No hi ha dades disponibles
Màxim: 1 M € (1 d’ag. del 2010)
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Philadelphia Union | 35 anys | 100 k € | |
| Philadelphia Union | 35 anys | 100 k € | |
| Philadelphia Union | 34 anys | 100 k € | |
| Philadelphia Union | 34 anys | 200 k € | |
| Philadelphia Union | 33 anys | 200 k € | |
| Philadelphia Union | 33 anys | 200 k € | |
| New York Red Bulls | 32 anys | 300 k € | |
Actualitzat:
Posició: Defensa, Nacionalitat: França, Edat: 40, Alçada: 185 cm. Aurelien Collin a la temporada 2021: 2 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Aurelien Collin va ser Philadelphia Union - New York City, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 5 de desembre del 2021.
Philadelphia Union: 9 partits, 0 gols, 0 assistències
New York Red Bulls: 38 partits, 0 gols, 1 assistències
Orlando City: 10 partits, 0 gols, 0 assistències
Vitoria Setubal: 3 partits, 1 gols, 0 assistències
Sporting Kansas City: 1 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Resultats de futbol en directe
Aurelien Collin té 40 anys. Data de naixement: 8 de març del 1986.
Posició: Defensa.
Aurelien Collin mesura 185 cm.
| New York Red Bulls |
| 32 anys |
| 400 k € |
| New York Red Bulls | 31 anys | 500 k € |
| New York Red Bulls | 31 anys | 600 k € |
| New York Red Bulls | 30 anys | 600 k € |
| New York Red Bulls | 30 anys | 550 k € |
| Orlando City | 29 anys | 550 k € |
| Orlando City | 28 anys | 450 k € |
| Sporting Kansas City | 25 anys | 750 k € |
| Vitoria Setubal | 24 anys | 1 M € |
| Panserraikos | 22 anys | 500 k € |
Nacionalitat: França.
Aurelien Collin a la temporada 2021: 2 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Aurelien Collin a la temporada 2021: 2 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 91. Valoració mitjana: 6,4.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | Major League Soccer | Philadelphia Union | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| CONCACAF Champions Cup | Philadelphia Union | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2019-2020 | Major League Soccer | Philadelphia Union | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019 | Major League Soccer | Philadelphia Union | 5 | 440 | 0 | 0 | 6,8 |
| United States Open Cup | Philadelphia Union | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2018 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 4 | 238 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| 2017-2018 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 3 | 115 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 5 | 236 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 4 | 293 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2016 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 20 | 1.679 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Orlando City | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2015 | Major League Soccer | Orlando City | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Major League Soccer | Orlando City | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | Orlando City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Major League Soccer | New York Red Bulls | 1 | 0 | 0 | 0 | 8,1 |
| 2013-2014 | Major League Soccer | Vitoria Setubal | 1 | 120 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2013 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Primeira Liga | Vitoria Setubal | 2 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|