Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
Màxim: 600 k € (11 de nov. del 2024)
Actualitzat:
Posició: Migcampista, Nacionalitat: Xile, Edat: 29, Alçada: 169 cm, Valor de mercat: 250 k €. César Alejandro González Ramírez a la temporada 2026: 4 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar César Alejandro González Ramírez va ser CSD Antofagasta - Municipal Iquique, amb 45 minuts al terreny de joc. Data del partit: 27 de setembre del 2026.
Municipal Iquique: 74 partits, 7 gols, 10 assistències
Magallanes: 13 partits, 0 gols, 0 assistències
Pàgines relacionades: Resultats de futbol en directe
César Alejandro González Ramírez té 29 anys. Data de naixement: 11 de gener del 1997.
Posició: Migcampista.
César Alejandro González Ramírez mesura 169 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Xile.
Valor de mercat: 250 k €.
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Municipal Iquique | 29 anys | 250 k € | |
| Municipal Iquique | 28 anys | 450 k € | |
| Municipal Iquique | 28 anys | 450 k € | |
| Municipal Iquique | 28 anys | 450 k € | |
| Municipal Iquique | 27 anys | 600 k € | |
| Municipal Iquique | 27 anys | 400 k € | |
| Municipal Iquique | 26 anys | 350 k € | |
| Municipal Iquique | 26 anys | 400 k € | |
| Municipal Iquique | 25 anys | 300 k € | |
| Municipal Iquique | 25 anys | 175 k € | |
| Deportes Santa Cruz | 24 anys | 175 k € | |
| Deportes Santa Cruz | 24 anys | 125 k € | |
| Deportes Santa Cruz | 22 anys | 125 k € | |
| O.Higgins | 20 anys | 50 k € |
César Alejandro González Ramírez a la temporada 2026: 4 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions.
César Alejandro González Ramírez a la temporada 2026: 4 partits, 0 gols i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 290. Valoració mitjana: 6,4.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chilean Cup | Municipal Iquique | 4 | 290 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2025-2026 | Liga de Primera de Xile | Municipal Iquique | 4 | 242 | 0 | 2 | 6,9 |
| 2025 | Liga de Primera de Xile | Municipal Iquique | 9 | 467 | 0 | 1 | 6,3 |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Municipal Iquique | 3 | 232 | 0 | 0 | 6,4 | |
| CONMEBOL Copa Sud-americana | Municipal Iquique | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Liga de Primera de Xile | Municipal Iquique |
| 16 |
| 1.147 |
| 3 |
| 2 |
| 6,8 |
| Chilean Cup | Municipal Iquique | 5 | 279 | 1 | 0 | – |
| CONMEBOL Copa Sud-americana | Municipal Iquique | 3 | 150 | 1 | 0 | 6,3 |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Municipal Iquique | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,5 |
| 2024 | Liga de Primera de Xile | Municipal Iquique | 20 | 840 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Municipal Iquique | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Chilean Cup | Municipal Iquique | 4 | 155 | 1 | 1 | 7,3 |
|---|
| 2023 | Chilean Cup | Municipal Iquique | 1 | 33 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022-2023 | Liga de Ascenso de Xile | Municipal Iquique | 1 | 25 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Liga de Ascenso de Xile | Magallanes | 13 | 433 | 0 | 0 | – |
|---|