Annons
Tom Barkhuizen spelar för Barrow. Position: Anfallare, Nationalitet: England, Ålder: 33, Längd: 175 cm. 2025-2026: 35 matcher, 0 mål, 3 assist. Senaste registrerade framträdande: Fleetwood Town - Barrow (21 februari 2026).
Uppdaterad:
Snittbetyg per månad
Tryck på diagrammet för att byta värden
Högsta: 4 mn € (26 feb. 2020)
Barrow: 35 matcher, 0 mål, 3 assist
Derby County: 113 matcher, 14 mål, 11 assist
Derby County U21: 1 match, 0 mål, 0 assist
Preston North End: 208 matcher, 36 mål, 20 assist
Blackpool: 20 matcher, 1 mål, 0 assist
Relaterade sidor: Barrow, Livescore fotboll
Tom Barkhuizen är 33 år gammal. Födelsedatum: 4 juli 1993.
Position: Anfallare.
Tom Barkhuizen spelar i Barrow.
Tom Barkhuizen är 175 cm lång.
Föredragen fot: Höger.
Nationalitet: England.
Tom Barkhuizen under 2025-2026: 35 matcher, 0 mål och 3 assister i alla turneringar.
| Datum | Lag | Ålder | Värde |
|---|---|---|---|
| Barrow | 32 år | 150 tn € | |
| Barrow | 32 år | 200 tn € | |
| Derby County | 31 år | 300 tn € | |
| Derby County | 31 år | 400 tn € | |
| Derby County | 30 år | 450 tn € | |
| Derby County | 30 år | 450 tn € | |
| Derby County | 29 år | 600 tn € | |
| Derby County | 29 år | 800 tn € | |
| Preston North End | 28 år | 1,5 mn € | |
| Preston North End | 28 år | 2 mn € | |
| Preston North End | 27 år | 2,2 mn € | |
| Preston North End | 27 år | 2,5 mn € | |
| Preston North End | 27 år | 2,8 mn € | |
| Preston North End | 26 år | 3,2 mn € | |
| Preston North End | 26 år | 4 mn € | |
| Preston North End | 25 år | 1,5 mn € | |
| Preston North End | 25 år | 1,5 mn € | |
| Preston North End | 25 år | 1 mn € | |
| Preston North End | 24 år | 750 tn € | |
| Preston North End | 24 år | 500 tn € | |
| Preston North End | 23 år | 200 tn € | |
| Morecambe | 23 år | 200 tn € | |
| Blackpool | 21 år | 200 tn € | |
| Blackpool | 20 år | 200 tn € | |
| Blackpool | 19 år | 150 tn € | |
| Hereford United | 18 år | 50 tn € |
Tom Barkhuizen under 2025-2026: 35 matcher, 0 mål och 3 assister i alla turneringar. Spelade minuter: 2 193. Snittbetyg: 6,3.
| Säsong | Tävling | Lag | Matcher | Spelade minuter | Mål | Assist | Betyg |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | League Two | Barrow | 32 | 2 049 | 0 | 3 | 6,3 |
| FA-cupen | Barrow | 1 | 80 | 0 | 0 | 5,9 | |
| EFL Trophy | Barrow | 1 | 41 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Engelska ligacupen | Barrow | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024-2025 | Championship | Derby County | 19 | 392 | 0 | 0 | 6,4 |
| Engelska ligacupen | Derby County | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA-cupen | Derby County | 1 | 52 | 0 | 0 |
| 6,6 |
| National League Cup (England) | Derby County U21 | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | League One | Derby County | 37 | 1 844 | 6 | 6 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Derby County | 4 | 322 | 1 | 0 | 7,0 | |
| FA-cupen | Derby County | 2 | 158 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | League One | Derby County | 41 | 2 256 | 4 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA-cupen | Derby County | 3 | 180 | 1 | 0 | 7,2 | |
| EFL Trophy | Derby County | 2 | 75 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Engelska ligacupen | Derby County | 2 | 50 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2021-2022 | Championship | Preston North End | 13 | 790 | 0 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Engelska ligacupen | Preston North End | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Championship | Preston North End | 45 | 2 679 | 4 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Engelska ligacupen | Preston North End | 2 | 113 | 2 | 1 | 8,5 | |
| Träningsmatcher för klubblag | Preston North End | 1 | 61 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2019-2020 | Championship | Preston North End | 44 | 3 101 | 9 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Engelska ligacupen | Preston North End | 3 | 198 | 2 | 0 | 7,6 |
| 2018-2019 | Championship | Preston North End | 34 | 2 265 | 6 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA-cupen | Preston North End | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Engelska ligacupen | Preston North End | 1 | 85 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2017-2018 | Championship | Preston North End | 46 | 3 446 | 6 | 6 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Preston North End | 17 | 987 | 6 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Blackpool | 6 | 266 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Championship | Blackpool | 14 | 334 | 1 | 0 | 8,2 |
|---|