Publicitat
Bassel Jradi juga amb Boldklubben af 1893. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Líban, Edat: 33, Alçada: 187 cm. 2024-2025: 28 partits, 8 gols, 5 assistències. Última participació registrada: Ratchaburi - True Bangkok United (2 d’abril del 2025).
Actualitzat:
True Bangkok United: 49 partits, 12 gols, 8 assistències
Apollon Limassol: 32 partits, 2 gols, 0 assistències
Hajduk Split: 51 partits, 2 gols, 1 assistències
Stromsgodset: 66 partits, 15 gols, 8 assistències
Lillestrøm: 26 partits, 4 gols, 1 assistències
Aarhus AGF: 4 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Boldklubben af 1893, Resultats de futbol en directe
Bassel Jradi té 33 anys. Data de naixement: 6 de juliol del 1993.
Posició: Migcampista.
Bassel Jradi juga a l'equip Boldklubben af 1893.
Bassel Jradi mesura 187 cm.
Peu preferit: Totes dues.
Nacionalitat: Líban.
Bassel Jradi a la temporada 2024-2025: 28 partits, 8 gols i 5 assistències en totes les competicions.
Bassel Jradi a la temporada 2024-2025: 28 partits, 8 gols i 5 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1.753.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Classificació per al Mundial (AFC) | LíbanSelecció | 2 | 171 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2024-2025 | Thai League 1 | True Bangkok United | 21 | 1.313 | 5 | 3 | 6,9 |
| AFC Champions League Two | True Bangkok United | 5 | 303 | 3 | 1 | 7,2 | |
| AFC Champions League Elite | True Bangkok United | 1 | 65 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Amistosos internacionals | LíbanSelecció | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2023-2024 | Thai League 1 | True Bangkok United | 17 | 1.158 | 4 |
| 3 |
| 7,0 |
| AFC Champions League | True Bangkok United | 5 | 186 | 0 | 0 | 6,2 |
| Copa del Rei de Tailàndia | LíbanSelecció | 2 | 146 | 1 | 0 | 7,2 |
| Copa d'Àsia | LíbanSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Copa d'Àsia | LíbanSelecció | 2 | 162 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | Primera Divisió xipriota | Apollon Limassol | 18 | 732 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | Apollon Limassol | 4 | 71 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Europa League | Apollon Limassol | 1 | 40 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2022 | Classificació per al Mundial (AFC) | LíbanSelecció | 5 | 434 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Primera Divisió xipriota | Apollon Limassol | 6 | 443 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | Apollon Limassol | 2 | 174 | 2 | 0 | – | |
| Copa de Xipre | Apollon Limassol | 1 | 8 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Primera Lliga croata | Hajduk Split | 15 | 1.175 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Hajduk Split | 1 | 84 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Primera Lliga croata | Hajduk Split | 17 | 958 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Primera Lliga croata | Hajduk Split | 16 | 823 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Hajduk Split | 2 | 180 | 1 | 0 | – | |
| Eliteserien | Stromsgodset | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa d'Àsia | LíbanSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Amistosos internacionals | LíbanSelecció | 1 | 75 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2018 | Eliteserien | Stromsgodset | 8 | 639 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de Noruega | Stromsgodset | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2017-2018 | Eliteserien | Stromsgodset | 16 | 1.220 | 4 | 3 | 6,7 |
|---|
| 2017 | Eliteserien | Stromsgodset | 8 | 658 | 4 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2016-2017 | Eliteserien | Stromsgodset | 12 | 904 | 2 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Lillestrøm | 6 | 505 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2016 | Eliteserien | Lillestrøm | 8 | 702 | 3 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Eliteserien | Lillestrøm | 12 | 1.053 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Stromsgodset | 4 | 150 | 2 | 0 | 7,0 |
| 2015 | Eliteserien | Stromsgodset | 2 | 58 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2014-2015 | Eliteserien | Stromsgodset | 13 | 248 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Eliteserien | Stromsgodset | 1 | 35 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga danesa | Aarhus AGF | 4 | 105 | 0 | 0 | – |