Publicitat
Brian Blasi juga amb Rubio nu. Posició: Defensa, Nacionalitat: Argentina, Edat: 30, Alçada: 183 cm, Valor de mercat: 150 k €. 2026: 23 partits, 2 gols, 0 assistències. Última participació registrada: Club Sportivo Trinidense - Rubio nu (30 d’octubre del 2026).
Actualitzat:
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 450 k € (5 d’ag. del 2019)
Rubio nu: 31 partits, 2 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de Rubio nu per a la temporada 2026, Brian Blasi va jugar 2689 minuts i va ser titular en 31 partits.
Rubio nu: 31 partits, 2 gols, 0 assistències
Alvarado Mar del Plata: 26 partits, 0 gols, 0 assistències
Nacional Asunción: 30 partits, 1 gols, 0 assistències
Central Cordoba SDE: 27 partits, 0 gols, 0 assistències
Central Cordoba De Rosario: 1 partits, 0 gols, 0 assistències
Barracas Central: 9 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Rubio nu, Resultats de futbol en directe
Brian Blasi té 30 anys. Data de naixement: 8 de febrer del 1996.
Posició: Defensa.
Brian Blasi juga a l'equip Rubio nu.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Alvarado Mar del Plata | 29 anys | 150 k € | |
| Alvarado Mar del Plata | 29 anys | 175 k € | |
| Gimnasia La Plata | 28 anys | 150 k € | |
| Nacional Asuncion | 28 anys | 200 k € | |
| Central Cordoba SDE | 27 anys | 250 k € | |
| Central Cordoba SDE | 27 anys | 350 k € | |
| Barracas Central | 26 anys | 225 k € | |
| Union Santa Fe | 26 anys | 275 k € | |
| Union Santa Fe | 25 anys | 300 k € | |
| Union Santa Fe | 25 anys | 350 k € | |
| Union Santa Fe | 24 anys | 350 k € | |
| Union Santa Fe | 23 anys | 450 k € | |
| Union Santa Fe | 23 anys | 450 k € | |
| Union Santa Fe | 22 anys | 350 k € | |
| Union Santa Fe | 22 anys | 250 k € |
Brian Blasi mesura 183 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Argentina.
Valor de mercat: 150 k €.
Brian Blasi a la temporada 2026: 23 partits, 2 gols i 0 assistències en totes les competicions.
Brian Blasi a la temporada 2026: 23 partits, 2 gols i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 1.969. Valoració mitjana: 6,5.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera Divisió de Paraguai | Rubio nu | 23 | 1.969 | 2 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Primera Divisió de Paraguai | Rubio nu | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,7 |
| Primera Nacional (Argentina) | Alvarado Mar del Plata | 6 | 540 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Primera Nacional (Argentina) | Alvarado Mar del Plata | 12 | 1.080 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Primera Nacional (Argentina) | Alvarado Mar del Plata | 8 | 697 | 0 | 0 | – |
| 2024 | Primera Divisió de Paraguai | Nacional Asunción |
| 14 |
| 1.093 |
| 1 |
| 0 |
| 6,4 |
| Copa Sud-americana | Nacional Asunción | 6 | 470 | 0 | 0 | 5,9 |
| Copa Libertadores | Nacional Asunción | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Primera Divisió de Paraguai | Nacional Asunción | 4 | 148 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Nacional Asunción | 3 | 250 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Primera Divisió d'Argentina | Central Cordoba SDE | 19 | 1.617 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga Professional d'Argentina | Central Cordoba SDE | 3 | 178 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Argentina | Central Cordoba De Rosario | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Primera Divisió d'Argentina | Central Cordoba SDE | 5 | 409 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Divisió d'Argentina | Barracas Central | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | Primera Divisió d'Argentina | Barracas Central | 6 | 520 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga Professional d'Argentina | Club Atlético Unión | 4 | 143 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Copa Sud-americana | Club Atlético Unión | 3 | 113 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | Primera Divisió d'Argentina | Barracas Central | 1 | 86 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Argentina | Barracas Central | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2021 | Primera Divisió d'Argentina | Club Atlético Unión | 8 | 356 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Lliga Professional d'Argentina | Club Atlético Unión | 4 | 322 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Copa Diego Armando Maradona | Club Atlético Unión | 6 | 494 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sud-americana | Club Atlético Unión | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Copa de la Lliga Professional d'Argentina | Club Atlético Unión | 1 | 44 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | Copa de la Superliga argentina | Club Atlético Unión | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2019-2020 | Primera Divisió d'Argentina | Club Atlético Unión | 14 | 1.260 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | Primera Divisió d'Argentina | Club Atlético Unión | 3 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | Primera Divisió d'Argentina | Club Atlético Unión | 8 | 500 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Primera Divisió d'Argentina | Club Atlético Unión | 5 | 426 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|