
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 300 k € (14 d’abr. del 2021)
Actualitzat:
Benjamin Büchel juga amb Vaduz. Posició: Porter, Nacionalitat: Liechtenstein, Edat: 37, Alçada: 187 cm, Valor de mercat: 50 k €. Benjamin Büchel a la temporada 2026-2027: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Benjamin Büchel va ser Azerbaijan - Liechtenstein, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 1 d’octubre del 2026.
Vaduz: 2 partits, 0 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Vaduz per a la temporada 2026-27, Benjamin Büchel va jugar 180 minuts i va ser titular en 2 partits.
Vaduz: 124 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Vaduz, Resultats de futbol en directe
Benjamin Büchel té 37 anys. Data de naixement: 4 de juliol del 1989.
Posició: Porter.
Benjamin Büchel juga a l'equip Vaduz.
Benjamin Büchel mesura 187 cm.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Vaduz | 36 anys | 50 k € | |
| Vaduz | 36 anys | 50 k € | |
| Vaduz | 35 anys | 50 k € | |
| Vaduz | 35 anys | 150 k € | |
| Vaduz | 34 anys | 200 k € | |
| Vaduz | 34 anys | 200 k € | |
| Vaduz | 33 anys | 200 k € | |
| Vaduz | 33 anys | 200 k € | |
| Vaduz | 32 anys | 300 k € | |
| Vaduz | 32 anys | 300 k € | |
| Vaduz | 31 anys | 300 k € | |
| Vaduz | 31 anys | 300 k € | |
| Vaduz | 31 anys | 250 k € | |
| Vaduz | 31 anys | 200 k € | |
| Vaduz | 30 anys | 125 k € | |
| Vaduz | 30 anys | 125 k € | |
| Vaduz | 29 anys | 50 k € | |
| Vaduz | 29 anys | 50 k € | |
| Vaduz | 29 anys | 50 k € | |
| Thalwil | 28 anys | 50 k € | |
| Free Player | 27 anys | 50 k € | |
| Oxford United | 27 anys | 75 k € | |
| Free Player | 25 anys | 50 k € | |
| Bournemouth | 25 anys | 50 k € | |
| Bournemouth | 25 anys | 50 k € |
Peu preferit: Esquerra.
Nacionalitat: Liechtenstein.
Valor de mercat: 50 k €.
Benjamin Büchel a la temporada 2026-2027: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Benjamin Büchel a la temporada 2026-2027: 4 partits, 0 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 360.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Super League suïssa | Vaduz | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| UEFA Nations League | LiechtensteinSelecció | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 | |
| 2026 | Classificació per al Mundial (UEFA) | LiechtensteinSelecció | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | UEFA Europa Conference League | Vaduz | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| Classificació per al Mundial (UEFA) | LiechtensteinSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 | |
| 2024-2025 | Challenge League suïssa |
| 18 |
| 1.537 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| UEFA Nations League | LiechtensteinSelecció | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 |
| Amistosos internacionals | LiechtensteinSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2024 | Eurocopa de la UEFA | LiechtensteinSelecció | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2023-2024 | Challenge League suïssa | Vaduz | 34 | 3.045 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | Vaduz | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | UEFA Europa Conference League | Vaduz | 11 | 991 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Challenge League suïssa | Vaduz | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,5 | |
| UEFA Nations League | LiechtensteinSelecció | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Amistosos internacionals | LiechtensteinSelecció | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Classificació per al Mundial (UEFA) | LiechtensteinSelecció | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | UEFA Europa Conference League | Vaduz | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Challenge League suïssa | Vaduz | 1 | 23 | 0 | 0 | – | |
| Amistosos internacionals | LiechtensteinSelecció | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Super League suïssa | Vaduz | 35 | 3.105 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Challenge League suïssa | Vaduz | 2 | 151 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Europa League | Vaduz | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Nations League | LiechtensteinSelecció | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Amistosos internacionals | LiechtensteinSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020 | Eurocopa de la UEFA | LiechtensteinSelecció | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | UEFA Europa League | Vaduz | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Challenge League suïssa | Vaduz | 3 | 194 | 0 | 0 | – | |
| Eurocopa de la UEFA | LiechtensteinSelecció | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2018-2019 | UEFA Europa League | Vaduz | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Challenge League suïssa | Vaduz | 1 | 17 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Nations League | LiechtensteinSelecció | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,9 | |
| Eurocopa de la UEFA | LiechtensteinSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,5 |