
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 14 M € (19 de maig del 2026)
Actualitzat:
Benjamin Nygren juga amb Celtic. Posició: Davanter, Nacionalitat: Suècia, Edat: 25, Alçada: 184 cm, Valor de mercat: 14 M €. Benjamin Nygren a la temporada 2026-2027: 15 partits, 7 gols i 6 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Benjamin Nygren va ser Motherwell - Celtic, amb 78 minuts al terreny de joc. Data del partit: 11 d’octubre del 2026.
Celtic: 8 partits, 4 gols, 3 assistències
En els registres disponibles de Celtic per a la temporada 2026-27, Benjamin Nygren va jugar 564 minuts i va ser titular en 7 partits.
Celtic: 71 partits, 27 gols, 15 assistències
Nordsjaelland: 106 partits, 35 gols, 6 assistències
Heerenveen: 51 partits, 4 gols, 3 assistències
Racing Genk: 7 partits, 1 gols, 0 assistències
Goteborg: 15 partits, 6 gols, 4 assistències
Pàgines relacionades: Celtic, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Celtic | 24 anys | 14 M € | |
| Celtic | 24 anys | 10 M € | |
| Celtic | 24 anys | 6,5 M € | |
| Nordsjaelland | 23 anys | 6 M € | |
| Nordsjaelland | 23 anys | 3 M € | |
| Nordsjaelland | 22 anys | 2 M € | |
| Nordsjaelland | 22 anys | 1,5 M € | |
| Nordsjaelland | 21 anys | 700 k € | |
| Nordsjaelland | 21 anys | 700 k € | |
| Nordsjaelland | 21 anys | 700 k € | |
| Nordsjaelland | 20 anys | 1 M € | |
| Heerenveen | 20 anys | 1,2 M € | |
| Heerenveen | 20 anys | 1,8 M € | |
| Heerenveen | 19 anys | 2 M € | |
| Heerenveen | 19 anys | 2,5 M € | |
| Heerenveen | 19 anys | 2,7 M € | |
| Racing Genk | 18 anys | 2,7 M € | |
| Racing Genk | 18 anys | 3 M € | |
| Racing Genk | 18 anys | 3,5 M € | |
| Goteborg | 17 anys | 3,7 M € | |
| Goteborg | 17 anys | 200 k € | |
| Goteborg | 16 anys | 50 k € |
Posició: Davanter.
Benjamin Nygren juga a l'equip Celtic.
Benjamin Nygren mesura 184 cm.
Peu preferit: Esquerra.
Nacionalitat: Suècia.
Valor de mercat: 14 M €.
Benjamin Nygren a la temporada 2026-2027: 15 partits, 7 gols i 6 assistències en totes les competicions.
Benjamin Nygren té 25 anys. Data de naixement: 8 de juliol del 2001.
Benjamin Nygren a la temporada 2026-2027: 15 partits, 7 gols i 6 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 975.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish Premiership | Celtic | 8 | 564 | 4 | 3 | 7,6 |
| Scottish League Cup | Celtic | 2 | 131 | 1 | 2 | 7,3 | |
| UEFA Champions League | Celtic | 2 | 153 | 1 | 1 | 7,4 | |
| UEFA Europa League | Celtic | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,7 | |
| UEFA Nations League | SuèciaSelecció | 2 | 94 | 1 | 0 | 7,3 | |
| 2026 | Campionat del Món | SuèciaSelecció | 4 | 131 | 0 | 0 | 6,3 |
| Classificació per al Mundial (UEFA) |
| SuèciaSelecció |
| 4 |
| 289 |
| 1 |
| 2 |
| 7,1 |
| Amistosos internacionals | SuèciaSelecció | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Scottish Premiership | Celtic | 38 | 2.541 | 16 | 5 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Celtic | 10 | 616 | 4 | 1 | 6,9 | |
| Scottish Cup | Celtic | 5 | 394 | 1 | 1 | 6,7 | |
| Scottish League Cup | Celtic | 3 | 155 | 0 | 2 | 6,9 | |
| UEFA Champions League | Celtic | 2 | 197 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Classificació per al Mundial (UEFA) | SuèciaSelecció | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Superliga danesa | Nordsjaelland | 30 | 2.555 | 15 | 2 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Cup | Nordsjaelland | 2 | 195 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2023-2024 | Superliga danesa | Nordsjaelland | 20 | 805 | 6 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | Nordsjaelland | 9 | 591 | 5 | 0 | 7,4 | |
| Danish Cup | Nordsjaelland | 3 | 226 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | Superliga danesa | Nordsjaelland | 25 | 758 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Cup | Nordsjaelland | 5 | 341 | 3 | 2 | 7,3 |
| 2021-2022 | Superliga danesa | Nordsjaelland | 12 | 639 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Heerenveen | 17 | 465 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Netherlands KNVB Cup | Heerenveen | 2 | 81 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | SuèciaSelecció | 8 | 363 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Eredivisie | Heerenveen | 28 | 1.275 | 4 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Heerenveen | 4 | 161 | 0 | 0 | – | |
| Pro League belga | Racing Genk | 3 | 82 | 0 | 0 | 6,4 | |
| European U21 Championship qualification | SuèciaSelecció | 4 | 249 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Pro League belga | Racing Genk | 2 | 119 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U19 Football Championship | Racing Genk | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Belgian Super Cup | Racing Genk | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | Goteborg | 12 | 1.030 | 4 | 4 | 6,9 |
| 2018 | Allsvenskan | Goteborg | 3 | 188 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|