Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 1,2 M € (26 de juny del 2023)
Actualitzat:
André Rømer juga amb KA Akureyri. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Dinamarca, Edat: 33, Alçada: 186 cm, Valor de mercat: 250 k €. André Rømer a la temporada 2026: 11 partits, 2 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar André Rømer va ser Stjarnan Gardabaer - KA Akureyri, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 10 d’octubre del 2026.
KA Akureyri: 11 partits, 2 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de KA Akureyri per a la temporada 2026, André Rømer va jugar 972 minuts i va ser titular en 11 partits.
KA Akureyri: 11 partits, 2 gols, 0 assistències
Randers: 135 partits, 13 gols, 10 assistències
Midtjylland: 93 partits, 3 gols, 2 assistències
Elfsborg: 80 partits, 3 gols, 3 assistències
Odense: 10 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: KA Akureyri, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Randers | 32 anys | 250 k € | |
| Randers | 32 anys | 400 k € | |
| Randers | 31 anys | 600 k € | |
| Randers | 31 anys | 900 k € | |
| Midtjylland | 30 anys | 1 M € | |
| Midtjylland | 30 anys | 1 M € | |
| Elfsborg | 29 anys | 1,2 M € | |
| Elfsborg | 29 anys | 1 M € | |
| Elfsborg | 28 anys | 1 M € | |
| Elfsborg | 28 anys | 800 k € | |
| Elfsborg | 27 anys | 700 k € | |
| Randers | 27 anys | 450 k € | |
| Randers | 27 anys | 450 k € | |
| Randers | 26 anys | 475 k € | |
| Randers | 26 anys | 600 k € | |
| Randers | 25 anys | 600 k € | |
| Randers | 25 anys | 600 k € | |
| Odense | 24 anys | 400 k € | |
| Midtjylland | 24 anys | 500 k € | |
| Midtjylland | 23 anys | 500 k € | |
| Midtjylland | 23 anys | 400 k € | |
| Midtjylland | 23 anys | 600 k € | |
| Midtjylland | 22 anys | 700 k € | |
| Midtjylland | 22 anys | 400 k € | |
| Midtjylland | 21 anys | 300 k € | |
| Midtjylland | 21 anys | 300 k € | |
| Midtjylland | 20 anys | 250 k € | |
| Midtjylland | 19 anys | 150 k € | |
| Midtjylland U19 | 19 anys | 50 k € |
André Rømer té 33 anys. Data de naixement: 18 de juliol del 1993.
Posició: Migcampista.
André Rømer juga a l'equip KA Akureyri.
André Rømer mesura 186 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Dinamarca.
Valor de mercat: 250 k €.
André Rømer a la temporada 2026: 11 partits, 2 gols i 0 assistències en totes les competicions.
André Rømer a la temporada 2026: 11 partits, 2 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 972. Valoració mitjana: 6,7.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Besta-deild karla (Islàndia) | KA Akureyri | 11 | 972 | 2 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Superliga danesa | Randers | 23 | 853 | 0 | 0 | 6,5 |
| Danish Cup | Randers | 2 | 118 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Superliga danesa | Randers | 27 | 1.994 | 1 | 2 | 6,5 |
| Danish Cup | Randers | 2 | 106 | 1 | 0 | – | |
| Superliga danesa | Midtjylland | 4 | 192 | 0 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Champions League |
| Midtjylland |
| 3 |
| 83 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| 2023-2024 | Superliga danesa | Midtjylland | 23 | 1.278 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Cup | Midtjylland | 3 | 190 | 1 | 1 | 6,4 | |
| UEFA Europa Conference League | Midtjylland | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Allsvenskan | Elfsborg | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Allsvenskan | Elfsborg | 9 | 704 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | Elfsborg | 2 | 163 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Allsvenskan | Elfsborg | 23 | 1.898 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | UEFA Europa Conference League | Elfsborg | 6 | 521 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Cup | Elfsborg | 3 | 237 | 0 | 0 | – | |
| Allsvenskan | Elfsborg | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2021 | Allsvenskan | Elfsborg | 27 | 2.352 | 1 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Sweden Cup | Elfsborg | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga danesa | Randers | 16 | 1.332 | 4 | 2 | 6,4 | |
| Danish Cup | Randers | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Superliga danesa | Randers | 31 | 2.559 | 2 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Cup | Randers | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Superliga danesa | Randers | 31 | 2.700 | 5 | 3 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Superliga danesa | Randers | 1 | 13 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga danesa | Odense | 10 | 387 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Superliga danesa | Midtjylland | 7 | 466 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2016-2017 | Superliga danesa | Midtjylland | 24 | 1.624 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Superliga danesa | Midtjylland | 4 | 154 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Superliga danesa | Midtjylland | 12 | 565 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Superliga danesa | Midtjylland | 10 | 411 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Superliga danesa | Midtjylland | 2 | 35 | 0 | 0 | – |
|---|