2020 | Brasilianska Serie A | Goiás | 20 | 1 768 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2019 | Brasilianska Serie A | Goiás | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brasilien) | Ferroviaria SP | 7 | 660 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Brasilianska Serie A | Goiás | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brasilien) | Ferroviaria SP | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brasilianska Serie B | Osasco Sporting | 14 | 1 260 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018 | Brasilianska Serie B | Osasco Sporting | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brasilien) | Ferroviaria SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | Brasilianska Serie B | Osasco Sporting | 15 | 1 350 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brasilien) | Ferroviaria SP | 9 | 810 | 0 | 0 | 7,2 |