Publicitat
Alex Petkov juga amb AE Kifisias. Posició: Defensa, Nacionalitat: Bulgària, Edat: 27, Alçada: 191 cm, Valor de mercat: 600 k €. 2026-2027: 4 partits, 0 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Asteras Aktor - AE Kifisias (27 d’octubre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 1,8 M € (6 de juny del 2024)
AE Kifisias: 2 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de AE Kifisias per a la temporada 2026-27, Alex Petkov va jugar 94 minuts i va ser titular en 1 partit.
AE Kifisias: 30 partits, 0 gols, 0 assistències
Slask Wroclaw: 62 partits, 2 gols, 2 assistències
Arda: 9 partits, 0 gols, 0 assistències
Brechin City: 2 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: AE Kifisias, Resultats de futbol en directe
Alex Petkov té 27 anys. Data de naixement: 25 de juliol del 1999.
Posició: Defensa.
Alex Petkov juga a l'equip AE Kifisias.
Alex Petkov mesura 191 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Bulgària.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| AE Kifisias | 26 anys | 600 k € | |
| AE Kifisias | 26 anys | 600 k € | |
| Slask Wroclaw | 25 anys | 700 k € | |
| Slask Wroclaw | 25 anys | 800 k € | |
| Slask Wroclaw | 25 anys | 1 M € | |
| Slask Wroclaw | 25 anys | 1,5 M € | |
| Slask Wroclaw | 24 anys | 1,8 M € | |
| Slask Wroclaw | 24 anys | 1,5 M € | |
| Slask Wroclaw | 24 anys | 1,2 M € | |
| Slask Wroclaw | 24 anys | 900 k € | |
| Arda | 23 anys | 700 k € | |
| Arda | 23 anys | 600 k € | |
| Arda | 23 anys | 500 k € | |
| Arda | 22 anys | 400 k € | |
| Arda | 22 anys | 425 k € | |
| Arda | 21 anys | 400 k € | |
| Levski Sofia | 21 anys | 200 k € |
Valor de mercat: 600 k €.
Alex Petkov a la temporada 2026-2027: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Alex Petkov a la temporada 2026-2027: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 274. Valoració mitjana: 6,7.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Copa de Grècia | AE Kifisias | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| Super League grega | AE Kifisias | 2 | 94 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Super League grega | AE Kifisias | 22 | 1.693 | 0 | 0 | 6,7 |
| Copa de Grècia | AE Kifisias | 4 | 169 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2024-2025 | Ekstraklasa | Slask Wroclaw | 24 | 1.944 | 1 | 1 | 6,6 |
| Conference League | Slask Wroclaw | 3 | 256 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Nations League |
| BulgàriaSelecció |
| 6 |
| 540 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2024 | Eurocopa | BulgàriaSelecció | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2023-2024 | Ekstraklasa | Slask Wroclaw | 31 | 2.790 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | Slask Wroclaw | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Amistosos internacionals de clubs | Slask Wroclaw | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Amistosos internacionals | BulgàriaSelecció | 5 | 374 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Amistosos internacionals | BulgàriaSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2022-2023 | Ekstraklasa | Slask Wroclaw | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Lliga búlgara | Arda | 3 | 174 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Primera Lliga búlgara | Arda | 2 | 136 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals | BulgàriaSelecció | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Primera Lliga búlgara | Arda | 4 | 235 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Scottish League Two | Brechin City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|