No hi ha dades disponibles
Màxim: 400 k € (29 de des. del 2018)
Actualitzat:
Posició: Davanter, Nacionalitat: Noruega, Edat: 36, Alçada: 186 cm. Bendik Bye a la temporada 2023-2024: 14 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Bendik Bye va ser Sarpsborg 08 - Kristiansund, amb 45 minuts al terreny de joc. Data del partit: 6 de novembre del 2022.
Ranheim IL: 26 partits, 0 gols, 0 assistències
Kristiansund: 133 partits, 30 gols, 6 assistències
Sogndal: 24 partits, 2 gols, 2 assistències
Pàgines relacionades: Resultats de futbol en directe
Bendik Bye té 36 anys. Data de naixement: 9 de març del 1990.
Posició: Davanter.
Bendik Bye mesura 186 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Noruega.
Bendik Bye a la temporada 2023-2024: 14 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Ranheim IL | 35 anys | 50 k € | |
| Ranheim IL | 35 anys | 75 k € | |
| Ranheim IL | 34 anys | 100 k € | |
| Ranheim IL | 34 anys | 125 k € | |
| Ranheim IL | 33 anys | 150 k € | |
| Ranheim IL | 33 anys | 200 k € | |
| Kristiansund | 32 anys | 250 k € | |
| Kristiansund | 32 anys | 250 k € | |
| Kristiansund | 31 anys | 400 k € | |
| Kristiansund | 30 anys | 400 k € | |
| Kristiansund | 30 anys | 400 k € | |
| Kristiansund | 30 anys | 325 k € | |
| Kristiansund | 29 anys | 400 k € | |
| Kristiansund | 28 anys | 400 k € | |
| Sogndal | 27 anys | 300 k € | |
| Levanger | 26 anys | 300 k € | |
| Levanger | 25 anys | 200 k € | |
| Ranheim IL | 24 anys | 100 k € | |
| Ranheim IL | 23 anys | 50 k € |
Bendik Bye a la temporada 2023-2024: 14 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 536.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | 1. divisjon (Noruega) | Ranheim IL | 14 | 536 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | 1. divisjon (Noruega) | Ranheim IL | 11 | 755 | 0 | 0 | – |
| Norwegian Cup | Ranheim IL | 1 | 65 | 0 | 0 | – | |
| Eliteserien | Kristiansund | 4 | 124 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2022 | Eliteserien | Kristiansund | 21 | 1.440 | 7 | 1 | 6,8 |
| 2021-2022 | Eliteserien | Kristiansund | 13 | 920 | 4 | 0 | 6,8 |
| Kristiansund |
| 1 |
| 27 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2021 | Eliteserien | Kristiansund | 10 | 747 | 3 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Eliteserien | Kristiansund | 17 | 1.008 | 4 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020 | Eliteserien | Kristiansund | 6 | 251 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Eliteserien | Kristiansund | 17 | 804 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2018-2019 | Eliteserien | Kristiansund | 27 | 2.111 | 3 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2018 | Eliteserien | Kristiansund | 4 | 132 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Eliteserien | Kristiansund | 13 | 735 | 5 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Sogndal | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017 | Eliteserien | Sogndal | 20 | 903 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Eliteserien | Sogndal | 2 | 158 | 0 | 0 | 7,7 |
|---|