Snittbetyg per månad
Tryck på diagrammet för att byta värden
Ingen data tillgänglig
Högsta: 750 tn € (19 dec. 2024)
Uppdaterad:
Viktor Gustafson spelar för Mjallby AIF. Position: Mittfältare, Nationalitet: Sverige, Ålder: 31, Marknadsvärde: 650 tn €. Viktor Gustafson under 2026-2027: 6 matcher, 0 mål och 0 assister i alla turneringar.
Den senaste matchen i de tillgängliga uppgifterna där Viktor Gustafson spelade var Mjallby AIF - Degerfors, med 90 minuter på planen. Matchdatum: 10 oktober 2026.
Mjallby AIF: 19 matcher, 0 mål, 1 assist
I de tillgängliga uppgifterna för Mjallby AIF under säsongen 2026 spelade Viktor Gustafson 1239 minuter och var med i startelvan i 14 matcher.
Mjallby AIF: 175 matcher, 10 mål, 12 assist
Relaterade sidor: Mjallby AIF, Livescore fotboll
Viktor Gustafson är 31 år gammal. Födelsedatum: 22 mars 1995.
Position: Mittfältare.
Viktor Gustafson spelar i Mjallby AIF.
Nationalitet: Sverige.
| Datum | Lag | Ålder | Värde |
|---|---|---|---|
| Mjallby AIF | 31 år | 650 tn € | |
| Mjallby AIF | 31 år | 700 tn € | |
| Mjallby AIF | 30 år | 750 tn € | |
| Mjallby AIF | 30 år | 750 tn € | |
| Mjallby AIF | 29 år | 750 tn € | |
| Mjallby AIF | 29 år | 700 tn € | |
| Mjallby AIF | 29 år | 600 tn € | |
| Mjallby AIF | 28 år | 500 tn € | |
| Mjallby AIF | 28 år | 500 tn € | |
| Mjallby AIF | 27 år | 500 tn € | |
| Mjallby AIF | 27 år | 500 tn € | |
| Mjallby AIF | 27 år | 350 tn € | |
| Mjallby AIF | 26 år | 350 tn € | |
| Mjallby AIF | 26 år | 250 tn € | |
| Mjallby AIF | 25 år | 300 tn € | |
| Mjallby AIF | 25 år | 300 tn € |
Marknadsvärde: 650 tn €.
Viktor Gustafson under 2026-2027: 6 matcher, 0 mål och 0 assister i alla turneringar.
Viktor Gustafson under 2026-2027: 6 matcher, 0 mål och 0 assister i alla turneringar. Spelade minuter: 422. Snittbetyg: 6,2.
| Säsong | Tävling | Lag | Matcher | Spelade minuter | Mål | Assist | Betyg |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | UEFA Champions League | Mjallby AIF | 4 | 263 | 0 | 0 | 6,3 |
| UEFA Europa League | Mjallby AIF | 2 | 159 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2026 | Allsvenskan | Mjallby AIF | 17 | 1 129 | 0 | 1 | 6,1 |
| 2025-2026 | Allsvenskan | Mjallby AIF | 12 | 841 | 2 | 3 | 7,0 |
| 2025 | Allsvenskan | Mjallby AIF | 11 | 710 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024-2025 | Allsvenskan | Mjallby AIF | 10 | 689 | 1 | 2 | 6,5 |
| 2024 |
|---|
| Allsvenskan |
| Mjallby AIF |
| 23 |
| 1 725 |
| 3 |
| 1 |
| 6,5 |
| 2023-2024 | Allsvenskan | Mjallby AIF | 2 | 77 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Cup | Mjallby AIF | 2 | 104 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Allsvenskan | Mjallby AIF | 11 | 750 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Sweden Cup | Mjallby AIF | 6 | 370 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | Mjallby AIF | 4 | 350 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Allsvenskan | Mjallby AIF | 17 | 1 383 | 3 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Allsvenskan | Mjallby AIF | 7 | 505 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Cup | Mjallby AIF | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Allsvenskan | Mjallby AIF | 16 | 926 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2020-2021 | Allsvenskan | Mjallby AIF | 15 | 542 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Cup | Mjallby AIF | 2 | 34 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Allsvenskan | Mjallby AIF | 3 | 192 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Allsvenskan | Mjallby AIF | 5 | 169 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Superettan (Sverige) | Mjallby AIF | 5 | 263 | 0 | 0 | – |
|---|