Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 3,5 M € (8 de nov. del 2021)
Actualitzat:
Caden Clark juga amb Seattle Sounders. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Estats Units, Edat: 23, Alçada: 180 cm, Valor de mercat: 800 k €. Caden Clark a la temporada 2026: 11 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Caden Clark va ser Dallas - Seattle Sounders, amb 7 minuts al terreny de joc. Data del partit: 15 d’octubre del 2026.
DC United: 12 partits, 1 gols, 0 assistències
En els registres disponibles de DC United per a la temporada 2026, Caden Clark va jugar 190 minuts i va ser titular en 1 partit.
Seattle Sounders: 5 partits, 1 gols, 0 assistències
Tacoma Defiance: 1 partits, 0 gols, 0 assistències
DC United: 11 partits, 0 gols, 0 assistències
Montreal Impact: 42 partits, 4 gols, 8 assistències
Minnesota United: 25 partits, 0 gols, 0 assistències
Vendsyssel: 1 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Seattle Sounders, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Seattle Sounders | 23 anys | 800 k € | |
| DC United | 23 anys | 1 M € | |
| DC United | 22 anys | 1,2 M € | |
| DC United | 22 anys | 1,5 M € | |
| Montreal Impact | 22 anys | 1,8 M € | |
| Montreal Impact | 21 anys | 2 M € | |
| Minnesota United | 21 anys | 1,7 M € | |
| Vendsyssel | 20 anys | 1,7 M € | |
| RB Leipzig | 20 anys | 2 M € | |
| New York Red Bulls | 19 anys | 2,8 M € | |
| New York Red Bulls | 19 anys | 3 M € | |
| New York Red Bulls | 18 anys | 3,5 M € | |
| New York Red Bulls | 18 anys | 3 M € | |
| New York Red Bulls | 17 anys | 3 M € | |
| New York Red Bulls | 17 anys | 3 M € |
Caden Clark té 23 anys. Data de naixement: 1 de gener del 2003.
Posició: Migcampista.
Caden Clark juga a l'equip Seattle Sounders.
Caden Clark mesura 180 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Estats Units.
Valor de mercat: 800 k €.
Caden Clark a la temporada 2026: 11 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions.
Caden Clark a la temporada 2026: 11 partits, 1 gol i 0 assistències en totes les competicions. Minuts jugats: 224.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Seattle Sounders | 5 | 108 | 1 | 0 | 6,7 |
| MLS Next Pro | Tacoma Defiance | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Major League Soccer | DC United | 5 | 71 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | DC United | 2 | 11 | 0 | 0 | 6,1 |
| Leagues Cup | Montreal Impact | 2 | 135 | 0 | 1 | 5,9 | |
| 2025 | Major League Soccer | DC United | 4 | 138 | 0 | 0 | 6,2 |
| Major League Soccer |
| Montreal Impact |
| 18 |
| 1.067 |
| 0 |
| 2 |
| 6,4 |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Montreal Impact | 10 | 595 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Canadian Championship | Montreal Impact | 2 | 159 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Leagues Cup | Montreal Impact | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Amistosos internacionals | Montreal Impact | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2024 | Major League Soccer | Montreal Impact | 8 | 642 | 4 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Minnesota United | 14 | 713 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Minnesota United | 10 | 320 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS Next Pro | Minnesota United | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 1a Divisió danesa | Vendsyssel | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 1a Divisió danesa | New York Red Bulls | 1 | 31 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 3 | 71 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amistosos internacionals | New York Red Bulls | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 12 | 370 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | New York Red Bulls | 1 | 34 | 0 | 0 | 5,7 | |
| USL Championship | New York Red Bulls B | 5 | 332 | 1 | 0 | 5,5 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 7 | 307 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF U20 Championship | New York Red Bulls | 3 | 200 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Amistosos internacionals | New York Red Bulls | 2 | 131 | 1 | 0 | – | |
| Amistosos internacionals de clubs | New York Red Bulls | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 | |
| CONCACAF U20 Championship | Estats UnitsSelecció | 1 | 24 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 17 | 1.129 | 3 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 3 | 210 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | New York Red Bulls B | 8 | 583 | 2 | 3 | – |
| 2020 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 7 | 294 | 3 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | New York Red Bulls B | 4 | 325 | 0 | 1 | – |