
Valoració mitjana per mes
Toca el gràfic per canviar de valors
No hi ha dades disponibles
Màxim: 20 M € (28 de maig del 2026)
Actualitzat:
Cher Ndour juga amb Fiorentina. Posició: Migcampista, Nacionalitat: Itàlia, Edat: 22, Alçada: 190 cm, Valor de mercat: 20 M €. Cher Ndour a la temporada 2026-2027: 8 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions.
El partit més recent dels registres disponibles en què va jugar Cher Ndour va ser Genoa - Fiorentina, amb 90 minuts al terreny de joc. Data del partit: 10 d’octubre del 2026.
Fiorentina: 6 partits, 0 gols, 1 assistències
En els registres disponibles de Fiorentina per a la temporada 2026-27, Cher Ndour va jugar 488 minuts i va ser titular en 5 partits.
Fiorentina: 65 partits, 8 gols, 4 assistències
Benfica: 4 partits, 0 gols, 0 assistències
Beşiktaş: 22 partits, 1 gols, 2 assistències
Paris Saint Germain: 10 partits, 1 gols, 1 assistències
Sporting Braga: 11 partits, 1 gols, 0 assistències
Benfica B: 52 partits, 4 gols, 1 assistències
Pàgines relacionades: Fiorentina, Resultats de futbol en directe
| Data | Equip | Edat | Valor |
|---|---|---|---|
| Fiorentina | 21 anys | 20 M € | |
| Fiorentina | 21 anys | 10 M € | |
| Fiorentina | 21 anys | 5 M € | |
| Fiorentina | 20 anys | 5 M € | |
| Fiorentina | 20 anys | 5 M € | |
| Beşiktaş | 20 anys | 4 M € | |
| Beşiktaş | 20 anys | 4 M € | |
| Sporting Braga | 19 anys | 4 M € | |
| PSG | 19 anys | 4 M € | |
| PSG | 19 anys | 4 M € | |
| Benfica B | 18 anys | 1,5 M € | |
| Benfica B | 18 anys | 1,5 M € | |
| Benfica B | 17 anys | 1 M € | |
| Benfica B | 17 anys | 750 k € | |
| Benfica B | 17 anys | 300 k € |
Cher Ndour té 22 anys. Data de naixement: 27 de juliol del 2004.
Posició: Migcampista.
Cher Ndour juga a l'equip Fiorentina.
Cher Ndour mesura 190 cm.
Peu preferit: Dreta.
Nacionalitat: Itàlia.
Valor de mercat: 20 M €.
Cher Ndour a la temporada 2026-2027: 8 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions.
Cher Ndour a la temporada 2026-2027: 8 partits, 1 gol i 1 assistència en totes les competicions. Minuts jugats: 668. Valoració mitjana: 6,9.
| Temporada | Competició | Equip | Partits | Minuts jugats | Gols | Assistències | Valoració |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie A | Fiorentina | 6 | 488 | 0 | 1 | 6,6 |
| Coppa Italia | Fiorentina | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,7 | |
| 2026 | Amistosos internacionals de clubs | Fiorentina | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,2 |
| Amistosos internacionals | Benfica | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Amistosos internacionals | ItàliaSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2027 | European U21 Championship qualification | ItàliaSelecció | 3 | 263 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2025-2026 | Serie A | Fiorentina | 33 | 1.872 | 3 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | Fiorentina | 13 | 1.032 | 4 | 3 | 7,0 | |
| Coppa Italia | Fiorentina | 1 | 66 | 0 | 0 | 5,9 | |
| European U21 Championship qualification | ItàliaSelecció | 5 | 405 | 4 | 0 | 7,7 |
| 2025 | European U21 Football Championship | ItàliaSelecció | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2024-2025 | Serie A | Fiorentina | 9 | 403 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | Beşiktaş | 12 | 674 | 1 | 2 | 6,6 | |
| UEFA Europa League | Beşiktaş | 9 | 447 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Turkish Cup | Beşiktaş | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Amistosos internacionals de clubs | Paris Saint Germain | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,1 | |
| European U21 Football Championship | ItàliaSelecció | 2 | 178 | 0 | 0 | 6,8 | |
| European U21 Championship qualification | ItàliaSelecció | 1 | 76 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2024 | Toulon Maurice Revello Tournament | ItàliaSelecció | 3 | 225 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2023-2024 | Primeira Liga | Sporting Braga | 9 | 204 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Sporting Braga | 2 | 80 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Ligue 1 | Paris Saint Germain | 3 | 25 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Amistosos internacionals de clubs | Paris Saint Germain | 2 | 82 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 | |
| European U21 Championship qualification | ItàliaSelecció | 9 | 716 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2022-2023 | Amistosos internacionals de clubs | Paris Saint Germain | 3 | 131 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U19 Football Championship | Benfica | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Primeira Liga | Benfica | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga Portugal 2 | Benfica B | 30 | 2.403 | 4 | 1 | 6,6 | |
| Youth League | Benfica U19 | 5 | 269 | 0 | 0 | 6,3 | |
| European U19 Football Championship | ItàliaSelecció | 2 | 179 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Liga Portugal 2 | Benfica B | 22 | 1.397 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Youth League | Benfica U19 | 9 | 644 | 3 | 1 | 7,0 |