Màxim: 1,2 M € (2 de gen. del 2017)
Actualitzat:
Posició: Porter, Nacionalitat: Ucraïna, Edat: 34, Alçada: 192 cm. Artur Rudko a la temporada 2024-2025: 25 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Artur Rudko va ser Chornomorets Odesa - Oleksandria, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 24 de maig del 2025.
Chornomorets Odesa: 25 partits, 0 gols, 0 assistències
Dynamo Kyiv: 8 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Resultats de futbol en directe
Artur Rudko té 34 anys. Data de naixement: 7 de maig del 1992.
Posició: Porter.
Artur Rudko mesura 192 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Ucraïna.
Artur Rudko a la temporada 2024-2025: 25 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Free Player | 33 anys | 100 k € | |
| Free Player | 33 anys | 150 k € | |
| Chornomorets Odesa | 33 anys | 200 k € | |
| Chornomorets Odesa | 32 anys | 200 k € | |
| Shakhtar Donetsk | 32 anys | 200 k € | |
| Shakhtar Donetsk | 31 anys | 200 k € | |
| Lech Poznan | 31 anys | 200 k € | |
| Lech Poznan | 30 anys | 300 k € | |
| Lech Poznan | 30 anys | 400 k € | |
| Lech Poznan | 30 anys | 400 k € | |
| Pafos | 30 anys | 800 k € | |
| Pafos | 29 anys | 600 k € | |
| Pafos | 29 anys | 600 k € | |
| Pafos | 28 anys | 500 k € | |
| Pafos | 27 anys | 400 k € | |
| Pafos | 27 anys | 500 k € | |
| Dynamo Kyiv | 27 anys | 600 k € | |
| Dynamo Kyiv | 26 anys | 600 k € | |
| Dynamo Kyiv | 26 anys | 800 k € | |
| Dynamo Kyiv | 25 anys | 1 M € | |
| Dynamo Kyiv | 25 anys | 1,2 M € | |
| Dynamo Kyiv | 24 anys | 1,2 M € | |
| Dynamo Kyiv | 24 anys | 400 k € |
Artur Rudko a la temporada 2024-2025: 25 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 2.250. Valoració mitjana: 6,1.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Premier League ucraïnesa | Chornomorets Odesa | 25 | 2.250 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Premier League ucraïnesa | Dynamo Kyiv | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | UEFA Europa Conference League | Dynamo Kyiv | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| UEFA Champions League | Dynamo Kyiv | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Ekstraklasa | Dynamo Kyiv | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2019-2020 | Primera Divisió xipriota | Dynamo Kyiv | 1 |
| 79 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2016-2017 | Premier League ucraïnesa | Dynamo Kyiv | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|